Casa Rinaldi Crema di Balsamico light i na dezert sladká příchuť 500ml
218,72 Kč
437,44 Kč / 1l
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bertolli Aceto Balsamico Di Modena sladkokyselá chuť 500ml256,06 Kč/1l
128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Culinaria Premium White Balsamic Condiment Weinessig 500ml264,80 Kč/1l
132,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Casa Rinaldi bílý balzamikový ocet weiß in der Glasflasche 1000ml192,78 Kč/1l
192,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml452,44 Kč/1l
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krém - bílý 250ml
515,16 Kč/1l
128,79 Kč
Prodejce: taleoo

Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
581,96 Kč/1l
145,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krem s balsamikovým octem z Modeny od společnosti Buonitalia, objem 0,5 litru
450,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Hengstenberg Balsamico Bianco Mírný sladký bílý vinný ocet 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zentralekrém s balzamikovým octem z Modeny CHZO 150 ml
850,40 Kč/1l
127,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba
437,44 Kč/1l
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový ocet Dunkel - 250 ml
448,44 Kč/1l
112,11 Kč
Prodejce: taleoo

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi balzamikový ocet jahodový Erdbeer Essig 250ml
967,04 Kč/1l
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet Modena ve spreji 250 ml
544,12 Kč/1l
136,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balsamico krém 150 ml | NATURATA
1 020,87 Kč/1l
153,13 Kč
Prodejce: taleoo

Kühne White mild Balsamic Condiment feinste Essigspezialität 500ml
256,56 Kč/1l
128,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Weisser Balsamico Bianco Modena Spray 250ml 3er Pack
543,81 Kč/1l
407,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Crema di Aceto Balsamico Safran mit Weissweinessig 500ml
776,44 Kč/1l
388,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Casa Rinaldi Crema di Balsamico světlá, vhodná i k dezertům, sladká chuť, 500 ml
Špičkoví kuchaři ji znají už dlouho: Crema di Balsamico od firmy Casa Rinaldi. Tato lahodná bílá varianta je zcela novým vývojem a dokonce i v Itálii je k dostání teprve nedávno! Crema di Balsamico Bianco má velmi ovocnou, sladkou vůni.
Alis S.r.l.
Via Paletti, 1
41051 Castelnuovo Rangone, Modena, Itálie
Alis S.r.l Via Paletti 1, 41051 Castelnuovo Rangone Modena- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- rektifikovaný zahuštěný hroznový mošt, bílý vinný ocet (víno, antioxidant: KALIUM METABISULFIT), modifikovaná kukuřičná mouka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 954 kj Energie kcal 224 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 54GRM Sacharidy, z toho cukr 50GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- Casa Rinaldi Weisse Balsamico Creme
- Výrobce
- Casa Rinaldi
- Číslo produktu
- 81189
- Kód EAN
- 8006165380478
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- rektifikovaný zahuštěný hroznový mošt, bílý vinný ocet (víno, antioxidant: KALIUM METABISULFIT), modifikovaná kukuřičná mouka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 954 kj Energie kcal 224 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 54GRM Sacharidy, z toho cukr 50GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- Casa Rinaldi Weisse Balsamico Creme
- Výrobce
- Casa Rinaldi
- Číslo produktu
- 81189
- Kód EAN
- 8006165380478
K tomu se hodí také

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba
437,44 Kč/1l
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml
452,44 Kč/1l
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
581,96 Kč/1l
145,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hruškový likér Kruskovec Moreska 25% 1000ml
398,40 Kč/1l
398,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krém - bílý 250ml
515,16 Kč/1l
128,79 Kč
Prodejce: taleoo

Riegelein Vánoční smíšený sáček lahodné mléčné čokolády 100g
640,60 Kč/1kg
64,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti - Balzamikový ocet z Modeny - 500 ml
311,02 Kč/1l
155,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Krem s balsamikovým octem z Modeny od společnosti Buonitalia, objem 0,5 litru
450,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Balsamico Bianco Mírný sladký bílý vinný ocet 500ml
220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zentralekrém s balzamikovým octem z Modeny CHZO 150 ml
850,40 Kč/1l
127,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balsamico krém 150 ml | NATURATA
1 020,87 Kč/1l
153,13 Kč
Prodejce: taleoo

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne White mild Balsamic Condiment feinste Essigspezialität 500ml
256,56 Kč/1l
128,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml
967,04 Kč/1l
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SchnitzerPizzabase, Gluten, Laktóza, Matice, Palmový olej, Sója, Pšenice, Droždí, 140 g, 1 kusů, Německo
558,70 Kč/1kg
55,87 Kč
Prodejce: taleoo

MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové a kakaové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Schär flatbread 180g
147 539,99 Kč/1kg
147,54 Kč
Prodejce: taleoo

3D poinsettia 12 cm sada 3 ks s časovačem - bílá - dekorativní hvězda na baterie pro vnitřní i venkovní použití
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Giuseppe Giusti, sladkokyselá omáčka Bianco, bílá speciální omáčka pro gurmány, v tradiční lahvi (1 x 0,25 l)
1 442,32 Kč/1l
360,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Wiberg Crema di Aceto Balsamico Safran mit Weissweinessig 500ml
776,44 Kč/1l
388,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cremonini Aceto Balsamico 5 hroznů jemná a krémová příchuť 250ml
1 624,64 Kč/1l
406,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mazzetti Balsamico Tradizionale di Modena DOP extra alt g.U. 100 ml
4 711,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47 119,90 Kč/1l

Hroznový ocet
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 628,16 Kč/1l

Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
835,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 671,94 Kč/1l

Mazzetti Speciální balzamikový ocet z Modeny CHZO 250ml 3er Pack
1 099,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 465,59 Kč/1l

Wiberg malinový ocet silná chuť zralých malin 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
842,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,76 Kč/1l

Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balsamic Cream Vanilla / Vanille 150 ml.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny CHZO Würz Essig 2000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
290,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
145,25 Kč/1l

Casa Rinaldi balzamikový ocet jahodový Erdbeer Essig 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,70 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
823,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,00 Kč/1l

Casa Rinaldi Classici Olivenöl extra und Balsamico Essig je 250ml
782,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 565,98 Kč/1l

Casa Rinaldi Crema di Balsamico light i na dezert sladká příchuť 500ml
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet Cream of Modena CHZO Chilli 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet Modena ve spreji 250 ml
136,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,12 Kč/1l

Balzamikový ocet im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
546,08 Kč/1l