4,9



Na základě 47 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev5 275,00 Kč/1l
1 055,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sisley Soir D'Orient, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Univerzální pleť, 150 ml, Tuba12 377,87 Kč/1l
1 856,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream, Krémová, Ženy, Exfoliace, Vyhlazující, Univerzální, 250 ml, Dávkovač
3,50 Kč/1kg
874,72 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Occitane Néroli Orchidée, Krém, Ženy, Univerzální pleť, Hydratující, Vyživující, 30 ml, Tuba
8 633,33 Kč/1l
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Clarins Body-Smoothing Moisture Milk, Mléko, Unisex, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální pleť, 400 ml, Pumpovacíc lahvička
1 236,92 Kč/1l
494,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Aveda 18084885017, Tělové mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 500 ml, Pumpovacíc lahvička
2 905,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

L'Occitane Rose, Mléko, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Univerzální pleť, 250 ml, Láhev
3 481,32 Kč/1l
870,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Occitane Shea Intense Moisture Body Lotion, Tělové mléko, Ženy, Hydratující, Univerzální pleť, 75 ml, Láhev
5 106,13 Kč/1l
382,96 Kč
Prodejce: somnia24

AHAVA 86215065, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, Zklidňující, Univerzální pleť, 250 ml, Pumpovacíc lahvička
1 956,40 Kč/1l
489,10 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Sisley Izia, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 150 ml, Tuba
10 723,20 Kč/1l
1 608,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Aveda 18084885000, Obličejové mléko, Ženy, 150 ml, Univerzální pleť, Hydratační, Hydratující, Osvěžující, Pumpovacíc lahvička
8 080,00 Kč/1l
1 212,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Speick 266, Pleťová voda, Ženy, Revitalizační, Univerzální, 150 ml, Tuba
1 736,40 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Gucci Guilty, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, Univerzální pleť, 150 ml, Tuba
6 496,80 Kč/1l
974,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Clarins Body Fit Active, Krémová, Ženy, Proti celulitidě, Zpevňující, Vyhlazující, Univerzální pleť, 200 ml, Tuba
7 152,95 Kč/1l
1 430,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 400 ml, Dávkovač
1 289,35 Kč/1l
515,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Melvita L'Or Rose , Krém, Ženy, Hydratující, Vyživující, Vyhlazující, Univerzální pleť, 170 ml, Dávkovač
4 912,65 Kč/1l
835,15 Kč
Prodejce: somnia24

Caudalie 3522931003693, Mléko, Ženy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Normální pokožka, 200 ml, Tuba
2 965,55 Kč/1l
593,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

MARBERT Bath & Body Vital, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Univerzální, 400 ml, Pumpovacíc lahvička
960,20 Kč/1l
384,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Krém
- Vhodné pro:
- Ženy
- Efekt péče o pleť:
- Hydratující, Vyhlazující, Změkčující
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální pleť
- Objem:
- 200 ml
- Typ dávkovače:
- Tuba
- Parfémováno:
- Ano
- Vůně:
- Citrus, Květiny
- Dermatologicky testováno:
- Ano
- Složení:
- Water\aqua\eau, butylene glycol, caprylic/capric triglyceride, fragrance (parfum), cetearyl alcohol, diethylhexyl succinate, peg-40 stearate, stearamide amp, glycol stearate, glycerin, caprylyl glycol, dimethicone, tricaprylin, glyceryl stearate, carbomer, sorbitan laurate, potassium hydroxide, disodium edta, phenoxyethanol, benzyl alcohol, geraniol, linalool, citral, hydroxycitronellal, alpha-isomethyl ionone, limonene, hexyl cinnamal, citronellol, yellow 6 (ci 15985), red 4 (ci 14700), yellow 5 (ci 19140)
Clinique Happy Body Cream Tento lahodný tělový krém má vůni Happy. Tóny tohoto tělového krému tvoří směs svěžího ovoce, jako je grapefruit a bergamot, s prvky melounu a květin
Bohatý tělový krém, který vyživuje tělo svěží květinovou vůní Clinique Happy... Filozofie čištění pleti Clinique je jednoduchá. bezpečná. účinná. Navrženo pro nejlepší výsledky Bez podráždění pokožky. Testováno na alergie. stoprocentně bez parfemace.
Tělový krém Clinique Happy
- Hmotnost
- 200000 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- VODA (AQUA), BUTYLENGLYCOL, TRIGLYCERID KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ, PARFÉM (VŮNĚ), CETEARYLALKOHOL, DIETHYLHEXYLSUCINÁT, PEG-40 STEARÁT, STEARAMID AMP, STEARÁT GLYKOLU, GLYCERIN, KAPRYLYLGLYCOL, DIMETIKON, TRICAPRYLIN, STEARÁT GLYCERINU, KARBOMER, LAURÁT SORBITANU, HYDROXID DRUHEÝ, DISODNÁ SŮL EDTA, FENOXYETHANOL, BENZYLALKOHOL, GERANIOL, LINALOOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONEN, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ŽLUTÁ 6 (CI 15985), ČERVENÁ 4 (CI 14700), ŽLUTÁ 5 (CI 19140), [ILN49881]
- Výrobce
- Kód EAN
- 002071409773820714097738020714097738
- Číslo produktu
- 64MG010000
- Hmotnost
- 200000 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- VODA (AQUA), BUTYLENGLYCOL, TRIGLYCERID KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ, PARFÉM (VŮNĚ), CETEARYLALKOHOL, DIETHYLHEXYLSUCINÁT, PEG-40 STEARÁT, STEARAMID AMP, STEARÁT GLYKOLU, GLYCERIN, KAPRYLYLGLYCOL, DIMETIKON, TRICAPRYLIN, STEARÁT GLYCERINU, KARBOMER, LAURÁT SORBITANU, HYDROXID DRUHEÝ, DISODNÁ SŮL EDTA, FENOXYETHANOL, BENZYLALKOHOL, GERANIOL, LINALOOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONEN, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ŽLUTÁ 6 (CI 15985), ČERVENÁ 4 (CI 14700), ŽLUTÁ 5 (CI 19140), [ILN49881]
- Výrobce
- Kód EAN
- 002071409773820714097738020714097738
- Číslo produktu
- 64MG010000
K tomu se hodí také

Clinique Happy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
8 392,40 Kč/1l
839,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Clinique Happy, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Láhev, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, hydroxycitronellal, limonene, citronellol,...
13 907,60 Kč/1l
695,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Clinique Happy For Men, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
8 026,30 Kč/1l
802,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
94% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
94%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojená
Všechno proběhlo skvěle, rychlé dodání, perfektní balení, skvělá cena. Body Smoother používám už roky a stále jsem velmi spokojená. Mohu bez výhrad doporučit.
Ohodnoceno dne 18. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Protože tento článek znám již léta, objednala jsem si ho u Kauflandu za super výhodnou cenu, bez dalších nákladů na doručení a s rychlým dodáním.
Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Velmi spokojen, rychlé dodání a dobrý poměr ceny a kvality
Ohodnoceno dne 7. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje oblíbené tělové mléko
Opravdu se mi líbí ta vůně Mléko je také vyživující Skvělá cena, rychlé dodání
Ohodnoceno dne 7. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Oblíbený krém
Můj nejoblíbenější krém už 4 desetiletí, včetně parfému!!!
Ohodnoceno dne 27. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Aromatický přípravek na mytí těla
Super snadné objednání, rychlé dodání, skvělý článek - všem vřele doporučuji !!!
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Používám ho už 20 let
Skvělý produkt, vynikající zpracování
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Dobrá cena, rychlé dodání.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 155,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 778,90 Kč/1l

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
747,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 869,57 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
404,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 049,90 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l