Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

K-Bio, kvalita k nakousnutí

Máme za to, že bio produkty nemusí být za každou cenu drahé. Proto s naší značkou K-Bio získáte velký výběr bio produktů za rozumnou cenu. V našem rozmanitém sortimentu najdete vše potřebné pro každodenní bio stravu. S K-Bio vám garantujeme bio kvalitu. Všechny produkty jsou vyráběny v souladu s pokyny ekologického nařízení EU a neobsahují barviva, látky zlepšující chuť ani umělé příchutě. Nakupujte produkty s výrazným K-Bio logem a vychutnejte si jídlo v prvotřídní ekologické kvalitě.


Snídaně

Začněte svůj den s chutí

S produkty K-Bio je snadné začít den dobře. Nechte se inspirovat našimi lahodnými recepty.


Dobré zbytky

Příliš mnoho potravin je vyhazováno do koše. Přitom zbytky potravin nemusí být odpadem, nýbrž skvělým základem pro nová jídla. Chtěli bychom vám dát několik nápadů, jak si uvařit něco lahodného ze zbytkového jídla. S trochou kreativity to zvládne každý!

Zbytky müsli

U müsli se nemusíte vůbec ničeho bát. Stačí je nasypat zpět do sáčku a uskladnit přes noc v suchu či lednici. Příští den na vás bude čekat stále čerstvé. Müsli doporučujeme podávat s K-Bio mlékem a ovocem.

Nakoupili jsme moc chleba

Pozor si dejte hlavně na starý chléb, kde se může objevit plíseň. Pokud takto chléb v kuchyni naleznete, vyhoďte jej a místo, kde chléb ležel, vyčistěte vhodným čistícím prostředkem.
Suchý, ale stále dobrý chléb můžete dát rozpéct do trouby. Zabalte chléb do vlhké utěrky a nechte jej po dobu cca 15 minut rozpéct v troubě nastavené na maximálně 150 stupňů. Jednotlivé krajíce chleba můžete lehce navlhčit a pak opéct v topinkovači či toustovači.


Oběd

Zdravý apetit!

I oběd může být uvařen v duchu bio. Nechte se inspirovat naším malým přehledem bio produktů, které najdete ve všech našich prodejnách. Pro zobrazení detailů a informací stačí kliknout na obrázek výrobku.

Včerejší zbytky mohou být dnešním obědem

Druhá šance pro pomazánku

Většinu pomazánek můžete bez potíží skladovat až několik dní v lednici. Pokud máte pomazánky moc, můžete z ní uvařit například těstovinový salát.

Moc sýra v lednici

Tvrdé sýry mohou být zmraženy a poté opět rozmraženy. Plátkový sýr by po rozmražení moc pěkně nevypadal. Proto se mnohem více hodí na zapečení nebo do sýrových omáček.


Večeře

Dvakrát dobré

Všichni milují těstoviny! S K-Bio a našimi recepty můžete překvapit své blízké a uvařit opravdu speciální druhy těstovin. Vyzkoušejte například těstoviny s ředkvičkovým pestem či těstoviny s tomatovou omáčkou. Rychlé, jednoduché, lahodné a hlavně bio!

Dobrým věcem ještě nevypršel čas

Nakrájeli jsme moc chleba

Z nakrájeného pečiva uděláte snadno a rychle například krutony do salátů či do polévky. Stačí pečivo nakrájet na kostičky a potom otoustovat nebo lehce osmahnout v pánvi na oleji. Krutony můžete i lehce ochutit kořením.

Zbytky těstovin

Těstoviny vydrží při správném skladování v lednici až čtyři dny. S trochou parmezánu a dobrého olivového oleje můžete ze zbytku vykouzlit lahodný těstovinový salát, který poslouží jako rychlý snack nebo svačina na cesty.