4,8



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Seitenbacher müsli Carbs 19,0 500 g1 483,10 Kč/1kg
872,05 Kč
-130,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
741,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g462,28 Kč/1kg
150,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kölln Müsli čokoláda 30 % w. Cukr, 450 g553,76 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Weetabix Original381,09 Kč/1kg
163,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
755,90 Kč/1kg
377,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
1 121,02 Kč/1kg
560,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
959,36 Kč/1kg
239,84 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
555,76 Kč/1kg
277,88 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 6750832005 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
248,96 Kč/1kg
112,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
290,43 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Blossom Tender Kölln Flakes 10010000 Celozrnný oves 500g 15ks
3 850,22 Kč/1kg
1 925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
956,00 Kč/1kg
239,00 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
290,19 Kč/1kg
493,32 Kč
Prodejce: somnia24

Ovesné vločky - malé listové bezlepkové 1kg
108,20 Kč/1kg
108,20 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
220,03 Kč/1kg
132,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vločky - rýže 475g
186,94 Kč/1kg
87,86 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 3157652009 KöllnDinkel Flocken ZART 450 g, 1 St.
566,62 Kč/1kg
254,98 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln celozrnné ovesné vločky 10030100 500g 10ks
4 299,54 Kč/1kg
2 149,77 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 2940324008 Kölln Bircher Frucht Müsli 1,7 kg
351,66 Kč/1kg
597,83 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kölln Blossom Tender Kölln Flakes 100% celozrnný oves 500g
Vločky Blossom tender Kölln jsou klasikou, jsou válcovány z ovesných krup do ovesných vloček a jsou celozrnným výrobkem. Blossom tender Kölln vločky jsou bohaté na vlákninu a obsahují hořčík, železo, zinek a rostlinné bílkoviny. Jedná se o všestranný produkt, který lze použít v mnoha oblastech, např. do koláčů, sušenek, chleba a mnoha dalších.
Peter Kölln GmbH & Co KGaA Westerstraße 22-24 25336 Elmshorn
Celozrnné ovesné vločky Kölln. Ať už jsou jemné, křupavé nebo rozpustné - Köllnflakes jsou vždy vyrobeny z celých ovesných zrn.
A pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí jíst lepek, máme alternativu: Tender Köllnflakes bez lepku. Oves je bohatý na vlákninu a přirozeně obsahuje rostlinné bílkoviny, vitamin B1 a minerální látky železo, hořčík a zinek.
Tender Köllnflakes jsou velmi jemné celozrnné ovesné vločky, které jsou stočeny z nasekaných ovesných jader, tzv. ovesných krup. Jsou oblíbené zejména v kaších a jako přísada do pečení!
KÖLN Flower tender vločky 100% celozrnný oves 15x500 gr.
Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 1520/361 kJ/kcalTuky 6,7 gz toho nasycené mastné kyseliny 1,3 gz toho mononenasycené mastné kyseliny 2,6 gz toho polynenasycené mastné kyseliny 2,8 gSacharidy 56,0 gz toho cukry 1,2 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina 11,0 gBílkoviny 14,0 gSůl -Vitamíny a minerální látky -
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 100 % celozrnné ovesné vločky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 1520; Energie (kcal): 361; Tuky (g)6,7; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 1,3; Sacharidy (g): 56; z toho cukr (g): 1,2; Bílkoviny (g): 14; Sůl (g): 0
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaAWesterstraße 22-24 25336 Elmshorn
- Prodejní název
- Květinové vločky Kölln tender
- Výrobce
- Kölln
- Označení množství
- 1
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 32512
- Kód EAN
- 4000540000108
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- 100 % celozrnné ovesné vločky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 1520; Energie (kcal): 361; Tuky (g)6,7; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 1,3; Sacharidy (g): 56; z toho cukr (g): 1,2; Bílkoviny (g): 14; Sůl (g): 0
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaAWesterstraße 22-24 25336 Elmshorn
- Prodejní název
- Květinové vločky Kölln tender
- Výrobce
- Kölln
- Označení množství
- 1
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 32512
- Kód EAN
- 4000540000108
K tomu se hodí také

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
755,90 Kč/1kg
377,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
290,43 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

DMS® elektrická vyhřívaná přikrývka XXL / šedá / automatické vypínání / 160W / 180x130cm
1 143,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs 403052, 500 g, Tmavě pražená
751,22 Kč/1kg
375,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
1 025,40 Kč/1kg
512,70 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

PŘÍRODNÍ JOGURT Z SENOVÉHO MLÉKA (3,5 % TUKU)150 g (SKLO) – STERZING-VIPITENO
2,52 Kč/1kg
377,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

chia semínka - 500g | RAAB VITALFOOD
384,66 Kč/1kg
192,33 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
959,36 Kč/1kg
239,84 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
290,19 Kč/1kg
493,32 Kč
Prodejce: somnia24

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MinusL® H plnotučné mléko bez laktózy 10 x 1,0 litru
285,15 Kč/1l
285,15 Kč
Prodejce: Store-Germany

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Light&Cross Crispbread Vital
339,52 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
555,76 Kč/1kg
277,88 Kč
Prodejce: somnia24

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
52,38 Kč/1kg
26,19 Kč
Prodejce: foodperium

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
225,33 Kč/1kg
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5733 Joy 3 St.
5 003,33 Kč/1kg
300,20 Kč
Prodejce: somnia24

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovesné vločky Kölln – nejlepší ovesné vločky na světě
Rychlé dodání, prvotřídní zboží, bezpečně zabalené a zajištěné. Velmi dobrý poměr ceny a kvality. Děkujeme za vaši důvěru.
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vždycky skvělé
velmi spokojený
Ohodnoceno dne 12. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovesná kaše
Dobré věci.
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg