4,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Takis Blue Heat 113,4g2 604,78 Kč/1kg
294,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pringles Cheese and Onion s příchutí sýra a cibule 185 g, balení po 6 kusech1 184,37 Kč/1kg
1 546,23 Kč
-231,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 314,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g209,24 Kč/1kg
94,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
493,67 Kč/1kg
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
1 625,14 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pringles bramborové chipsy s příchutí kečupu 165 g
327,10 Kč/1kg
68,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
921,96 Kč/1kg
442,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
314,20 Kč/1kg
47,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Doritos - Nacho - sýr - sáček 44gr | 20 kusů
847,39 Kč/1kg
1 430,82 Kč
-685,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot & Spicy 40g
5 927,50 Kč/1kg
237,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Partymix Paprika Style Potato Wheat Snack fiery spicy 300g
1 003,57 Kč/1kg
301,07 Kč
Prodejce: somnia24

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno und Cream Cheese Kartoffelchips 110g
672,27 Kč/1kg
73,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
El Sabor Movie Time nachos s příchutí chilli a dipu 175g
Přeneste se do světa filmových zážitků s nachos El Sabor Movie Time
Představte si, že se pohodlně usadíte do křesla, otevřete balíček El Sabor Movie Time nachos s příchutí chilli & dip a ponoříte se do vzrušujícího filmového zážitku. Tyto křupavé nachos s výraznou, intenzivní chilli příchutí v kombinaci s jedinečným dipem učiní každý okamžik výjimečným. Ideální svačinka k filmu, na setkání s přáteli nebo prostě jen pro chvíle odpočinku po náročném dni. Vyberte si El Sabor a vaše smysly se budou cítit jako v kině - jen lépe, protože v pohodlí vašeho domova.
Intenzivní chuť, která zůstane dlouho cítit
Nachos s příchutí chilli & dip El Sabor Movie Time nejsou jen svačinou - jsou chuťovým zážitkem, který zůstane dlouho v paměti. Výrazný tón chilli s nádechem pikantnosti dělá z každého sousta skutečnou pastvu pro chuťové buňky. A pak je tu dip, který chuť dokonale doplňuje a vytváří harmonický celek. Jedná se o ideální volbu pro ty, kteří hledají intenzivní chuťový zážitek, který v nich probudí chuť na další.
S El Sabor - každý okamžik je výjimečný
S nachos El Sabor Movie Time získá každý filmový večer, setkání s přáteli nebo chvíle odpočinku nový rozměr. Pikantní chuť chilli, křupavost nachos a jemný dip je kombinace, která uspokojí chutě i těch nejnáročnějších gurmánů. Když se rozhodnete pro El Sabor, investujete do jedinečné svačiny, která zpříjemní každý okamžik. Pociťte, jak se potěšení z jídla stává nezapomenutelnou součástí vašeho života.
Objevte recepty z Mniam24
Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 lahodnými recepty! Je to skvělá příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a používejte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!
Nachos s chilli a dipemSložení: 1: potřebujete: 200 g nachos El Sabor Movie Time, 100 g zakysané smetany, 50 g strouhaného žlutého sýra, 50 g čerstvého avokáda, 1 lžičku limetkové šťávy, 1/2 lžičky chilli, špetku soli, špetku pepře
Způsob přípravy: 1. V misce smíchejte zakysanou smetanu s chilli, limetkovou šťávou, solí a pepřem. 2. Avokádo oloupejte, odstraňte pecku a nakrájejte na malé kostičky. 3. Nachos El Sabor Movie Time naaranžujte na talíř. 4. Nachos přelijte smetanovou omáčkou, posypte strouhaným žlutým sýrem a kousky avokáda. 5. Ihned podávejte a vychutnejte si intenzivní chuť a křupavost.
Shrnutí hlavních vlastností a výhod výrobku:
- Výrazná chuť chilli, která povzbuzuje smysly
- Dip, který dokonale doplňuje celkovou chuť
- Vysoce kvalitní, křupavé nachos
- Pohodlné balení ideální pro sdílení
- Ideální svačinka na filmový večer nebo setkání s přáteli
- sada obsahuje: 1x El Sabor Movie Time nachos s příchutí chilli & dip 175 g
Helcom je společnost, která již léta nabízí výjimečné potravinářské výrobky a spojuje tradici s moderností. S El Sabor se můžete cítit jako v tom nejlepším kině a vychutnávat si jedinečné chutě, které se dokonale hodí ke chvílím odpočinku a zábavy. El Sabor je občerstvení vytvořené pro milovníky chutí, kteří se nebojí intenzivních vjemů.
NEJČASTĚJŠÍ
1. Jsou nachos vhodné pro osoby s vegetariánskou stravou?
Ano, nachos El Sabor Movie Time jsou vegetariánské, ideální pro ty, kteří dávají přednost rostlinné stravě.....
2. Mají nachos velmi intenzivní chuť chilli?
Chilli je výrazné, ale ne příliš ostré, takže nachos jsou vhodné jak pro milovníky pálivosti, tak pro ty, kteří dávají přednost jemnějším chutím.
3. Je k nachos dodáván dip?
Ano, nachos El Sabor Movie Time jsou dodávány v balení s dipem, který dokonale doplňuje jejich chuť a dělá svačinu ještě chutnější.
4. Jak dlouho lze nachos uchovávat po otevření balení?
Po otevření balení je nejlepší nachos spotřebovat do několika dnů, aby si zachovaly křupavost a plnou chuť.
