5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
La Praline Čokoládové pralinky s kakaovými kousky1 245,95 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mon Cheri 15 tyčinek s 5 jednotlivě balenými čokoládami 52g 15-pack1 362,26 Kč/1kg
1 062,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mon Cheri likérové třešňové pralinky z polosladké čokolády 105g3 224,76 Kč/1kg
338,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Ferrero Rocher 30 ks, 375 g1 267,76 Kč/1kg
481,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
1 171,49 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Raffaello 1804 Pralinen 640,0 g
1 181,45 Kč/1kg
756,13 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřít Potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukr, palmový olej, některé speciality obsahují alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
3 594,75 Kč/1kg
143,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Collection 15 jednotlivě balených čokolád 3 různé 172g
1 748,95 Kč/1kg
300,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Duplo, Chocolate snacks, 327 g, 2316 kJ, 555 kcal, 50,4 g, 6,1 g
970,36 Kč/1kg
317,89 Kč
Prodejce: somnia24

Sarotti černá pánská hořká čokoláda 124g
1 322,10 Kč/1kg
163,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

After Eight 21 jednotlivě balených tenkých čokoládových tyčinek 200g
1 260,05 Kč/1kg
252,01 Kč
Prodejce: somnia24

Raffaello 150g
749,00 Kč/1kg
112,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

FERRERO KÜSSCHEN 120943001 FERRERO KÜSSCHEN Klassik Pralinen 15x 5 St.
1 331,82 Kč/1kg
879,00 Kč
Prodejce: somnia24

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 753,50 Kč/1kg
275,30 Kč
Prodejce: somnia24

La Praline: Čokoládové trufly s mořskou solí
1 472,50 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero Rocher, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, Milk chocolate 30% (sugar, cocoa butter, cocoa mass, skimmed milk powder, concentrated butter,..., 2506 kcal, 603 kJ
1 596,55 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kuličky z plnotučné mléčné čokolády Lindt v polštářkovém balení 325g
1 261,38 Kč/1kg
409,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Chocolate snacks
- Obsah:
- 150 g
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 2606 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 628 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 33,3 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 7,2 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 48,6 g
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Raffaello s křupavou skořápkou a krémovou kokosovou náplní 150g
Jedinečná chuťová kompozice. Raffaello kombinuje jemný kokos s jemným mléčným krémem a celou bílou mandlí. Tato jedinečná specialita neobsahuje žádnou čokoládu - dokonce ani bílou. Objevte lehkou letní chuť a rozmazlujte sebe i své blízké.
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 120
60599 Frankfurt nad Mohanem
| Název | Raffaello - Kokosové a mandlové cukrovinky |
| Hmotnost | 150g |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte na chladném a suchém místě |
| Složení | rostlinné tuky (palmový, bambucký), strouhaný kokos (23,5 %), cukr, MANDLE (8 %), sušené odstředěné MLÉKO, sladký PŠENIČNÝ prášek, PŠENIČNÁ mouka, přírodní aroma, emulgátor lecitiny (SOYA), kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, sůl, vanilin. |
| Alergeny | Mléko a výrobky z něj, sója a výrobky z ní, ořechy a výrobky z nich, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120, 60599 Frankfurt nad Mohanem, Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 2607kj/628kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 48,6g |
| Tuk | 29,7g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 38,3g |
| Sacharidy | 33,8g |
| z toho cukr | 7,5g |
| Bílkoviny | 0,305g |
Ferrero Raffaello Orginal 150 gr.
Raffaello od společnosti Ferrero se skládá z křupavé bílé mandle zalité lahodným mléčným krémem, obalené v křupavé oplatce a zdobené exotickými kokosovými vločkami.
Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.nutriční údaje na 100 genergie 2606/628 kJ/kcaltuky 48,6 gz toho nasycené mastné kyseliny 29,7 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 38,3 gz toho cukry 33,3 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 7,2 gsůl 0,305 gvitamíny a minerální látky -
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kokosové vločky (25,5 %), rostlinné tuky (palmový, bambucký), cukr, mandle (8 %), sušené MLÉKO, sušené MLÉKO, PŠENIČNÁ mouka, tapiokový škrob, emulgátor lecitin (SOYA), přírodní aroma, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, vanilin, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 628,00 kilokalorií Kalorická hodnota: 2 606,00 kilojoulů Tuky: 48,60 g, z toho -nenasycené mastné kyseliny: 29,70 g Sacharidy: 38,30 g, z toho -cukr: 33,30 g Bílkoviny: 7,20 g Sůl: 0,31 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Kokosové a mandlové cukrovinky.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 8565
- Kód EAN
- 4008400181523
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kokosové vločky (25,5 %), rostlinné tuky (palmový, bambucký), cukr, mandle (8 %), sušené MLÉKO, sušené MLÉKO, PŠENIČNÁ mouka, tapiokový škrob, emulgátor lecitin (SOYA), přírodní aroma, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, vanilin, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 628,00 kilokalorií Kalorická hodnota: 2 606,00 kilojoulů Tuky: 48,60 g, z toho -nenasycené mastné kyseliny: 29,70 g Sacharidy: 38,30 g, z toho -cukr: 33,30 g Bílkoviny: 7,20 g Sůl: 0,31 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Kokosové a mandlové cukrovinky.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 8565
- Kód EAN
- 4008400181523
K tomu se hodí také

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,67 Kč/1kg
1 067,16 Kč
Prodejce: somnia24

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Collection 15 jednotlivě balených čokolád 3 různé 172g
1 748,95 Kč/1kg
300,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,50 Kč/1kg
398,48 Kč
Prodejce: somnia24

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
1 802,53 Kč/1kg
320,85 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 5733 Joy 3 St.
5 006,17 Kč/1kg
300,37 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřít Potraviny 4000539320002, 40 g, e1103, hroznový cukr, palmový olej, některé speciality obsahují alkohol, éterický olej, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
3 594,75 Kč/1kg
143,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS Schokolade Miniatures Mix 465511 sort 3000g
875,00 Kč/1kg
2 624,99 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,21 Kč/1kg
1 026,63 Kč
Prodejce: somnia24

After Eight 21 jednotlivě balených tenkých čokoládových tyčinek 200g
1 260,05 Kč/1kg
252,01 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

STORCK Knoppers 4.7156.4, Snack bars, Ořechy, 200 g, 2301 kJ, 551 kcal, CE
679,85 Kč/1kg
135,97 Kč
Prodejce: VISO

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 753,50 Kč/1kg
275,30 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Vánoční trh Stolní kalendář Směs mini kuliček 115g
2 496,43 Kč/1kg
287,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10x děti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
1 437,40 Kč/1kg
309,04 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
326,97 Kč/1kg
326,97 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,67 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 391,82 Kč/1kg
835,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
418,89 Kč/1kg
331,76 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
podle očekávání
Vše v pořádku
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Wawel Michałki Białe s ořechy 1 kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Roshen Minky Binky mléčné bonbony 1 kg
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
340,57 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
659,55 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
628,14 Kč/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
599,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 103,44 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Baileys Chocolate Mini Delights Strawberry und Cremefüllung 102g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 077,16 Kč/1kg

Sarotti černá pánská hořká čokoláda 124g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
163,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 322,10 Kč/1kg

Mini pralinky Praha, 100g
229,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 299,00 Kč/1kg

Celebrations 437381 Celebrations POP Schokoriegel 36 St./350,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
715,60 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Hořká čokoláda s mandlemi a pomeranči, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg