4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml6 813,80 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Anhalt GmbH SPORT LAVIT zahřívací olej 250 ml,- -529,29 Kč/1kg
326,04 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Masážní olej s arnikou, 200 ml1 573 599,93 Kč/1kg
472,08 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Regenerační olej Granátové jablko 100 ml1 914 050,05 Kč/1kg
382,81 Kč
Prodejce: apohealth

Bolusso Black Massage Oil Warmer - ohřívač masážního oleje 30 až 65 stupňů - Guasha - masážní přístroj - obsahuje 2 dávkovače a masážní nástroj
6 033,96 Kč/1l
1 508,49 Kč
Prodejce: ShopToppers

Kneippův masážní olej You & I
1 044 650,03 Kč/1kg
208,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jojobový olej – zpevňující, malá lahvička 50 ml | PRIMAVERA
4 594,60 Kč/1l
229,73 Kč
Prodejce: apohealth

Náhradní masážní olej PURE RELAX 5000 ml
254,20 Kč/1l
1 271,00 Kč
Prodejce: HABYS

Sportovní masážní olej Arnika, malé balení 10 ml | WELEDA
12 682,61 Kč/1kg
116,68 Kč
Prodejce: apohealth

Náhradní masážní olej CITRUS/LAVENDER/BERGAMOT 5000 ml
254,20 Kč/1l
1 271,00 Kč
Prodejce: HABYS

Neutrální masážní olej 1 litr, neutrální
587,38 Kč/1l
587,38 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Masážní olej Zitrone, 200 ml OEL
772,00 Kč/1l
154,40 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Koňský balzám SWISS chladivý 250 ml + 50 ml
805,07 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Habys ohřívač lahví s olejem, ohřívač masážního oleje, ohřívač krémového mléka, pro salonní SPA masáže, jedna láhev
4 148,00 Kč/1l
1 080,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 037,00 Kč
Prodejce: HABYS

Tělový a masážní olej Neutrální 200 ml
2 045,00 Kč/1l
409,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Neutrální masážní olej 500 ml
1 838,00 Kč/1kg
919,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Kneippův masážní olej You & I 100 ml
2 477,30 Kč/1l
247,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Masážní olej proti celulitidě Ziaja, 500 ml
545,08 Kč/1l
272,54 Kč
Prodejce: MANADA

Masážní olej - Zázvor 100ml
5 553,40 Kč/1l
555,34 Kč
Prodejce: taleoo

Bio tělový a masážní olej - Celulinie, 50 ml
10 017,00 Kč/1l
500,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Neobsahuje parfémy, barviva ani konzervační látky. Vhodný pro všechny druhy masáží.
Obsahuje nenasycené mastné kyseliny, vitamín E, minerály a mnoho dalších látek, zajišťujících pleti potřebnou výživu. Vhodný i pro vlasy, kterým dodává hebkost a oslnivý lesk. Ačkoli se jedná o vosk, běžně se označuje jako olej. Vhodný pro všechny typy pleti. Jojobový olej zvyšuje elasticitu a pomáhá předcházet stárnutí pokožky.
Použití
Naneste potřebné množství masážního oleje na pokožku a jemně vmasírujte. Ideální je, když olej pouze nanesete v takovém množství, aby nebyla pokožka příliž mastná a to tak, aby nebyl skluz přiliž moc velký a ale takový, aby drhnul pokožku. Nadměrný skluz učinek masáže a pokožka je tak pak zbytečně mastná.
- Objem
- 10000 ml
- Složení
- Cetearyl Isononanoate Octyldodecanol Oleyl Erucate Paraffinum Liquidum Simmondsia Chinensis Seed Oil Tocopheryl Acetate
- Výrobce
- SCHUPP GmbH & Co.KG
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4027887073664
- Číslo produktu
- 03462764
- Objem
- 10000 ml
- Složení
- Cetearyl Isononanoate Octyldodecanol Oleyl Erucate Paraffinum Liquidum Simmondsia Chinensis Seed Oil Tocopheryl Acetate
- Výrobce
- SCHUPP GmbH & Co.KG
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4027887073664
- Číslo produktu
- 03462764
K tomu se hodí také

