5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dior Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml14 932,27 Kč/1l
1 119,92 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Just Deo Sandalwood 75 ml7 802,53 Kč/1l
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience

Další informace o reklamě
Yves Saint Laurent L´Homme deostick pro muže 75 ml9 926,40 Kč/1l
744,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Hermès H24 deospray pro muže 150 ml4 383 800,11 Kč/1kg
876,76 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dior Homme, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzální pleť
8 326,67 Kč/1kg
1 278,38 Kč
-29,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 249,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dior Sauvage, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzální
8 176,53 Kč/1l
1 226,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Dior Miss, Ženy, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 100 ml, Univerzální pleť
15 942,60 Kč/1l
1 594,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rochas Tocadilly Perfumed Deodorant 100ml
6 042,20 Kč/1l
604,22 Kč
Prodejce: Rareparfum

Guerlain Insolence deodorant ve spreji 100 ml
26 530,60 Kč/1l
2 653,06 Kč
Prodejce: Rareparfum

Bourjois Kobako Perfumowany Dezodorant, 75 ml
2 039,60 Kč/1l
152,97 Kč
Prodejce: MANADA

Dior (Christian Dior) Miss Dior deospray pro ženy 100 ml
14 790,00 Kč/1kg
1 479,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Givenchy L'Interdit DEO ve spreji 100 ml W
8 680,00 Kč/1l
868,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Versace Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
5 946 153,83 Kč/1kg
773,00 Kč
Prodejce: somnia24

Irrésistible - deodorant ve spreji, 100 ml
13 497,10 Kč/1l
1 349,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Dezodorant ve spreji Axe Musk 150ml
153 399,99 Kč/1l
153,40 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Mayar - deodorant ve spreji, 200 ml
661,15 Kč/1l
132,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dezodorant W Sprayu Extase Convallar 150 ml
378,13 Kč/1l
78,89 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
56,72 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Parfémovaný deodorant ve spreji Burberry, 150 ml
11 178,47 Kč/1l
1 676,77 Kč
Prodejce: Rareparfum

Lattafa Hayaati DEO ve spreji 200 ml M
545,00 Kč/1l
109,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Extase, Dezodorant Flowers,150 ml
1 019 950,03 Kč/1kg
203,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Deodorant s vysoce účinným a k pokožce šetrným složením ve spreji, který jemně rozprašuje svěží květinové tóny J'adore. Každodenní rituál krásy.
Jadore byla uvedena na trh v roce 2000 návrhářským domem Christian Dior a je to osvěžující květinová vůně. Tato ženská vůně obsahuje směs květinových orchidejí, fialek, růží a ostružinového pižma. Doporučuje se pro nošení do kanceláře.
Dior J'adore parfémovaný deodorant ve spreji 100 ml
Dior J'Adore Dezodorant w sprayu, 100ml
Nabízíme parfémovaný deodorant Dior J'adore Perfumed Deodorant 100ml, jenž chrání před tělesným pachem a přináší jedinečný pocit svěžesti po celý den. Dior J'adore Perfumed Deodorant vyniká úžasnou vůní, která vás ohromí. Dior J´adore - extrémně ženská, průzračná květinová vůně, která v sobě snoubí jednoduchost s vytříbeností. Ženy této vůni naprosto podlehly, vyslovily J´adore a zamilovaly se. Tento zázrak odhaluje nové dimenze ženských emocí a smyslů.
Deodorant s účinným složením ve spreji, které je šetrné k pokožce a uvolňuje svěží květinovou vůni Jäadore v jemné mlze. Denní rituál krásy.
Vrchní tóny: Vůně: bergamot, hruška, broskev, meloun, mandarinkový pomeranč, magnólie: Střední tóny: Střední tóny: frézie, orchidej, růže, konvalinka, fialka, jasmín, švestka, tuberóza: Základní tóny: Tóny: ostružina, cedr, vanilka, pižmo
Parfémovaný deodorant Dior J'Adore Deo Spray
J'ADORE Deo Vapo 100 ml
Dior JAdore Deo Spray Parfémovaný deodorant F054015864 SPANJE karton @ 1 stuk x 100 ml
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Dior J'Adore Dezodorant w sprayu, 100ml
- Výrobce
- Počet kusů
- 5
- Kód EAN
- 3348900852655
- Číslo produktu
- 054015864
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Dior J'Adore Dezodorant w sprayu, 100ml
- Výrobce
- Počet kusů
- 5
- Kód EAN
- 3348900852655
- Číslo produktu
- 054015864
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Dior J'Adore, 40 ml, Ženy, Univerzální pleť, Osvěžující, Květinový
41 447,25 Kč/1l
2 025,49 Kč
-367,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 657,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tefal Jamie Oliver E310S334, Fritovací sada, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel
4 080,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
19 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gastromark

