Křupky
2 799 výsledků
Další informace o reklamě

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
plus 602,46 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Lorenz Pommels Paprikový bramborový snack s jemnou chutí 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
51,89 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
691,87 Kč/1kg

Croutons - Knoblauch 100g
51,88 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: taleoo
518,80 Kč/1kg

Lay's Max Bramborové lupínky s příchutí pepře 120 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
89,38 Kč
-18%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,45 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
603,75 Kč/1kg

Leev Linzenwafels Paprika 117g – Křupavé, pikantní čočkové oplatky svačina
159,41 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 362,48 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Sladké pečivo a snacky a mnoho dalšího
Začít šetřit
Rentierkacke – pražené mandle v sáčku | Vtipný vánoční dárek | Křupavé a sladké | Přímo ze severního pólu | Tip na vánoční dárek
242,32 Kč
plus 362,99 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Partygeschenke24
2 423,20 Kč/1kg

funny-frisch Pečené chipsy se zakysanou smetanou – křupavá bramborová pochoutka 115 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
51,80 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
450,43 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
491,95 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 049,79 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

Pringles Hot & Spicy – 12 ks po 40 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 120,89 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: MrPackage
2 335,19 Kč/1kg

Trail mix extra třída 1kg
781,01 Kč
plus 602,46 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: DryFruit
781,01 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Mořské vlašské ořechy Jumbo 500g
792,51 Kč
plus 390,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Store-Germany
1 585,02 Kč/1kg

XOX Tasty Snack Pulled Pork Style s vepřovou příchutí 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
56,16 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
449,28 Kč/1kg

Ültje Fusion Curry Orient Style arašídová jádra s příchutí kari 150g
61,54 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
410,27 Kč/1kg

Maniok Chips - Sourcream & Onion 60g
55,97 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: taleoo
932,83 Kč/1kg

Crisco Shortening 450g vegetariánský



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
504,40 Kč
plus 62,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Michato
1 120,89 Kč/1kg

Toast'em Pop-Ups Brown Sugar Cinnamon 288g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
119,53 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
415,03 Kč/1kg

Pringles Super Hot Spicy Strips příchuť 110 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
132,54 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
1 204,91 Kč/1kg

Pražené solené mandle 1kg Brat.pl
557,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
552,47 Kč/1kg

PUMPKIN SPICE mix 100g
54,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: BRAT_PL
0,54 Kč/1kg

XOX Arašídy solené 85004 1.000g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
233,51 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,51 Kč/1kg

Mitsuba 114673, Rýžové krekry, Sůl, 100 g, Vietnam
116,77 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 167,70 Kč/1kg

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
113,57 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: VISO
2 839,25 Kč/1kg

Pringles Mystery Flavour Chips 165 g – Křupavé bramborové lupínky s tajnou příchutí
371,82 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 253,45 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

XOX Salt Stixx preclíky s křupavou mořskou solí 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,61 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
114,44 Kč/1kg

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno und Cream Cheese Kartoffelchips 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
73,95 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

Mandle 10 kg, v přírodní kvalitě, nesolené, vhodné jako syrová potravina, celé, veganské. GiDeli



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 630,45 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
363,04 Kč/1kg

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
102,00 Kč
plus 366,87 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: SanmartiniStore
291,43 Kč/1kg

Lay's – Max Naturel – 20 mini sáčků
732,86 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
916,07 Kč/1kg

Pringles, příchuť sladká paprika - 12 kusů po 40 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
788,34 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 642,38 Kč/1kg

funny fresh preclík mini preclík rafinovaný s mořskou solí 160g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
50,44 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,25 Kč/1kg

Vlašské ořechy 3 kg, nesolené, v přírodní kvalitě, neloupané, celé, s obsahem omega-3, značka GiDeli



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 248,68 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
416,23 Kč/1kg

Chio Pom-Bear Papriková svačina 90g – Křupavé bramborové lupínky s paprikou
106,11 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 179,00 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
408,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
400,97 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- BRAT.PL
- Posh
- Naturata
- Öz Yufka e. K.
- Kamelur
- 4FLY
- Bahlsen
- Barcel Mexico
- Barcel USA LLC
- Bimbo Donuts Iberia, S.A.U.
- Biogo
- Brets
- Chee Crunchos
- CHEETOS
- Chio
- Chipsletten
- Crisco
- Croky
- Crunchips
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Divella
- Dongwon
- Doritos
- Dovgan
- Dr Doods
- Dr. Quendt
- dry-fruit
- Duyvis
- Fair Vape GmbH
- Felix
- Funny Frisch
- Genuport Trade GmbH
- Georg Lemke
- Gran Pavesi
- GREEK TRADE - HELCOM
- GymBeam
- Havlik
- Hellma
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Heuschen & Schrouff
- Hostess
- HUOBER BREZEL GmbH & Co
- Importhaus Wilms/Impuls
- Intersnack
- Intersnack Deutschland SE
- Jorda
- Kellogg
- Khao Shong
- Kinder
- Kluth
- Krajci
- Krambals
- Labeta
- Lay's Sensations
- Lays
- LOCO SNACK
- Lorenz
- Mader
- Mega-Paradies
- MEIERs FEINKOST
- Mitsuba
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- naturkorn mühle Werz
- Nawarra Süßwaren
- NicNac’s
- Nordthy
- Paaschburg&Wunderlich
- Plasmon
- Popworks
- POV
- Pringles
- Pringles Manufacturing Co.
- PRODUCTOS CHURRUCA
- PROVITA
- Pural
- RAPUNZEL
- Remia
- Roland Murten
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Sal de Ibiza
- Selgros
- Sen Soy
- Sierra Madre
- Smoke2u
- Snack a Jacks
- Stenger
- Sunfood
- TAKIS
- Taro
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Trafo
- Treets
- Tyrrells
- Ültje
- Unilever
- Valenzi GmbH & Co. KG
- Valora Trade
- Wawel
- Wilthagen
- XOX Gebäck