Data o prodejně se načítají

Vaše data byla odeslána.
Vaše prodejna

Nedávno vyhledané prodejny

Premium Steak Club: Steaky prvotřídní chutě a kvality

Vyberte si ty nejlepší steaky na pultech s čerstvým masem v prodejnách Kaufland Vypich, Podbaba a Jarov. Argentinská svíčková, New York strip steak, Argentinský roastbeef a další druhy vybraných steakových mas pro opravdové grumány.

Druhy steaků

Vyberte si z rozmanité nabídky steaků

Maso s označením Steak club pochází z hovězího nejvyšší kvality. Je vyzrálé minimálně 21 nebo 28 dní (jde o tzv. mokré zrání) a steaky z něj jsou díky tomu velmi křehké a šťavnaté. V naší aktuální nabídce jsou masa z Argentiny, USA a Irska. Nabídku budeme rozšiřovat o masa z Austrálie. Dali byste si ke steaku i láhev dobrého vína? Každé maso naši someliéři spárovali s vhodným vínem, které ještě umocní váš zážitek z toho masa. Jméno vína najdete v medailonku u každého steaku u symbolu láhve vína.

U každého masa uvádíme také jeho původ, dobu zrání a plemeno.

Argentinská svíčková

Argentinská svíčková

Díky pohybu skotu ve volném výběhu na rozlehlých argentinských pastvinách si maso zachovává krásnou sytě červenou barvu a jemné mramorování. Křehká a libová argentinská svíčková tak nabízí výjimečně ryzí zážitek nejen na chuť, ale i na pohled.

Argentinský sirloin

Argentinský sirloin

Na nekonečných pastvinách argentinských pamp je dobytek držen daleko od negativních vlivů prostředí. 365 dní v roce je dobytek na čerstvém vzduchu a může přirozeně vyrůst. Volný výběh skotu a přirozené krmení dodávají našemu argentinskému sirloinu jeho tmavě červenou barvu a jemné mramorování a činí ho jemným a šťavnatým.

Argentinský roastbeef

Argentinský roastbeef

Díky chovu ve volném výběhu po celý rok a přirozenému krmení získává maso tmavě červenou barvu, jemné mramorování a typickou jemnost a šťavnatost. Náš argentinský roastbeef má typicky tučný okraj, který dodává steaku lahodnou chuť, jakou známe z nejlepších steakových podniků.

New York strip steak

New York strip steak

Skot Black Angus z naší řady steaků US Beef je chován na travnatých pastvinách Velkých planin na americkém středozápadě. Procento tuku v našem New York stripu je na úrovni kvality „Choice“ a zároveň obsahuje vyšší podíl svaloviny. Díky těmto vlastnostem je zaručen nejlepší zážitek ze steaků v prémiové kvalitě.

Australský rib-eye

Australský rib-eye

Celoroční chov na pastvinách umožňuje dobytku krmit se přirozeně travou, k níž dostává navíc zrna pšenice, ovsa a ječmene. Australské hovězí tak získává speciální mramorování, které spolu s „tukovým okem“ - po kterém získal řez rib-exe své jméno - dodává masu nezaměnitelnou chuť a šťavnatost.

Hovězí roštěná

Hovězí roštěná

Typická tuková vrstva dodává roastbeefu nezaměnitelnou chuť, křehkost a šťavnatost. Naše vyzrálá hovězí roštěná pochází z evropských farem převážně z Německa. Nízká roštěná pochází z hřbetu zvířete a je pro své jemné mramorování (prorostlost tukem) velmi ceněným kusem masa.


Aktuální nabídka

Maso a uzeniny pro tento týden.

Platnost od 23.11.2022 do 29.11.2022


Recepty

Šťavnaté steaky, přílohy a omáčky

Nevíte jak správně připravit steak? Máme pro vás recepty s podrobným návodem na přípravu a propečení steaku podle typu masa. Inspirujte se také recepty na přílohy a omáčky, které se steaky parádně ladí. Dobrou chuť!

Další recepty najdete v naši online kuchařce.