5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Herbatniki kruche Be-Be 16 g19 115,00 Kč/1kg
382,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
hanuta 3519 minis 200,0 g1 285,40 Kč/1kg
257,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Marabu Cookies Daim2 430,98 Kč/1kg
447,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Griesson Schoko Butterkeks VM565,12 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Butter Sheets nejjemnější křupavé máslové sušenky 125g
638,64 Kč/1kg
79,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
897,58 Kč/1kg
848,21 Kč
Prodejce: somnia24

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen listové preclíky z jemného listového těsta s cukrovou polevou 100g
805,90 Kč/1kg
80,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Rekord směs oplatek s hořkou a mléčnou čokoládou 250g
2 012,80 Kč/1kg
591,77 Kč
-88,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 34400 Bahlsen Bisquitgebäck "Messino Vollmilch"
772,08 Kč/1kg
96,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Mrbegeb„ck "Kipferl"
2 079,52 Kč/1kg
259,94 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
708,33 Kč/1kg
699,12 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,93 Kč/1kg
798,61 Kč
Prodejce: somnia24

LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
3 249,04 Kč/1kg
406,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz máslové sušenky 50 g
409,80 Kč/1kg
20,49 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bahlsen Chokini s kousky čokolády a jemnou pomerančovou příchutí 150g
Sofistikovaná kombinace čokolády a pomeranče
Bahlsen Chokini jsou jedinečným požitkem: jemné kousky trpké čokolády, které po upečení zůstávají křupavé a na jazyku se jen rozplývají, v kombinaci s jemným nádechem pomeranče. Tato kombinace dodává sušenkám elegantní chuť, která dokonale kombinuje sladkou a ovocnou vůni.
Perfektní pro každou příležitost
- Ideální k čaji, kávě nebo jako sofistikovaná svačinka mezi jídly
- Křupavé, čokoládové a lehce ovocné - pro výjimečnou chvíli požitku
- Praktické 150g balení - ideální pro sdílení nebo pro vlastní chvilku požitku
Bahlsen - kvalita a tradice
- Vyrobeno podle osvědčené receptury z kvalitních surovin
- Bez umělých barviv a konzervačních látek pro přirozenou chuť
- Ideální pro každého, kdo miluje jemné máslové sušenky s příchutí čokolády a pomeranče
Bahlsen Chokini - elegantní směs křupavých sušenek, rozplývající se čokolády a ovocného pomeranče!
Podbielskistraße 11
30163 Hannover
Křehké sušenky s jemnými čokoládovými kousky a jemným nádechem pomeranče.
Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Obsah: 150 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
BAHLSEN GmbH & Co. KG, Podbielskistraße 11, 30163 Hannover, Německo
8 feine Gebäck- und Waffelspezialitäten Inhalt: 1 Serviereinheit à 200 g -19480
Sušenky vždy fungují: Chokini od BahlsenuJako křupavý doplněk ke kávě nebo pro každodenní odpolední útlum: sušenky vždy fungují. A se sušenkami Chokini od společnosti Bahlsen je snadné sáhnout po dalších.znamenitá čokoláda se snoubí s ovocným pomerančemKousky čokolády, které se rozplývají v ústech, jsou dokonalým protějškem křupavého pečeného křehkého těsta. Jemná ovocná příchuť pomeranče vše doplňuje a vytváří tak explozi chutí, které se nikdy nenabažíte.chopte se jí! s obsahem 150 g jsou sušenky ideální pro sdílení a společné vychutnávání. výživové údaje na 100 genergie 2040/487 kJ/kvalitní tuk 23,0 gz toho nasycené mastné kyseliny 12,0 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 62,0 gz toho cukr 30,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 6,4 gsůl 0,4 gvitamíny a minerální látky -
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, cukr, palmový olej, kakaová hmota, glukózo-fruktózový sirup, sušené plnotučné mléko, kypřící látky: uhličitany sodné, difosforečnany; kakaové máslo, pomerančová kůra, aromata, škrob (pšeničný), emulgátor: lecitiny; regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie2040 kJ / 487 kcal Tuky23 g - z toho nasycené mastné kyseliny12 g Sacharidy62 g - z toho cukr30 g Bílkoviny6,4 g Sůl0,4 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Prodejní název
- Křehké sušenky s jemnými čokoládovými kousky (20 %) s pomerančovou příchutí
- Výrobce
- Bahlsen
- Číslo produktu
- 199796
- Kód EAN
- 4017100179006
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, cukr, palmový olej, kakaová hmota, glukózo-fruktózový sirup, sušené plnotučné mléko, kypřící látky: uhličitany sodné, difosforečnany; kakaové máslo, pomerančová kůra, aromata, škrob (pšeničný), emulgátor: lecitiny; regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie2040 kJ / 487 kcal Tuky23 g - z toho nasycené mastné kyseliny12 g Sacharidy62 g - z toho cukr30 g Bílkoviny6,4 g Sůl0,4 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- BAHLSEN GmbH & Co. KGPodbielskistraße 11 30163 Hannover
- Prodejní název
- Křehké sušenky s jemnými čokoládovými kousky (20 %) s pomerančovou příchutí
- Výrobce
- Bahlsen
- Číslo produktu
- 199796
- Kód EAN
- 4017100179006
K tomu se hodí také

Febreze Osvěžovač textilu Amethyst 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 20790 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO EDELHERB“, 125 g
3 254,64 Kč/1kg
406,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

Leibniz Biscuit n Cream Choco máslové sušenky s nejjemnějším čokoládovým krémem 228g
425,39 Kč/1kg
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
369,40 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
1 733,51 Kč/1kg
232,29 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Airw.Start.Set Som.Vergn.250ml
1 061,92 Kč/1l
265,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
3 249,04 Kč/1kg
406,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
897,58 Kč/1kg
848,21 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen Butter Sheets nejjemnější křupavé máslové sušenky 125g
638,64 Kč/1kg
79,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 34400 Bahlsen Bisquitgebäck "Messino Vollmilch"
772,08 Kč/1kg
96,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Leibniz Minis máslové sušenky v čokoládě 125g
729,76 Kč/1kg
91,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen ABC Russian Bread křupavé sušenky s čokoládou 100g
575,60 Kč/1kg
57,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Messino pomerančová náplň v hořké čokoládě 125g
776,56 Kč/1kg
97,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
708,33 Kč/1kg
699,12 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen listové preclíky z jemného listového těsta s cukrovou polevou 100g
805,90 Kč/1kg
80,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 13600 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLKORN“, 125 g
810,88 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen směs na sušenky Hermann Bahlsen Collection M 25000 2x227g
745,35 Kč/1kg
338,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
1 210,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Mrbegeb„ck "Kipferl"
2 079,52 Kč/1kg
259,94 Kč
Prodejce: somnia24

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová pauza 260 g
354,31 Kč/1kg
92,12 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bahlsen 40770 Sušenky PiCK UP! minis 100 kusů
976,34 Kč/1kg
1 034,92 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Termín splněn, produkt dobře zabalen.
Perfektní
Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg