5,0



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g217,33 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
408,52 Kč/1kg
468,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 125062, Tvrdé gumové bonbóny, 175 g, Lékořice, Černá, 1343 kJ, 317 kcal
2 079,83 Kč/1kg
363,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 825030 Lakritzprodukte Schnecken Minis - 100 Minibeutel
441,90 Kč/1kg
574,47 Kč
Prodejce: somnia24

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

150 kusů HARIBO Half Moon Drop
351,02 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Colour Rado klasika mezi směsmi Haribo 3000g
341,31 Kč/1kg
1 490,71 Kč
-466,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 023,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Konfekt, Měkké sladkosti, 3 kg, Lékořice, Vícebarevný, 1622 kJ, 383 kcal
280,36 Kč/1kg
841,07 Kč
Prodejce: somnia24

Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Lékořicoví šneci 150 lékořicových šneků pikantních čerstvých 1500g
Lékořice: Oblíbená lékořice a klasika v sortimentu HARIBO - LAKRITZ SCHNECKEN se již dávno stala kultovním výrobkem a je nezbytností pro každého milovníka lékořice!
Tento výrobek byl certifikován jako vegetariánský svazem Vegetarierbund Deutschland e. V. s tzv.
Upozorňujeme,že menší množství, jako je 175 g a 300 g, se nedodává v krabici, ale je baleno v sáčku.
HARIBO GmbH & Co KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
Vzpomínáte si na kolo joja, se kterým jste si rádi hráli jako děti? Jojo Haribo Rotella má úplně stejný vzhled: kulatý disk a tenký provázek. Ne tak docela, samozřejmě: stále se jedná o lahodnou sladkost. Haribo Rotella Jo-Jo's jsou vyrobeny z pravé a kvalitní lékořice, kterou si milovníci lékořice zamilují. Nyní se navíc dodávají v extra velkém silu s ne méně než 150 kusy Rotella Jo-Jo's. Díky tomu jsou ideální pro prodej v kantýně nebo (cukrárně).
Složení
Hnědý cukrový sirup, pšeničná mouka, glukózový sirup, škrob, extrakt z lékořice, aroma, sůl, bílý a žlutý včelí vosk, karnaubský vosk.
LAKRITZ SCHNECKEN - Oblíbená lékořicová pochoutka a klasika v sortimentu HARIBO. Již dávno se stal kultovním produktem a nezbytností pro každého milovníka lékořice!
- Oblíbená lékořice a klasika v sortimentu HARIBO
- Stal se kultovním výrobkem - nutností pro každého milovníka lékořice
- Vegetariáns od Vegetarierbund Deutschland e. V. s takzvanou "V-Label"
| Složení |
|---|
| Hnědý cukrový sirup; pšeničná mouka; glukózový sirup; škrob; extrakt z lékořice (3 %); aroma; jedlá sůl; potahovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. |
| Výživové hodnoty na 100 g |
|---|
| Energetická hodnota: 1343 kJ (317 kcal) |
| Tuk: 0,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g |
| Sacharidy: 74 g |
| z toho cukr: 47 g |
| Bílkoviny: 3 g |
| Sůl: 1,2 g |
Oblíbený lékořicový bonbon z velké řady Haribo! Již léta se osvědčuje jako velmi oblíbený a známý klasický výrobek, který se již dávno stal kultovním artiklem. Povinnost pro každého milovníka lékořice.
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
| Název | Haribo lékořicoví šneci - lékořice |
| Hmotnost lékořice | 1500g |
| Trvanlivost a skladování | Chraňte před teplem a vlhkostí. |
| Složení | Hnědý cukrový sirup; PŠENIČNÁ mouka; glukózový sirup; škrob; extrakt z lékořice (3 %); aroma; jedlá sůl; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. |
| Alergeny | Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Odpovědná potravinářská společnost | HARIBO Hans Riegel Str. 1 D-53129 Bonn |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1343kj/317kcal |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 0,7g |
| Tuk | 0,2g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 74g |
| Sacharidy | 47g |
| z toho cukr | 3,0g |
| Bílkoviny | 1,2g |
Povinnost pro každého milovníka lékořiceLékořice je pravděpodobně jednou z nejkontroverznějších pochutin. Někteří lidé ji vroucně milují, jiní nad medvědím trusem ohrnují nos. Pokud se vám po této sladké pochoutce sbíhají sliny, pak doporučujeme lahodné lékořicové šneky HARIBO! Čistá nostalgieLékořicoví šneci jsou pro mnohé nostalgickou vzpomínkou na dětství. Ať už srolované, nebo snědené vcelku, každý si na sladké pochoutce pochutnával po svém.sdílení je zábavaLikvoreoví šneci se dodávají v praktické, znovu uzavíratelné plechovce, která obsahuje 150 kusů. To je dost na to, abyste se o pochoutky podělili s kolegy a přáteli. také jste blázni do lékořice? Pak je plechovka o hmotnosti 1500 g přesně pro vás! Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 generg 1343/317 kJ/kkalcový tuk 0,7 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,2 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 74,0 gz toho cukry 47,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 3,0 gsůl 1,2 gVitamíny a minerální látky -
Lékořicoví šneci jsou klasikou značky Haribo. Srolované šneky z černého zlata kořene lékořice si získají každého milovníka lékořice, protože chutnají svěže a pikantně. Srolujte je a vychutnejte si je velmi pomalu nebo se do nich rovnou zakousněte. V uzavíratelné krabičce pro domácnost zůstanou pamlsky déle čerstvé, takže si šneky Rotella můžete vychutnat naplno.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Hnědý cukrový sirup; PŠENIČNÁ mouka; glukózový sirup; škrob; extrakt z lékořice (3 %); aroma; jedlá sůl; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. Může obsahovat stopy MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1343kJ/317kcal Tuky: 0,7g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2g Sacharidy: 74g z toho cukr: 47g Bílkoviny: 3g Sůl: 1,2g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1875000 g
- Potravinářský podnik
- Haribo GmbH & Co.KG
- Prodejní název
- LAKRITZ
- Výrobce
- Open Food
- Počet kusů
- 150
- Číslo produktu
- 10001518
- Kód EAN
- 4001686101186
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Hnědý cukrový sirup; PŠENIČNÁ mouka; glukózový sirup; škrob; extrakt z lékořice (3 %); aroma; jedlá sůl; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk. Může obsahovat stopy MLÉKA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1343kJ/317kcal Tuky: 0,7g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2g Sacharidy: 74g z toho cukr: 47g Bílkoviny: 3g Sůl: 1,2g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1875000 g
- Potravinářský podnik
- Haribo GmbH & Co.KG
- Prodejní název
- LAKRITZ
- Výrobce
- Open Food
- Počet kusů
- 150
- Číslo produktu
- 10001518
- Kód EAN
- 4001686101186
K tomu se hodí také

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
345,57 Kč/1kg
397,41 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
328,32 Kč/1kg
590,98 Kč
Prodejce: somnia24

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
419,01 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Scholl ExpertCare, Modrá, Bílá, 1 kusů
800,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ze dne na den
Super kvalita - perfektní balení a rychlé dodání :-))
Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lékořicoví šneci Haribo
Lékořicoví šneci Haribo mi moc chutnali
Ohodnoceno dne 12. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lékořicoví šneci Haribo
To jsem si objednala.
Ohodnoceno dne 10. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Haribo
Skvělé, vždy potěší.
Ohodnoceno dne 24. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání. Skvělé.
Haribo vždy vynikající.
Ohodnoceno dne 6. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lékořicoví šneci
Moc mi chutnalo
Ohodnoceno dne 27. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Katharina ;)
Extra!!!! Doporučuji
Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi spokojen
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg