5,0



Na základě 20 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band ovocná žvýkačka bez příchutě coly bez barviva 1200g265,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band Sweet Strawberries, Měkké sladkosti, 1 kg, Strawberry, Zelená, Červená, 1504 kJ, 354 kcal218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusů plechovka
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Happy-Cola, Želatinové fazolky, 980 g, Kola, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
467,05 Kč/1kg
574,47 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 140962006 Ovocné žvýkačky - Kroužky z kyselého jablka, 150 kusů
190,35 Kč/1kg
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Happy Cola – originální ovocné gumové bonbóny s příchutí coly, 1200 g
Láhevky HARIBO Cola zaujmou svou osvěžující ovocnou a výraznou příchutí coly. Dvoubarevné ovocné gumové bonbóny ve tvaru láhviček zaručují intenzivní chuťový zážitek, který si vychutnáte s každým soustem. Absolutní klasika, která nesmí chybět v žádné krabičce se sladkostmi!
Výhody produktu:
Osvěžující příchuť coly: Klasika mezi ovocnými gumovými bonbóny.
Měkká konzistence: Perfektní zážitek při žvýkání pro malé i velké.
Praktické balení: Ideální na večírky, na cesty nebo jako svačinka.
Velké balení: 150 kusů v plechovce – dostatek pro každou příležitost.
HARIBO Cola-Flaschen – nezaměnitelná příchuť coly k mlsání a sdílení!
HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1
53501 GrafschaftE-mail: [email protected]
Pro všechny milovníky koly - lahvičky Haribo Happy Cola z lahodné ovocné žvýkačky. V praktické krabičce pro opakované použití v domácnosti na vás čeká celkem 150 pikantních kolových pochoutek. Vyzkoušejte Haribo Happy Cola a zažijte silnou kolovou chuť, ať už cucáním nebo žvýkáním.
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
| Ingredience | |
|---|---|
| Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselovadlo: kyselina citronová; karamelový sirup; aroma; slunečnicový olej; poleva: včelí vosk bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | hodnoty: 343,00 kilokalorií (kcal) / 1 459,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk: | 0,50 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,10 g |
| Carbohydrates: | 77,00 g |
| z toho cukr: 77,5 %: | 46,00 g |
| Bílkoviny: | 6,90 g |
| Sůl: | 0,07 g |
- Prvotřídní vintage kovová cedule o rozměrech 30 x 40 cm (cca A3)
- Cedule je opatřena reliéfním motivem, takže některé oblasti působí živěji.Zakřivení plechu o tloušťce 0,5 mm navíc zajišťuje větší stabilitu ve srovnání s jinými výrobci
- .Propracovaný čtyřbarevný ofsetový tisk přináší zářivé barvy a ostrý motiv. Následné zatmelení povrchu ochranným lakem zajišťuje dlouhotrvající krásný lesk
- Díky čtyřem předvrtaným otvorům je připevnění hračkou.
- Všechny cedule dodáváme jednotlivě zabalené v pevném fóliovém sáčku.
| Obsah: | 1200g |
HARIBO Fruchtgummi Happy Cola 150 St./Pack.
Klasika od HARIBO: HAPPY COLA Happy Cola jsou malé ovocné žvýkačky s příchutí koly, které jsou oblíbené u malých i velkých. Obdržíte 150 těchto lahodných bonbónů v průhledné plechovce. Lahodné kolové příchuti se prostě nedá odolat. HAPPY COLA od společnosti HARIBO se vyrábí bez umělých barviv a chutná stejně dobře v kanceláři jako doma. informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergie1459/343 kJ/kcalTuky< 0,5 gz toho nasycené mastné kyseliny0,1 gz toho mononenasycené mastné kyselinyz toho polynenasycené mastné kyselinySacharidy77,0 gz toho cukry46,0 gz toho polyhydrické alkoholyz toho škrobVláknina-Bílkoviny6,9 gSůl0,07 gVitamíny a minerální látky-
Pole
Klasický model HARIBO s oblíbenou příchutí koly je velmi oblíbený u malých i velkých: HARIBO Happy Cola v originále!
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; karamelový sirup; aroma; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1459 kJ/343 kcal, tuky: 0,50 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 g, sacharidy: 77 g, z toho cukr: 46 g, bílkoviny: 6,90 g, sůl: 0,07 g,
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft
- Prodejní název
- Ovocná žvýkačka s kolovou příchutí
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- ME95834
- Kód EAN
- 4001686315613
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; karamelový sirup; aroma; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 1459 kJ/343 kcal, tuky: 0,50 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 g, sacharidy: 77 g, z toho cukr: 46 g, bílkoviny: 6,90 g, sůl: 0,07 g,
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft
- Prodejní název
- Ovocná žvýkačka s kolovou příchutí
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- ME95834
- Kód EAN
- 4001686315613
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusů plechovka
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
620,33 Kč/1kg
837,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 140962006 Ovocné žvýkačky - Kroužky z kyselého jablka, 150 kusů
190,35 Kč/1kg
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 125956, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal
375,91 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků






































Hodnocení zákazníků
95% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
95%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Happy
Dobré, levné a rychlé dodání, co víc si můžete přát, top!
Ohodnoceno dne 5. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super běh
Trochu divoce zabalené, ale všechno dobré
Ohodnoceno dne 10. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovocné žvýkačky Haribo Happy Cola
Dorazily v pořádku a již chutnaly.
Ohodnoceno dne 11. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
a pryč
Velmi rychle zmizely :-)
Ohodnoceno dne 18. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Candy
Všechno se vyřešilo
Ohodnoceno dne 3. dubna 2014 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
haribo
dobré zboží, levné rychlé dodání
Ohodnoceno dne 6. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše šlo velmi dobře.
Velmi dobře.
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,25 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg