Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Naše značky Kaufland

Mít možnost volby, je vždy dobré. Ještě lepší je vybírat z kvalitních a zároveň cenově výhodných produktů vlastních značek Kaufland. Například z bio potravin značky K-Bio, dětského oblečení, nářadí nebo kvalitní drogerie značky bevola.

Potraviny

Značková kvalita za Kaufland ceny.

U nás si vyberete. Ve skoro všech odděleních potravin najdete výrobky našich vlastních značek. Chutné a výhodné! Například energetické nápoje Crazy Wolf, vybraná vína značky Cultura Vini, hodnotné bio potraviny K-Bio, kvalitní potraviny za diskontní ceny s logem K-Classic. Gurmánský požitek přináší výrobky K-Favorites. Potraviny bez lepku a laktózy přináší K-Free, veganské a vegetariánké dobroty hledejte pod značkou K-take it veggie. Malé i velké svačiny sebou nesou označení K-to go. K-Mistři od fochu z Modletic, pro ty kdo ocení kvalitní a čerstvé maso. Na rozpálené grily máme Let's BBQ, k tomu osvěžijící pivo značky Bruncvík – a mnoho dalšího.


Spotřební zboží

Kvalitní zboží pro váš příjemný život.

Naše vlastní značky bodují nejen v sortimentu potravin, ale také v regálech se spotřebním zbožím. Protože v Kauflandu najdete vždy kvalitu za nízké ceny! Pokud vám jde o funkčnost, kontrolovanou kvalitu, skvělý poměr výkonu a ceny, tak se můžete spolehnout na naše vlastní značky: Countryside®, Hip&Hopps®, Kaufland mobil, Kidland®, Kuniboo®, Liv&Bo®, MyProject®, Newcential®, Oyanda®, Passenger®, Spice&Soul®, SWITCH ON®, Talentus®, Townland®.


Drogerie

Pečovat o sebe neznamená utrácet za drahou kosmetiku.

Za osobní péči můžete utratit spoustu peněz – ale nemusíte. Rozsáhlá řada značky bevola® zahrnuje produkty pro péči o pleť, vlasy i obličej, ústní hygienu a mnoho dalšího. Pro kojence, děti, ženy i muže. Všechny produkty z exkluzivní řady bevola® podléhají pravidelným kontrolám a splňují všechny naše vysoké standardy kvality.