PRODEJ NOVINEK! Vyhřívací podložka s automatickým vypnutím 1,5 hodiny pro záda krk ramena elektrická vyhřívací podložka 3 úrovně teploty
489,13 Kč
Prodejce: Spark

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Růže
32 588,20 Kč/1l
1 629,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 200 ml, Pumpovacíc lahvička
7 580,00 Kč/1l
1 516,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dior Miss, Ženy, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 100 ml, Univerzální pleť
15 942,60 Kč/1l
1 594,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Homme, Pánské, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzální pleť
8 326,67 Kč/1kg
1 278,38 Kč
-29,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 249,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dior J’adore, Ženy, 150 ml, Nedoplnitelná lahvička, Ylang-ylang, Růže damascenská, Jasmín
32 901,47 Kč/1l
4 935,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Fahrenheit, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Fialka
17 050,00 Kč/1l
1 705,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Dior Sauvage, Pánské, Parfémovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Univerzální
8 176,53 Kč/1l
1 226,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Dior J'Adore Woda perfumowana, 30ml
75 951,00 Kč/1l
2 278,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské kolo Volare Blossom - Dívčí - 24 palců - Růžové - Dvě ruční brzdy
8 092,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Pride Fakhar Black EDP 100 ml M
5 616,30 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dior (Christian Dior) J'adore L'Or čistý parfém pro ženy 80 ml
57 237,50 Kč/1l
4 579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
27 053,50 Kč/1l
1 623,21 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
31 650,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: nbmobile

Gucci Gucci Intense Oud EDP 90 ml UNISEX
26 888,89 Kč/1l
2 420,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
30 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
3 764,21 Kč
Prodejce: koestner-shop-de

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Rotho Twist, 50 l, Obdélníkový, Polypropylen (PP), Černá, Manuální, 298 mm
390,66 Kč
Prodejce: Eoshop

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý deodorant.
Deodorant mám vždy u sebe. Praktické balení a dlouhá trvanlivost.
Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mitchum | Deodorant gel - Powder Fresh - 96 g - 48hodinová ochrana - Dermatologicky testováno



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
181,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 895,73 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Powder Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
207,99 Kč
-97,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Cool Rush Deodorant v tyčince Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
214,99 Kč
-72,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 881,45 Kč/1l

Ultra Max deodorant bez vůně A&H 73 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 520,41 Kč/1l

Deodorant tyčinka Levandule Essentials A&H 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
298,99 Kč
-123,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 478,73 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 823,41 Kč/1l

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 369,73 Kč/1l

A&H Juniper Berry Stick Deodorant 71g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Mitchum Shower Fresh Deodorant pro ženy 63 g
155,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,79 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 36,9 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 465,85 Kč/1l

Arm & Hammer Essentials tuhý dezodorant 71g | Bez hliníku | Citrusovo-pomerančová vůně
214,44 Kč
-45,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 380,14 Kč/1l

Arm & Hammer - Tuhý Deodorant Bez Parfemace 71g - Essentials Unscented - Bez Hliníku
142,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 013,94 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, pudr Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, deodorant 39,6 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez hliníku - Účinná ochrana - Šetrný k pokožce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 058,71 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 39,6 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 512,56 Kč/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pro muže 96 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 031,15 Kč/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, deodorant 65 g.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
110,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 707,54 Kč/1l

Deodorant Extreme Blast Degree pro muže 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

Deodorant pro muže Cool Comfort Degree 76 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 973,55 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem deodorant limetka šalvěj (5 x 75 ml)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
2 664,00 Kč/1l