Google Pixel 7

13 výsledků
Cena
  • Pod 5 000 Kč
  • 5 000 - 8 000 Kč
  • 8 000 - 19 000 Kč
  • 19 000 - 32 000 Kč
  • Přes 32 000 Kč
Obrázek produktu pro Smartphone Google Pixel 7 128GB 5G Obsidian (6,3", 50 MP, duální fotoaparát, procesor Google Tensor, snímač otisků prstů, rozpoznávání obličeje, černý)
Smartphone Google Pixel 7 128GB 5G Obsidian (6,3", 50 MP, duální fotoaparát, procesor Google Tensor, snímač otisků prstů, rozpoznávání obličeje, černý)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 32
Velikost obrazovky
6,3 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
Rozlišení fotoaparátu
50 Megapixel
9 515,55 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení pá 10. července
Prodejce: NetworkTechnologies
Repasované od 5 018,58 Kč
Obrázek produktu pro Google Pixel 7a , 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 64 MP, Android 13, Černá
Google Pixel 7a , 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 64 MP, Android 13, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 63
Velikost obrazovky
6,1 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
9 401,50 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení pá 10. července
Prodejce: NetworkTechnologies
Repasované od 7 894,90 Kč
Obrázek produktu pro Google Pixel 7 Pro 17 cm (6,7") Dual SIM Android 13 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 5000 mAh černá
Google Pixel 7 Pro 17 cm (6,7") Dual SIM Android 13 5G USB Type-C 12 GB 128 GB 5000 mAh černá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 50
Velikost obrazovky
6,7 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
Rozlišení fotoaparátu
50 Megapixel
22 822,85 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení st 15. července
Prodejce: NetworkTechnologies
Naše nejlepšínabídky
Mobilní telefony a mnoho dalšího
Obrázek produktu pro Google Pixel 7 Pro - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interní úložiště 128 GB - OLED displej - 6,7" - 3120 x 1440 pixelů (120 Hz)
Google Pixel 7 Pro - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interní úložiště 128 GB - OLED displej - 6,7" - 3120 x 1440 pixelů (120 Hz)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 50
Velikost obrazovky
6,7 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
Rozlišení fotoaparátu
50 Megapixel
76 485,28 Kč
plus 2 406,10 Kč za dopravuDoručení so 18. – čt 23. července
Prodejce: Technology-Germany
Použité od 6 917,46 Kč
Obrázek produktu pro Google Pixel 7a 128GB arktická modrá DE
Google Pixel 7a 128GB arktická modrá DE
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 63
Velikost obrazovky
6,1 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
47 451,47 Kč
plus 2 406,10 Kč za dopravuDoručení so 18. – čt 23. července
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro Google Pixel 7a - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interní úložiště 128 GB - OLED displej - 6,1" - 2400 x 1080 pixelů (90 Hz)
Google Pixel 7a - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interní úložiště 128 GB - OLED displej - 6,1" - 2400 x 1080 pixelů (90 Hz)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 63
Velikost obrazovky
6,1 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
Rozlišení fotoaparátu
64 Megapixel
46 009,71 Kč
plus 2 406,10 Kč za dopravuDoručení so 18. – čt 23. července
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro Google Pixel 7 Pro, Paměť: 128 GB 5G Hazel Smartphone
Google Pixel 7 Pro, Paměť: 128 GB 5G Hazel Smartphone
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
Velikost obrazovky
6,7 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
59 750,23 Kč
plus 2 406,10 Kč za dopravuDoručení so 18. – čt 23. července
Prodejce: Technology-Germany
Použité od 6 917,46 Kč
Obrázek produktu pro Google Pixel 7 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interní úložiště 128 GB - OLED displej - 6,3" - 2400 x 1080 pixelů (90 Hz)
Google Pixel 7 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interní úložiště 128 GB - OLED displej - 6,3" - 2400 x 1080 pixelů (90 Hz)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 14
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
Použité
7 999,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 14. – st 22. července
Prodejce: UltraTec
Obrázek produktu pro Google Pixel 7 128GB bílá
Google Pixel 7 128GB bílá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 97
Velikost obrazovky
6,3 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
16 990,00 Kč
-5 990,00 Kč
11 000,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 9. – po 13. července
Prodejce: AO-Projekt-GmbH
Použité od 9 676,55 Kč
Obrázek produktu pro Google Pixel 7 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interní úložiště 256 GB - OLED displej - 6,3" - 2400 x 1080 pixelů (90 Hz)
Google Pixel 7 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interní úložiště 256 GB - OLED displej - 6,3" - 2400 x 1080 pixelů (90 Hz)
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
Velikost obrazovky
6,3 "
Kapacita paměti
256 GB
Operační systém
Android 13
Rozlišení fotoaparátu
50 Megapixel
16 499,00 Kč
plus 95,00 Kč za dopravuDoručení pá 3. – út 7. července
Prodejce: Servatech_GmbH_CZ
Obrázek produktu pro Google Pixel 7 Pro - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interní úložiště 256 GB - OLED displej - 6,7" - 3120 x 1440 pixelů (120 Hz)
Google Pixel 7 Pro - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 12 GB / Interní úložiště 256 GB - OLED displej - 6,7" - 3120 x 1440 pixelů (120 Hz)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 50
Velikost obrazovky
6,71 "
Kapacita paměti
256 GB
Operační systém
Android 13
Rozlišení fotoaparátu
10,8 Megapixel
Použité
7 986,00 Kč
plus 249,00 Kč za dopravuDoručení st 15. – pá 24. července
Prodejce: Xara-Products
Obrázek produktu pro GOOGLE Pixel 7 128GB storage White GA03933-GB
GOOGLE Pixel 7 128GB storage White GA03933-GB
Velikost obrazovky
6,3 "
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
12 485,20 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení pá 17. července
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Google Pixel 7a , 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 64 MP, Android 13, Šedá
Google Pixel 7a , 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 64 MP, Android 13, Šedá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
Kapacita paměti
128 GB
Operační systém
Android 13
9 416,30 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení pá 10. července
Prodejce: NetworkTechnologies
Dodávka
Cena
Zákaznické recenze
Barva
Kapacita paměti
Rozlišení fotoaparátu
Rok uvedení modelu na trh