Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.

Záruky a servis

V Kauflandu vracíme zboží bez problémů

Záleží nám na vaší spokojenosti a chceme, abyste v Kauflandu rádi nakupovali. Jste pro nás těmi nejdůležitějšími, a proto vše co děláme, děláme pro Vás.

Nejste spokojeni s tím, co jste si koupili? Vrátíme vám peníze. Měli jste při plánování oslavy velké oči a zbylo vám spousta neotevřeného pití? U nás je každá oslava super zábava a co zbyde, můžete přinést zpět. Čekání u pokladen se  u nás nedočkáte a kdyby náhodou, máme pro vás dáreček. Kaufland vám ručí za pohodové nákupy.

Záruky

Záruka 3 roky na elektrospotřebiče

Na naši kvalitu se můžete spolehnout. Proto vám poskytujeme podstatně delší záruku, než předepisuje zákon.

Absolutní čerstvost

Pokud bychom přece jen něco přehlédli a vy najdete v zboží s prošlou lhůtou trvanlivosti, obdržíte od nás na Informacích jako poděkování dárkovou poukázku v hodnotě 50 Kč.

Rychlé odbavení u pokladen

Čekali jste déle než 5 minut a nebyly otevřeny všechny pokladny? Na Informacích od nás obdržíte dárkovou poukázku v hodnotě 50 Kč.

Řezané květiny vždy čerstvé

Nejste spokojeni s kvalitou? Vrátíme vám peníze zpět!

Bezproblémové vrácení zboží

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným zbožím, vrátíme vám peníze zpět. Tato záruka se nevztahuje na sortiment lihovin.

Servis

Bezhotovostní platba

U všech pokladen akceptujeme bezhotovostní platbu. Ve všech prodejnách Kaufland je možné platit také tzv. bezkontaktní platbou.

Křupavé pečivo po celý den

Pečivo z našich pekáren připravujeme vždy tak, aby bylo vždycky čerstvé a křupavé.

To skvělé z naší země

Vyberte si ze širokého sortimentu českých výrobků.

Bezplatná zákaznická linka

Zákazník je u nás středem pozornosti a nejdůležitější osobou. Pokud přece jen máte připomínku, dotaz nebo stížnost, zavolejte nám na bezplatné telefonní číslo 800 165 894!

Ochutnejte zdarma

U našich pultů si můžete vybrat z opravdu velkého množství lahůdek, uzenin i sýrových specialit. Ty, které neznáte, můžete samozřejmě ochutnat.

Super oslava – skvělá zábava!

Připravujete velkou oslavu? Kupte pro své hosty raději o něco více nápojů. Do 14 dnů můžete neotevřené a nepoškozené lahve po předložení účtenky vrátit. Tento servis se nevztahuje na sortiment lihovin.

Pokladna bez sladkostí!

Znáte to, někdy je tak těžké odolat sladkostem. A zvlášť to platí pro všechny děti. Proto u nás můžete platit na vybraných pokladnách úplně bez sladkostí.

Bezplatné přivolání taxi

Abyste se i s velkým nákupem dostali pohodlně domů, rádi vám přivoláme taxi. Stačí se jen obrátit na naše ochotné zaměstnance Informací.

Rybu vám rádi připravíme!

U našeho rybího obslužného pultu vám rybí speciality na přání nafiletujeme, naporcujeme a zabalíme do termosáčku. Rybí obslužný pult je k dispozici ve vybraných prodejnách Kaufland.