Křupky
2 796 výsledků
Další informace o reklamě

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
plus 602,46 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Cheetos Crunchetos Sweet Chili 110g – Křupavé kukuřičné svačinky s příchutí chilli
106,11 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
964,64 Kč/1kg

Takis Volcano 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: YUMZA
720,00 Kč/1kg

Gran Pavesi Pomodoro 280 g italské krekry s rajčaty a bylinkami



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
89,98 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: foodperium
249,94 Kč/1kg

ultje 10021566, Kešu oříšky, 150 g, 612 kcal, 19 g, 50 g, Taška



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
314,56 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: somnia24
2 097,07 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Sladké pečivo a snacky a mnoho dalšího
Začít šetřit
Agar 200g Brat.pl
236,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: BRAT_PL
1 123,81 Kč/1kg

XOX Party Bacon Ham Style pikantní křupavá a kouřově lahodná 250g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
94,33 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
377,32 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
491,95 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 049,79 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

Pistazienkerne - geröstet & gesalzen 150g
121,96 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: taleoo
813,07 Kč/1kg

XOX Fusilli Paprika křupavý snack rafinovaný s pikantním kořením 125g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
44,86 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
358,88 Kč/1kg

ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
879,30 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: somnia24
799,36 Kč/1kg

Pringles s příchutí Buffalo Ranch, 156 g (USA)



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
119,26 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
764,49 Kč/1kg

Pringles Smoky Mesquite BBQ, 158 g (USA)
119,26 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
754,81 Kč/1kg

Lorenz syrové plátky bramborových lupínků s kamennou solí pražené v kotlíku 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
92,99 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
774,92 Kč/1kg

Lay's Classic Mix 12 balení 357 g – křupavé bramborové lupínky, skladovací balení
239,36 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
670,48 Kč/1kg

ültje Swavy Slaný karamel Snackmix s karamelem a čokoládou 140g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,59 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
597,07 Kč/1kg

ültje Kettle Nuts Paprika Arašídy v paprikové polevě 40g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
23,47 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
586,75 Kč/1kg

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
72,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: YUMZA
720,00 Kč/1kg

Roger's Ručně smažené hranolky s paprikou 150 g
84,79 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
565,27 Kč/1kg

Roger's Handcooked Chips Mořská sůl
84,79 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
565,27 Kč/1kg

Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
35,97 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
513,86 Kč/1kg

Pringles Cheese & Oignon, Bramborové lupínky, 165 g, Sýr, Cibule, 30 g, 503 kcal, 2106 kJ



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
93,26 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
565,21 Kč/1kg

Lay's Wokkels Paprika 100g - Křupavé bramborové lupínky s příchutí papriky
122,10 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 221,00 Kč/1kg

ültje Swavy Slaná kávová svačinka s praženými kávovými zrny 140g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,42 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,13 Kč/1kg

Ültje Fusion BBQ Honey Style arašídová jádra s BBQ medem 150g
61,11 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
407,40 Kč/1kg

Ültje Fusion Paprika Flamed Style arašídová jádra s paprikou 150g
61,11 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
407,40 Kč/1kg

funny-frisch Pečené chipsy Smoky BBQ Style – bramborová pochoutka 115 g
51,89 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
451,22 Kč/1kg

Frisia Ufo's 375g – Křupavé občerstvení UFO, ideální na večírky a občerstvení
532,50 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 420,00 Kč/1kg

Grilovaná pražená kukuřice 200g Brat.pl
36,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: BRAT_PL
171,43 Kč/1kg

Studentenfutter, 3 kg, směs ořechů a ovoce, neobsahuje sůl. Obsahuje: brusinky, banánové chipsy. Značka: GiDeli
871,08 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
290,36 Kč/1kg

Směs krekerů, 350 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
61,48 Kč
plus 364,14 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
175,66 Kč/1kg

Patak's Pappadum Snack, jemně solené, 70 g – křupavá indická svačina
159,41 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
2 277,29 Kč/1kg

Cheez-It Double Cheese Crispy Bread dünne Snacks Packung 120g
74,24 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,67 Kč/1kg

GADESCHI Amarettini Lose 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
281,06 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,06 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
408,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
400,97 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- BRAT.PL
- Posh
- Naturata
- Öz Yufka e. K.
- Kamelur
- 4FLY
- Bahlsen
- Barcel Mexico
- Barcel USA LLC
- Bimbo Donuts Iberia, S.A.U.
- Biogo
- Brets
- Chee Crunchos
- CHEETOS
- Chio
- Chipsletten
- Crisco
- Croky
- Crunchips
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Divella
- Dongwon
- Doritos
- Dovgan
- Dr Doods
- Dr. Quendt
- dry-fruit
- Duyvis
- Fair Vape GmbH
- Felix
- Funny Frisch
- Genuport Trade GmbH
- Georg Lemke
- Gran Pavesi
- GREEK TRADE - HELCOM
- GymBeam
- Havlik
- Hellma
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Heuschen & Schrouff
- Hostess
- HUOBER BREZEL GmbH & Co
- Importhaus Wilms/Impuls
- Intersnack
- Intersnack Deutschland SE
- Jorda
- Kellogg
- Khao Shong
- Kinder
- Kluth
- Krajci
- Krambals
- Labeta
- Lay's Sensations
- Lays
- LOCO SNACK
- Lorenz
- Mader
- Mega-Paradies
- MEIERs FEINKOST
- Mitsuba
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- naturkorn mühle Werz
- Nawarra Süßwaren
- NicNac’s
- Nordthy
- Paaschburg&Wunderlich
- Plasmon
- Popworks
- POV
- Pringles
- Pringles Manufacturing Co.
- PRODUCTOS CHURRUCA
- PROVITA
- Pural
- RAPUNZEL
- Remia
- Roland Murten
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Sal de Ibiza
- Selgros
- Sen Soy
- Sierra Madre
- Smoke2u
- Snack a Jacks
- Stenger
- Sunfood
- TAKIS
- Taro
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Trafo
- Treets
- Tyrrells
- Ültje
- Unilever
- Valenzi GmbH & Co. KG
- Valora Trade
- Wawel
- Wilthagen
- XOX Gebäck