Nachos: pohanková mouka (68 %, palmový olej, aroma pálivé chilli papričky, kouřové aroma, sůl, cukr, dextróza, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, protispékavá látka: uhličitan hořečnatý, maltodextrin, protispékavá látka: oxid křemičitý, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, antioxidant: alfa-tokoferol, voda. Dip:voda, řepkový olej, sýr 7,9 %, modifikovaný škrob, pšeničná mouka, aroma, látka zvýrazňující chuť a vůni: (E627, E631), mléčná bílkovina laktóza, sůl, stabilizátory: ( xantanová guma (E415), guma guar (E412)), kokosový olej, regulátor kyselosti: fosforečnan sodný (E339), barviva: karoteny, paprikový extrakt, kyselina: kyselina citronová, antioxidant: kyselina askorbová
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
Pro všechny milovníky křupavé, pikantní a krémové chuti: El Sabor Nacho 'n Dip Cheese Chilli jsou dokonalou svačinkou pro opravdové milovníky nacho. Křupavé chilli nachos poskytují příjemnou pálivost, zatímco krémový sýrový dip neodolatelně jemnou sýrovou příchuť. Stačí otevřít balení a vychutnat si je - není třeba žádné přípravy, jsou připraveny ke konzumaci!
Proč je El Sabor Nacho 'n Dip tak oblíbený?
Křupavé kukuřičné nachos s příjemnou chilli pálivostí
Krémový sýrový dip pro dokonalou chuťovou rovnováhu
Připraveno k podávání přímo z obalu, ideální na cesty nebo do společnosti
Kombinace pikantní chuti a krémového sýra dělá z této svačinky opravdový zážitek pro každého, kdo miluje mexickou kuchyni.
Ideální pro každou příležitost
Ať už na filmovém večeru, na párty nebo jako rychlá svačinka mezi jídly - El Sabor Nacho 'n Dip Cheese Chilli jsou vždy dobrou volbou. Snadno si je vychutnáte bez starostí s přípravou nebo dalšího nádobí.
Pro koho je tato svačina vhodná?
Tato směs nacho dipů je ideální pro milovníky snacků, příznivce pikantních pochutin a všechny, kteří chtějí nekomplikovanou pochoutku. Díky praktickému 175g balení jsou ideální i pro sdílení.
Vyzkoušejte je nyní a zažijte pikantní sýrový požitek!
Vyzkoušejte dokonalou kombinaci křupavých nachos a krémového sýrového dipu - vždy po ruce a připravené k podávání. Pořiďte si El Sabor Nacho 'n Dip Cheese Chilli (175 g) hned teď a užijte si pikantní svačinkovou zábavu!
Objednejte si nyní a zažijte dokonalý nacho moment!
El Sabor S.AInofita Viotias
32011 ŘeckoDenany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH Simoniusstrasse 11 D-88239 Wangen im Allgäu
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- MOUKA MAJZOVÁ 68 % (z Francie a Itálie), rostlinný olej (palmový olej), zvýrazňovač chuti (sušená rajčata v prášku, paprika v prášku, pečená cibule v prášku, sůl, cukr, dextróza, zvýrazňovač chuti: glutaman sodný, protispékavé látky: uhličitan hořečnatý, oxid křemičitý, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná, barvivo: paprikový extrakt, antioxidanty: Voda: voda, oxid uhličitý, antioxidanty: alfa-tokoferol, antioxidanty: alfa-tokoferol, voda. Sýrová omáčka: voda, rostlinný olej (řepkový olej, kokosový olej), SÝR (8 %), modifikovaný škrob, PŠENIČNÁ mouka, aromata (obsahuje MLÉKO, látky zvýrazňující chuť a vůni: E627, E631), MLÉKO BÍLÉ, sůl, stabilizátor: xanthanová guma, guarana, barviva: karoten, paprikový extrakt, regulátor kyselosti: fosforečnan sodný, kyselina: kyselina citronová, antioxidanty: Kyselina askorbová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kj: 2673kJ Kalorická hodnota v kcal: 643kcal Tuky: 35g z toho nasycené mastné kyseliny: 13,8g Sacharidy: 74,5g z toho cukr: 4g
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- El Sabor S.AInofita Viotias 32011 Griechenland
- Prodejní název
- Kukuřičný snack s příchutí chilli
- Výrobce
- GREEK TRADE - HELCOM
- Číslo produktu
- 48394
- Kód EAN
- 5202175001911
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- MOUKA MAJZOVÁ 68 % (z Francie a Itálie), rostlinný olej (palmový olej), zvýrazňovač chuti (sušená rajčata v prášku, paprika v prášku, pečená cibule v prášku, sůl, cukr, dextróza, zvýrazňovač chuti: glutaman sodný, protispékavé látky: uhličitan hořečnatý, oxid křemičitý, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná, barvivo: paprikový extrakt, antioxidanty: Voda: voda, oxid uhličitý, antioxidanty: alfa-tokoferol, antioxidanty: alfa-tokoferol, voda. Sýrová omáčka: voda, rostlinný olej (řepkový olej, kokosový olej), SÝR (8 %), modifikovaný škrob, PŠENIČNÁ mouka, aromata (obsahuje MLÉKO, látky zvýrazňující chuť a vůni: E627, E631), MLÉKO BÍLÉ, sůl, stabilizátor: xanthanová guma, guarana, barviva: karoten, paprikový extrakt, regulátor kyselosti: fosforečnan sodný, kyselina: kyselina citronová, antioxidanty: Kyselina askorbová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kj: 2673kJ Kalorická hodnota v kcal: 643kcal Tuky: 35g z toho nasycené mastné kyseliny: 13,8g Sacharidy: 74,5g z toho cukr: 4g
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- El Sabor S.AInofita Viotias 32011 Griechenland
- Prodejní název
- Kukuřičný snack s příchutí chilli
- Výrobce
- GREEK TRADE - HELCOM
- Číslo produktu
- 48394
- Kód EAN
- 5202175001911
K tomu se hodí také

