Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Kidland®

Kidland® – Kdo si hraje, nezlobí

S naší značkou Kidland® bude o zábavu v dětském pokojíčku postaráno. Hračky značky Kidland® dokážou všem dětem vykouzlit úsměv na tváři. Od těch nejmenších až po ty větší, nikdo se nudit nebude! Dokonce i dospělí si přijdou na své. Jako u všech našich značek nám i u značky Kidland® záleží na vysoké kvalitě za rozumnou cenu.

Barevný svět plný hravých nápadů

Od miminek až po dospívající děti – hračky Kidland® přináší radost a rozmanitost do dětského pokoje. Vedle aktuálních a sezónních akcí u nás od druhé poloviny roku 2019 najdete i stálou nabídku. Díky hračkám Kidland® se už nudy nikdy nemusíte bát.

Fantazii se meze nekladou

Fantazii se meze nekladou. Ať už se jedná o stavebnici nebo o plyšového kamaráda, s hračkami Kidland® si každé dítě užívá svůj vlastní zábavný svět. Sledujte pravidelně naši akční nabídku a nepropásněte tak šanci získat kvalitní hračky pro své ratolesti.


Nákup, který vykouzlí úsměv

S nákupem značky Kidland® se vždy trefíte do černého. Kromě nových herních nápadů získáte ověřenou kvalitu za skvělou cenu. Hračky prodáváme pouze tehdy, pokud splňují vysoké kvalitativní požadavky. Každý, kdo se rozhodne pro Kidland®, si kupuje současně i dobrý pocit.

• kontrolováno nezávislými ústavy
• dřevěné hračky vyrobené ze dřeva s certifikací FSC a schválené společností TÜV
• herní trendy pro všechny věkové kategorie


Skvělá kvalita

U naší značky Kidland® klademe, stejně jako u všech vlastních značek, důraz na nejvyšší kvalitu. Nenecháváme tedy nic náhodě. Kromě interních kontrol kvality během výrobního procesu spoléháme i na znalecké posudky nezávislých institucí. U dřevěných hraček věnujeme pozornost surovinám z udržitelného lesního hospodářství s certifikací FSC. Kromě toho jsou všechny dřevěné hračky schváleny organizací TÜV.

Nízká cena

Díky úzké spolupráci s prověřenými dodavateli vyvíjíme hračky, které vždy nabízejí perfektní poměr mezi kvalitou a cenou.  

Široký výběr

Kromě vybraného stálého sortimentu nabízíme pravidelně i tematické a sezónní nabídky, které reagují na nejnovější trendy. Děti se tak rozhodně nudit nebudou, v dětském pokoji nebude nouze o hravou rozmanitost.


Časté otázky

Potřebujete více informací?

V rubrice "Servis" jsme pro vás ke značce Kidland® shrnuli odpovědi na často kladené otázky.