Adventní kalendář Ferrero Rocher & Goldene Momente
695,98 Kč
2 697,60 Kč / 1kg
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Riegelein Mikulášská mléčná čokoláda 140g balení po 20 kusech922,79 Kč/1kg
2 583,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lambertz Aachener Nuss Honig Saftprinten hořká čokoláda 100g balení 10 ks1 443,98 Kč/1kg
1 443,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g2 468,40 Kč/1kg
402,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Adventní kalendář Lindor 290g2 855,90 Kč/1kg
828,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adventní kalendář Toblerone 200g
3 000,10 Kč/1kg
600,02 Kč
Prodejce: somnia24

Storck 0.1833.2
632,22 Kč/1kg
252,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Adventní kalendář– bezlepkové čokoládky 100 g
1 352,63 Kč/1kg
257,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Vanilková halva Odra 50 g
609,40 Kč/1kg
30,47 Kč
Prodejce: Katomix

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 260 g
435,12 Kč/1kg
118,04 Kč
-4,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Hachez Adventní kalendář v plechovce Odpočítávání do Vánoc 180g
2 360,33 Kč/1kg
424,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MaitreTruffout Mozartovy tyčinky 200 g
245,50 Kč/1kg
98,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

GLICO Pocky Original čokoláda 45 g
1 839,18 Kč/1kg
90,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mieszko Cherrissimo Classic 182 g
697,09 Kč/1kg
153,36 Kč
Prodejce: Katomix

Jeżyki Kokos w mlecznej czekoladzie 140 g
938,59 Kč/1kg
152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Riegelein tuhá mléčná čokoláda Santas 813g
707,14 Kč/1kg
574,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tony's Chocolonely - Adventní kalendář - 7x 216g
2 012 645,52 Kč/1kg
3 043,12 Kč
Prodejce: Cactula

Iorgos Pistáciová halva 250 g, bez cukru, s xylitolem
1 071,96 Kč/1kg
418,75 Kč
-150,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
267,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tony's Chocolonely - Vánoční velký kalendář 225gr
7 154,36 Kč/1kg
1 788,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Niederegger Marcipán Pralinés ořechová mléčná čokoláda 102g
2 012,06 Kč/1kg
205,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Advent je čas plný zlatých okamžiků. Adventní kalendář Ferrero Rocher & Zlaté okamžiky překvapuje za svými dvířky čokoládami Ferrero Rocher a třemi variantami Zlatých okamžiků. Zlaté okamžiky Original přinášejí jemnou čokoládu a lískové oříšky, zatímco varianta hořké čokolády dodává výraznější kakaovou chuť. Zlaté okamžiky Karamel s karamelovou náplní dodávají sladší nuance. Ferrero Rocher doplňuje nabídku kombinací lískových oříšků, krému, křupavé vrstvy a čokolády a uzavírá tuto sestavu klasickým způsobem. Elegantní design v bílé a zlaté barvě zobrazuje slavnostně vyzdobený dům a činí tento kalendář i vizuálně velmi atraktivním. Takže až do Vánoc vás každý den čeká malá specialita od Ferrero, kterou můžete objevit.
Obsažené druhy:
* Zlaté okamžiky Original
* Zlaté okamžiky Hořká čokoláda
* Ferrero Rocher
* Zlaté okamžiky Karamel
- Seznam přísad
- Ingredience: #Zlaté chvíle Ingredience: Mléčná čokoláda 60 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odtučněné mléko, mléčný tuk, emulgátor: sójový lecithin, vanilin), cukr, palmový olej, sušené mléko, lískové ořechy (7 %), kakaový prášek s nízkým obsahem tuku (2,5 %), pšeničná mouka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 576,00 kcal, 2.401,00 kJ; Tuky: 37,20 g; z toho nasycené tuky: 19,30 g; Sacharidy: 52,90 g; z toho cukry: 51,40 g; Bílkoviny: 6,60 g; Sůl: 0,23 g
- Hmotnost
- 258 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
- Prodejní název
- Goldene Momente: Originální mléčná čokoláda s náplní z oříškovo-kakaové směsi (36,5 %), kousky ořechů (2 %) a kukuřičných křupinek (1,2 %).
- Výrobce
- Číslo produktu
- 2961
- Kód EAN
- 8000500469507
- Seznam přísad
- Ingredience: #Zlaté chvíle Ingredience: Mléčná čokoláda 60 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odtučněné mléko, mléčný tuk, emulgátor: sójový lecithin, vanilin), cukr, palmový olej, sušené mléko, lískové ořechy (7 %), kakaový prášek s nízkým obsahem tuku (2,5 %), pšeničná mouka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 576,00 kcal, 2.401,00 kJ; Tuky: 37,20 g; z toho nasycené tuky: 19,30 g; Sacharidy: 52,90 g; z toho cukry: 51,40 g; Bílkoviny: 6,60 g; Sůl: 0,23 g
- Hmotnost
- 258 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero 60624 Frankfurt am Main (EU) Deutschland
- Prodejní název
- Goldene Momente: Originální mléčná čokoláda s náplní z oříškovo-kakaové směsi (36,5 %), kousky ořechů (2 %) a kukuřičných křupinek (1,2 %).
- Výrobce
- Číslo produktu
- 2961
- Kód EAN
- 8000500469507
K tomu se hodí také

