4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g452,76 Kč/1kg
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g610,00 Kč/1kg
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Delacre 455859000 Tea Time sušenky - dekorativní plechovka, 2x 500 g každá743,80 Kč/1kg
743,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Macarons de Pauline chocolate 6 makronkových koláčků s náplní 72g1 971,53 Kč/1kg
141,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers skotské sušenky 150g
1 018,47 Kč/1kg
152,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Belgické čokoládové sušenky s kousky 150g
1 161,13 Kč/1kg
174,17 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Walkers Oatflake und Cranberry Biscuits mit Haferflocken 150g
937,60 Kč/1kg
140,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Walkers Pure Butter Shortbread Slaná karamelová mléčná čokoláda 150g
1 244,73 Kč/1kg
186,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Shortbread Skotské sušenky, směs 250 g
1 413,28 Kč/1kg
353,32 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Walkers Pure Butter Almond Shortbread Skotské máslové sušenky 150g
1 249,60 Kč/1kg
187,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
424,27 Kč/1kg
795,51 Kč
Prodejce: somnia24

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Bezlepkový máslový zázvorovo-citronový chlebíček 140g
1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TISC Shortbread Original s dobrým irským máslem v balení 150g
643,13 Kč/1kg
96,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Citronové tartaletky Bonne Maman – jednotlivé porce, ideální na cesty, 125 g
1 190,00 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
Skotská klasika. Národní sušenky z křupavého křehkého těsta se tradičně vyrábějí podle původního receptu předávaného z generace na generaci a v ústech se rozplývají jako máslo. Skvěle se hodí na cesty nebo na čaj s přáteli či rodinou.
Top Food Im- und Exportges. mbHBadstrasse 16
74072 Heilbronn
Britská klasika mezi sušenkami: Slavné sušenky Walkers Shortbread Fingers, vyráběné již více než 100 let v Aberlour ve Skotsku, jsou vyráběny z několika nejkvalitnějších surovin a podle tradiční receptury. Výsledkem je typická, čistá, máslová chuť s jemnou sladkokyselou notou. Shortbread patří mezi nejoblíbenější druhy pečiva v celé Velké Británii a je často podáváno při tradičním odpoledním čaji. Sušenky Walkers jsou vyráběny s maximální péčí z mouky, másla, cukru a soli – bez umělých barviv a aromat.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), MÁSLO (z MLÉKA) (32 %), cukr, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 533,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 226,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 30,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 18,9 g Sacharidy: 58,4 g, z toho cukr: 16,2 g Vláknina: 2,1 g Bílkoviny: 5,6 g Sůl: 0,7 g
- Alergeny
- Skořápkové plody a ořechy
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Top Food Im- und Exportges. mbHBadstrasse 16 74072 Heilbronn
- Prodejní název
- Máslové sušenky
- Výrobce
- Top Food
- Číslo produktu
- 66046
- Kód EAN
- 003904700110739047001107
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), MÁSLO (z MLÉKA) (32 %), cukr, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 533,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 226,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 30,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 18,9 g Sacharidy: 58,4 g, z toho cukr: 16,2 g Vláknina: 2,1 g Bílkoviny: 5,6 g Sůl: 0,7 g
- Alergeny
- Skořápkové plody a ořechy
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Top Food Im- und Exportges. mbHBadstrasse 16 74072 Heilbronn
- Prodejní název
- Máslové sušenky
- Výrobce
- Top Food
- Číslo produktu
- 66046
- Kód EAN
- 003904700110739047001107
K tomu se hodí také

Walkers Pure Butter Shortbread Scottie Dogs chlebíčky 110g
1 104,45 Kč/1kg
121,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Shortbread Rounds a Scottish shortbread 150g
974,80 Kč/1kg
146,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Walkers Bezlepková máslová sušenka Pure Butter Shortbread Scottish 140g
1 428,93 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Walkers Pure Butter Shortbread Fingers skotské sušenky 150g
1 018,47 Kč/1kg
152,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Chocolate Chip Shortbread Máslové sušenky s čokoládou 175g
1 073,14 Kč/1kg
187,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers pure butter biscuits golden shortbread Highlander 200g
937,20 Kč/1kg
187,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Oatflake und Cranberry Biscuits mit Haferflocken 150g
937,60 Kč/1kg
140,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delacre 455859000 Tea Time sušenky - dekorativní plechovka, 2x 500 g každá
743,80 Kč/1kg
743,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
670,96 Kč/1kg
670,96 Kč
Prodejce: somnia24

Walkers Belgické čokoládové sušenky s kousky 150g
1 161,13 Kč/1kg
174,17 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 005,20 Kč/1kg
1 005,20 Kč
Prodejce: somnia24

Walkers Pure Butter Shortbread s přírodní vanilkovou příchutí 150g
1 333,67 Kč/1kg
200,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Shortbread Slaná karamelová mléčná čokoláda 150g
1 244,73 Kč/1kg
186,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
1 270,41 Kč/1kg
1 270,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Shortbread Skotské sušenky, směs 250 g
1 413,28 Kč/1kg
353,32 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Dr. Oetker křupavé domečky Vánoční řemeslná zábava pro malé i velké
751,64 Kč/1kg
302,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd Crispy Donuts 65g
1 100,46 Kč/1kg
71,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Flieks Čalouněná postel 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická postel Boxspring s rámem postele a čelem, úložná postel Funkční postel Dvoulůžko Velvet
8 899,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

KuchenMeister citronový dort vlhký piškotový dort s citronem 400g
198,37 Kč/1kg
79,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
610,00 Kč/1kg
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt a dodání do jednoho dne
Jak popisuje název, Walkers Shortbreads jsou nejlepší máslové sušenky, jaké jsem kdy měla. Dodání bylo velmi rychlé - děkuji
Ohodnoceno dne 8. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno skvělé
Velmi chutné anglické čajové sušenky. Vřele doporučuji.
Ohodnoceno dne 8. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skotský chlebíček
Jako dárek a pro sebe, chutnají skvěle!
Ohodnoceno dne 22. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší sušenky, které znám
Originály od Walkers chutnají prostě nejlépe.
Ohodnoceno dne 29. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše skvělé a rychle dodané
Vše
Ohodnoceno dne 11. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,18 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
497,00 Kč/1kg

Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
167,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
557,53 Kč/1kg

Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
160,00 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg