Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Spice & Soul® - požitek pro tělo i duši

S praktickými a cenově dostupnými kuchyňskými doplňky Spice&Soul® je vaření hned zábavnější. Široký výběr kuchyňských přístrojů, chytrých pomocníků, krásného nádobí a mnohého dalšího usnadní každodenní práci v kuchyni a udělá z vaření jedinečný zážitek.

Akční nabídka

Platnost od 22.03.2023 do 28.03.2023

Záruka kvality

Cenově dostupní pomocníci do domácnosti

Kulinářští odborníci vědí, že není nutné vynakládat mnoho peněz, aby se na stůl naservírovalo dobré jídlo. U kuchyňských přístrojů Spice&Soul® je tomu stejně. Všechny produkty jsou vyráběny v kontrolované kvalitě z trvanlivých materiálů. A abyste si mohli jídlo vychutnat zcela bez obav, mají všechny dřevěné výrobky certifikaci FSC (mezinárodní organizace Forest Stewardship Council).

Vysoká kvalita

Spice&Soul®  je k dostání exkluzivně v Kauflandu. Jako výrobce určujeme a kontrolujeme každý detail našich výrobků – od designu až po společensky odpovědnou výrobu.

Široký výběr

Od základních praktických kuchyňských výrobků až po sezónní zboží pro vánoční pečení – u značky Spice&Soul® se na každý hrnec najde poklička a pro každou kuchařku ti správní pomocníci.

Příznivá cena

Kvalita má svoji cenu. Aby cena zůstala příznivá, spolupracujeme s ověřenými dodavateli, abyste si mohli vaši kuchyni rozšířit o co nejvíce nástrojů a pomocníků.


Sortiment

Chuť na víc

Vařit, péct, užívat si. Spice&Soul® podpoří vaši vášeň pro dobré jídlo. Od přípravy přes uchování až po servírování – u nás naleznete vše, co dělá vaření snazší a požitek ještě příjemnější. 

Chlazení & mražení

Praktické, snadno čistitelné nádoby uchovají potraviny déle čerstvé. Kromě toho optimálním způsobem využijete místo v chladničce a mrazničce.

Řád & organizace

S našimi krabičkami, dózami a ostatními nádobami budete mít přehled a snadno zajistíte pořádek v zásuvkách i skříních.

Skladování & servírování

Krásně provedené zásobníky a nádoby pro uchování potravin udělají i na jídelním stole dobrý dojem.


Sklenice a nádobí

Většina výrobků Spice&Soul® je vhodná do myčky. Věnujte pozornost pokynům k údržbě, abyste se mohli z našeho zboží dlouho těšit.

Hrnce a pánve

Hrnce a pánve s nepřilnavým povrchem nikdy nepoužívejte na maximální teplotu a používejte pouze měkké obracečky, např. ze dřeva. Povrch tak zůstane dlouho neporušený.

Nože a krájecí desky

Kuchyňské nože a dřevěná prkénka myjte vždy ručně, nejlépe pod tekoucí vodou s trochou přípravku na mytí nádobí. Poté nechte dobře oschnout.


Skvělá základní řada

Základní produkty, jako ubrusy nebo stolní běhouny, promění jídelní stůl na povel na slavnostní tabuli.

Slavnostní okamžiky

Svíčky, krásná mísa nebo servírovací tác vždy přitáhnou pozornost. U značky Spice&Soul® naleznete mimořádné kousky, které propůjčí jedinečným okamžikům to správné kouzlo.

Nekonečné možnosti

Díky elegantnímu, nadčasovému designu a sladěným barevným kombinacím se výrobky Spice&Soul® hodí jak k jiným výrobkům této značky, tak i k mnohému příslušenství, které již máte.