Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Countryside® - naše značka pro vaši zahradu

Countryside®  je značka pro každého, kdo je rád venku. Nabízí krásné, praktické a cenově dostupné produkty pro zkrášlení zahrady i balkónu a pro ještě větší potěšení z hodin strávených venku. Skvělá základní řada a nové trendy pro zahradu, hry, relaxaci, dekoraci, grilování, oslavy a vše ostatní, co vás venku baví.

Naše nabídka

Vše pro vaši oázu klidu

Krásné a užitečné produkty pro balkón a zahradu – u značky Countryside® vždy objevíte něco nového pro vaši zónu odpočinku. Nezáleží na tom, zda hledáte lopatu nebo lehátko, u značky Countryside® vždy naleznete dobrou kvalitu za příznivou cenu.


Sezónní sortiment

Kompletní výbava

Díky velkému výběru kvalitních výrobků nabízí Countryside® vše, co budete potřebovat k zahájení venkovní sezóny. Silná vlastní značka Kauflandu propojuje atraktivní design s vysokou funkčností a ověřenou kvalitou – a přitom šetří peněženku. Od jara do podzimu vám nabízíme dobře strukturovanou nabídku, která je pravidelně doplňována speciálními akcemi. Kromě základních produktů u nás vždy naleznete i zboží, kde klademe důraz na aktuální trendy a design.


Příslib kvality

Výdrž v každém počasí

Aby produkty Countryside® obstály i proti povětrnostním vlivům, jsou vyrobeny z odolných materiálů. Testy TÜV a záruka přesahující zákonem danou dobu zajistí dobrý poměr cena/výkon. Díky certifikaci dřevěných výrobků od organizace FSC (Forest Stewardship Council) a společensky odpovědné výrobě nepřijde u nového zahradního vybavení zkrátka ani životní prostředí.

Vysoká kvalita

Aby funkce a kvalita splňovaly i ty nejvyšší požadavky, spolupracujeme s nezávislými zkušebními ústavy, např. s Technickým kontrolním sdružením TÜV. Ekologické pečetě od FSC ukazují, že u nás ani příroda nepřijde zkrátka. Kromě toho určujeme a sledujeme každý detail – od designu až po trvale udržitelnou, společensky odpovědnou výrobu.

Široký výběr

Countryside® vás bude se svojí dobře strukturovanou nabídkou provázet celým rokem na zahradě. Od jara do podzimu u nás naleznete široký sortiment aktuálních trendů a funkčních, vzájemně sladěných výrobků.

Příznivá cena

Oblíbený hypermarket coby prodejna pro dům a zahradu. Díky spolupráci s prověřenými dodavateli se Countryside® pyšní skvělým poměrem cena/výkon pro veškeré nároky na kvalitu.


DIY nápady

Vyzdobte si terasu

Máme pro vás několik nápadů, jak během chvilky zkrášlit svůj balkón nebo terasu. Vlastnoručně vyrobené květináče přinesou na stůl prázdninovou pohodu. Krásné lucerny s plápolavým světlem svíček pomohou vykouzlit nezapomenutelný večer. A abyste neztratili přehled ve vlastní bylinkové zahrádce, vytvořili jsme pro vás krásné cedulky, které si můžete stáhnout a vystřihnout.