Riegelein Father Christmas mléčná čokoláda s dutým středem a kakaem 60g
631,50 Kč/1kg
37,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WAWI Otec Vánoc s dárkem dutá mléčná figurka 60g
568,83 Kč/1kg
34,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sun Lolly vodní led pro samomrazení s jablečnou příchutí7er
138,31 Kč/1kg
73,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Premium Mastix Tränen | Řecká přírodní pryskyřice | Masticová guma - vhodná např. pro výrobu řeckého velikonočního chleba Tsoureki | Ideální pro pečení - 9 g
28 518,89 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g
1 433,69 Kč/1kg
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Storz srdce bílá modrá jemné plnotučné mléko Spatzl 50s 450g
858,27 Kč/1kg
386,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fortuin - Peppermint Wilhelmina Box 200 kusů | Krabice po 200 kusech
672,74 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lambertz Stollen Bites pečené jablko, ovocná náplň s jablky a skořicí, balení 350 g
266,74 Kč/1kg
127,44 Kč
-34,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
176,00 Kč/1kg
176,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fritt ovocné tyčinky žvýkací 6 různých žvýkacích bonbonů 30x70g
577,00 Kč/1kg
1 211,70 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Adventní kalendář s 24 figurkami z mléčné čokolády 75g
3 063,60 Kč/1kg
229,77 Kč
Prodejce: somnia24

Svatá sladká krabička | Poznávací krabička se 75 oblíbenými sladkostmi z USA a Koreje | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny
1 244,00 Kč/1kg
2 488,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 260 g
435,12 Kč/1kg
118,04 Kč
-4,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Roshen Sladké kapky s mléčnou náplní 1 kg
133,19 Kč/1kg
133,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

USA Box | Poznávací box s 12 oblíbenými sladkostmi z Ameriky | Nápad na dárek pro zvláštní příležitosti
785,71 Kč/1kg
550,00 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Tony's Chocolonely - Vánoční velký kalendář 225gr
7 154,36 Kč/1kg
1 788,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Celá sušená jikra z mořského cejna (Bottarga di Muggine), cca 85 g
6 164,12 Kč/1kg
523,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)
623,75 Kč/1kg
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS

EAT & PLAY SNAIL APPEL - BIRNE MIT SPIELZEUG 20 g - BOB SNAIL
18 779,00 Kč/1kg
375,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wilhelmina Pepermunt 1000g – Čerstvé mátové bonbony, klasická chuť
319,31 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 5022782333959, 145 g, C, e102, e129, e133, e14xx, e330, e470b, E129, Cheese, Dairy, Jaune 5, E330, Modified Starch, Starch, E102, Blue Cheese, Corn Starch, Rouge..., 1682 kJ, 84 g
1 029,66 Kč/1kg
149,30 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Niederegger Marcipán Classic Variations balená čokoláda 300g
1 129,00 Kč/1kg
338,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 tyček na cukrovou vatu 30 cm z borového dřeva 4 × 4 mm čtyřhranné tyčky
705,86 Kč/1kg
143,29 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Heinerle love pearls kojenecká láhev s potahovanými tabletami 100g
371,00 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 088,53 Kč/1kg
631,35 Kč
Prodejce: somnia24

Šneci Sabarot velmi velké balení 24, 212 g - Jemní francouzští šneci
1 606,75 Kč/1kg
340,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Belvoir Sicilian Lemon & Lime Cordial 500 ml – Přírodní ovocný sirup, osvěžující
585,32 Kč/1kg
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 763,08 Kč/1kg
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAKO Italské kornoutky na zmrzlinu "Tulipán" | Polosladké wafle ve tvaru kornoutků, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusů | Křupavé kornoutky na zmrzlinu, vhodné pro měkkou zmrzlinu a gelato



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 541,95 Kč
Prodejce: Bazko
5 139,83 Kč/1kg

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
846,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 763,08 Kč/1kg

Öz-yufka Kadayif těsto - (10x 400g)
2 399,88 Kč
-359,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 040,30 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 161,20 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - MIX příchutí (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - jahoda (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - citrón (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
623,75 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - pomeranč (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - limeta (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Jedlá ovocná brčka SORBOS - tropical (200 kusů)



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(8)Počet hodnocení: 8
998,00 Kč
Prodejce: jedlabrckaSORBOS
499,00 Kč/1kg

Display Komplett Seaworld Dolphin 12x Jelly Beans mit Licht und Sound



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
477,89 Kč/1kg

Kracie Black-Ne Grape 23g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
24 851,49 Kč/1kg

Przysnacki Chicken seasoning with sea salt 125 g
446,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg

Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
402,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 468,40 Kč/1kg

WEEKSY Chocolate Chip Cookies 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

WEEKSY Máslové sušenky 120g BOGUTTI



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
399,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 496,50 Kč/1kg

Displej obsahující 15 kusů produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", sladká sprejová pochoutka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
237,28 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
146,11 Kč/1kg

Baileys Chocolate Collection Original Irish Cream Pralinen 227g
864,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 810,26 Kč/1kg

Ručně balená mléčná čokoláda Lindt Father Christmas 1000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 433,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 433,69 Kč/1kg

Sušenky s 20% čokoládou bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
398,20 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 275,43 Kč/1kg

Henry Lambertz směs sušenek plechovka Tři dárky Klasické sušenky 785g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
898,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 137,86 Kč/1kg