Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Toto není vaše prodejna?
Změnit
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Kaufland na sociálních sítích

Denně vám přinášíme nové trendy, tipy, skvělé recepty a mnoho dalšího. Sledujte nás na sociálních sítích a staňte se součástí velké online komunity. Inspirujte se každý den!

Kaufland in Social Media

Facebook

Soutěže? To se mi líbí!

Kaufland auf Facebook

Soutěže se líbí každému: Obsah na našem Facebooku je stejně rozmanitý jako sortiment v prodejnách Kaufland. V rozmanitých soutěžích můžete získat lákavé výhry. Kromě toho zde také objevíte nové produkty a vyměníte si nápady s ostatními fanoušky. Vaše obavy a dotazy zodpovíme rychle a s úsměvem. Přidejte se k nám!

Instagram

Objevujte, užívejte si a sdílejte.

Kaufland auf Instagram

Čerstvé novinky na Instagramu! Sledujte náš profil a dostávejte tipy na akční nabídky a novinky každý den. Nenechte si ujít ani pestrou dávku originálních receptů, s kterými se mistrem kuchyně stane každý. Načerpejte inspiraci, přidejte hastag #kauflandcesko a blýskněte se i ve svém příběhu.


YouTube

Vnímejte svět jinak

Kaufland auf YouTube

Na našem YouTube kanálu najdete rozmanitý výběr videí: zajímavé recepty z celého světa, videa a reklamy nejen z televize, videa z akcí i domací cvičení. Nebo třeba jen mrkněte, co je v u nás nového, či jak nastavit Kaufland card v mobilu. Pozor, taky vás necháme nahlédnout do zákulisí Kauflandu!


LinkedIn

Brána do pracovního světa

Kaufland auf Instagram

Chcete se o nás jako o zaměstnavateli dozvědět více? Navázat užitečné kontakty, nebo konečně udělat nový krok ve své kariéře? Pak jste na správném místě. Prohlédněte si aktuální pracovní nabídky a přidejte se k nám do světa Kauflandu. Nabízíme všechny ingredience pro úspěšnou budoucnost. Pojďte to zkusit!


Kaufland na sociálních sítích

Staňte se součástí komunity Kaufland