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
493,67 Kč/1kg
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles bramborové chipsy s příchutí kečupu 165 g
327,10 Kč/1kg
68,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Gönrgy Blueberry Coconut (24x500ml)Jednorázové
426,66 Kč/1l
5 119,95 Kč
Prodejce: Store-Germany

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
437,07 Kč/1kg
65,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chio Dip Mírná salsa s ovocnými paprikami a kousky rajčat 200ml
401,30 Kč/1l
80,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno und Cream Cheese Kartoffelchips 110g
672,27 Kč/1kg
73,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
861,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
302,30 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
438,67 Kč/1kg
65,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Bramborové lupínky ve stylu kari 150g
435,87 Kč/1kg
65,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
657,18 Kč/1kg
496,83 Kč
Prodejce: somnia24

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
921,96 Kč/1kg
442,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Bounty Brotaufstrich 350g
594,06 Kč/1kg
207,92 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
867,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

XOX Vepřové kůže smažené ve vlastním tuku 100g
630,50 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
343,04 Kč/1kg
1 029,11 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%33% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
33%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
451,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 470 538,45 Kč/1kg

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 575,33 Kč/1kg

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 625,14 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

He Fong Custard Mochi Himbeer 168g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
521,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 107,08 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,17 Kč/1kg

Bramborové lupínky Koikeya s příchutí octa Umeboshi japonské 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
791,20 Kč/1kg

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,44 Kč/1kg

Crunchips Pálivá paprika 150g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,67 Kč/1kg

Pringles Salt Vinegar chipsy s příchutí soli a octa 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,00 Kč/1kg

Chio Tortillas Original Salted vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,09 Kč/1kg

Pringles – brambůrky se solí a octem, balení Stapelchips, 185 g
80,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,51 Kč/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Příchuť zakysaná smetana a cibule 70g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
345,93 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 941,86 Kč/1kg

Pringles Hot Smokin BBQ Ribs Stacking Chips s příchutí barbecue 160g
80,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
501,63 Kč/1kg