Náhradní masážní olej PURE RELAX 5000 ml
254,20 Kč/1l
1 271,00 Kč
Prodejce: HABYS

Habys ohřívač lahví s olejem, ohřívač masážního oleje, ohřívač krémového mléka, pro salonní SPA masáže, jedna láhev
4 148,00 Kč/1l
1 080,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 037,00 Kč
Prodejce: HABYS

Kovový věšák WISFOR, volně stojící věšák s mramorovým podstavcem ve tvaru stromu, věšák se 3 policemi a 9 háčky, vstupní prostor
1 849,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
971,36 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Ohřívač Ručníku Se Sterilizátorem 16L Bílý
2 299,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

Goldfruchtpalme 130-150 cm Areca Palme Chrysalidocarpus lutescens
754,69 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

1000 ml Dezinfekční gel na ruce 71% alkoholový gelový dávkovač na dezinfekci rukou 1 l
73,34 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5

Ručníky pro hosty, sada 10 ks, bavlna, 30x50 cm, bílé
1 434,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Nedis KARC06WT, Bílá, 0,6 l, 0,9 m, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Nerezová ocel, 300 W, Type F (CEE 7/4)
685,54 Kč
Prodejce: Di-Life

Russell Hobbs 19270-56, parní hrnec, 800 W, 3 patra, objem 9 litrů, doba provozu 60 minut
841,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Citrus limon Lunario 140–170 cm – citroník – citroník čtyř ročních období, stále plodící, středomořská rostlina do květináče
1 811,10 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Masážní olej Zitrone, 200 ml OEL
772,00 Kč/1l
154,40 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

Dřevěná špachtle velká 150x18x1,8 mm - 150 ks
3 133,33 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

Aga Stolní AKU ventilátor 17 cm
369,00 Kč
-70,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,00 Kč
Prodejce: Aga24

Skye Decor, MA102 - 2929, Konzolový stůl, Recepční stůl, Bílá, 110 x 110 x 40 cm
5 240,00 Kč
Prodejce: MOBINO

Ohřívač horkých kamenů Habys | ohřívač topných těles | kapacita 6 l | analogové ovládání displeje | pro masáže, terapii a kosmetiku
1 512,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 452,00 Kč
Prodejce: HABYS

Arendo - Digitální vařič rýže a parní hrnec 4 l, Multicooker 800 W, 4 litry až pro 8 osob, rychlá příprava, funkce Keep warm, včetně vložky pro vaření v páře, lžíce a odměrky, černý
2 244,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Nápis - Sprcha l Nápis na dveře z hliníku | nerezový vzhled samolepicí Ø 75 mm
1 049,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Masážní stůl Mucola 3 zónová masážní lavice skládací kosmetický stůl masážní stůl mobilní terapeutický stůl hliníkový rám - černý / oranžový
3 220,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Olympia Luna, Clamshell, Dual SIM, 6,1 cm (2.4"), Bluetooth, 600 mAh, Zlato
3 903,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

ISO Depilační Fleece pásky 100 kusů
1 031,25 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Velizo

Masážní mléko pomeranč-bazalka 1 litr (bez parafínu), oranžová
777,30 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

TecTake 402786
2 625,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

VEVOR 23 L ohřívač ručníků Kompresní ohřívač ručníků 50-60 ručníků, ohřívač ručníků Ohřívač ručníků s UV lampou, ohřívač ručníků Ohřívač ručníků 360° funkce ohřevu
2 063,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Juskys 3-zónový masážní stůl - skládací a výškově nastavitelný - - Přijatelné
3 164,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Neutrální masážní olej 1 litr, neutrální
587,38 Kč/1l
587,38 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - Ručně vyrobené hnízdečko na mazlení hnízdečko z bavlněných sov světle šedé
2 530,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SONGMICS Věšák na oblečení 2 věšáky na oblečení 2 police s nosností až 70 kg
844,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. listopadu 2012 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. března 2013 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ilon Protect Salbe 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
408,64 Kč
Prodejce: apohealth

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
532,16 Kč
Prodejce: apohealth
40 935,38 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

Incia Babyolie (110 ml)
403,00 Kč
-12,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,91 Kč
Prodejce: Exporgin
3 553,73 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l

Jojobaol 30 ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
22 712,67 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg