Listerine 1l
32 výsledků
- 4 a další
- Do 300 Kč
- 300 – 600 Kč
- 600 – 1 000 Kč
- Doprava zdarma
- Všechny nabídky

Ústní voda proti zubnímu povlaku Coolmint, 1000 ml
200,18 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: LAVONIO

Listerine Mouthwash Cool Mint 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
265,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. října
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ústní voda Listerine Cool Mint 1000 ml
514,61 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
514,61 Kč/1l

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Ústní voda pro kompletní ochranu Total Care Teeth Protection, 1000 ml
289,78 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: LAVONIO

Ústní voda bez alkoholu Zero - Coolmint Mild Taste, 1000 ml
181,35 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: LAVONIO

Ústní voda na oteklé dásně 1000 ml
381,65 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: somnia24
381,65 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Ústní vody a mnoho dalšího
Začít šetřit
listerine Coolmint, 1 l LOE
262,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. října
Prodejce: Profiparfemy_cz
262,00 Kč/1l

Ústní voda s bělicím účinkem Total Care Stay White, 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,55 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: LAVONIO
277,10 Kč/1l

Listerine Total Care stn voda 6 v 1 antibakteriln 500 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
218,00 Kč
plus 85,08 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Bugelo
436,00 Kč/1l

Listerine - Ústní voda - Fresh Burst - 250 ml - 1 kus
656,77 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
534,92 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
2 139,68 Kč/1l

LISTERINE Freshburst Antiseptic Mouthwash, 500 ml, Máta, Láhev, Eucalyptol (0.092%), Menthol (0.042), Methyl salicylate (0.060%), Thymol (0.064%), Water, Alcohol..., 1 kusů
287,53 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: somnia24
575,06 Kč/1l

LISTERINE ZERO Mild Mint, 500 ml, Eukalyptus, Mentol, Láhev, Water, Sorbitol, Propylene Glycol, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Eucalyptol, Benzoic Acid,..., Alkohol, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,96 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
799,92 Kč/1l

Ústní voda Listerine Zero Alcohol Soft Mint 1000 ml
359,98 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: somnia24
359,98 Kč/1l
Nejprodávanější

LISTERINE Cool Mint 250ml, 250 ml, Eucalyptol 0.092%, Menthol 0.042%, Methyl salicylate 0.060%, Thymol 0.064%, Water, Alcohol..., 1 kusů
50,83 Kč
plus 85,08 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Bugelo
203,32 Kč/1l

Listerine ústní voda, Fresh Mint, 500 ml - 1 kus
827,36 Kč
-268,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
559,29 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 118,58 Kč/1l

Listerine Fresh Mint 500 ml - pro každodenní výplach úst (1 balení )
827,36 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
681,14 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 362,28 Kč/1l

Listerine Naturals Ústní voda na ochranu zubů 500 ml - 1 kus
729,88 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
583,66 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 167,32 Kč/1l

Listerine - Ústní voda - Fresh Burst - Silné zuby - 500 ml - 1 kus
705,51 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
559,29 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 118,58 Kč/1l

Listerine - ústní voda - Cool Mint - 250 ml - 1 kus
656,77 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
534,92 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
2 139,68 Kč/1l

Ústní voda Listerine - Cool Mint - Osvěžující - 500 ml - 1 kus
705,51 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
583,66 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 167,32 Kč/1l

Listerine - Ústní voda - Svěží zázvor a limetka - 500 ml - 1 kus
705,51 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
583,66 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 167,32 Kč/1l

Ústní voda Listerine - Clean & Fresh - bez alkoholu - 500 ml - 1 kus
705,51 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
583,66 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 167,32 Kč/1l

Ústní voda Listerine - Cool Mint - jemná příchuť - 500 ml - 1 kus
705,51 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
583,66 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: WAYS
1 167,32 Kč/1l

LISTERINE 8412101094000, 500 ml, Láhev, Aqua Alcohol Sorbitol Poloxamer 407 Benzoic Acid Sodium Saccharin Eucalyptol Methyl Salicylate..., Pour 20ml (4 x 5 ml teaspoonfuls) into a glass, rinse around teeth and gums for 30 seconds, then..., 1 kusů
403,27 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: somnia24
806,54 Kč/1l

Listerine – ústní voda pro intenzivní bělení zubů, 1000 ml
417,20 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: somnia24

Listerine Płyn do płukania jamy ustnej Cool Mint Łagodny smak, 95 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
161,14 Kč
plus 145,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: M_plus_L
1 696,21 Kč/1l

Advanced White ústní voda Mild Taste Mouthwash 1000 - Listerine
559,58 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
559,58 Kč/1l

Ústní voda s bělicím účinkem Advanced White Mild Taste, 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
240,07 Kč
plus 120,26 Kč za dopravuDoručení so 17. – čt 22. října
Prodejce: NutraBestBG
480,14 Kč/1l

Ústní voda Listerine Total Care Teeth Protection Mild 500ml 30580



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
202,50 Kč
-4,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,00 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: ProTechShop
396,00 Kč/1l

Ústní voda pro kompletní ochranu Total Care Teeth Protection, 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
173,33 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: LAVONIO
346,66 Kč/1l

Listerine Total Care Sensitive Teeth 500ml - Udržuje svěží dech (1 balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
716,04 Kč
plus 390,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Store-Germany
1 432,08 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 600 Kč
- 600 – 1 000 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Objem
- Do 100 ml
- 100 – 250 ml
- 250 – 500 ml
- 500 – 2 400 ml
Výrobce
- Listerine
- Johnson & Johnson
- PADU