Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g

47,08 Kč

627,73 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
698,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
55,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
113,57 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh Frit Sticks maďarská paprika křupavá čerstvá 100g
funny fresh Frit Sticks maďarská paprika křupavá čerstvá 100g
592,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Sour Cream & Onion 40g
Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g
funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g
398,47 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
59,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh Pom Bear kečup bramborová svačinka bezlepková vegetariánská veganská 75g
funny fresh Pom Bear kečup bramborová svačinka bezlepková vegetariánská veganská 75g
803,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
831,00 Kč/1kg
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
508,46 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
244,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
589,92 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh Cornados Nacho Cheese Style kukuřičný snack se sýrem 80g
funny fresh Cornados Nacho Cheese Style kukuřičný snack se sýrem 80g
630,50 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh Kruspers medovo-hořčičné křupavé pikantní 120g
funny fresh Kruspers medovo-hořčičné křupavé pikantní 120g
412,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
932,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g

Vaše svačinové srdce poskočí radostí! Funny-frisch Jumpys potěší svým jedinečným tvarem klokana a lehkým a vzdušným kousnutím. Křehké uvnitř, křupavé na povrchu - a jemně ochucené jemnou paprikovou příchutí. Nezaměnitelná pochoutka, která potěší nejen milovníky klokanů!

Proč funny-frisch Jumpys?

  • Křupavé a vzdušné zároveň - jedinečný chuťový zážitek.

  • Jemná papriková příchuť - jemná a harmonicky vyvážená.

  • Zábavný tvar klokana - ideální pro malé i velké fanoušky svačinek.

  • Kvalita od funny-frisch - Nejlepší ingredience pro maximální požitek.

Máte chuť na skákavou svačinovou zábavu?

Ať už na filmový večer, na cesty nebo mezi tím - funny-frisch Jumpys jsou ideálním společníkem pro každého, kdo miluje křupavé svačinky s chutí.

Vyzkoušejte funny-frisch Jumpys hned teď!

Poslužte si a užijte si jedinečnou svačinovou zábavu.

Funny-frisch Jumpys - ideální svačinka pro každou příležitost

Funny-frisch Jumpys jsou nejen chutné, ale také skutečně poutavé! Zábavný tvar klokana vnese zábavu do každého mlsání a potěší malé i velké. Vzdušná, křupavá struktura a jemná papriková příchuť z nich dělají neodolatelnou pochoutku.

Výhody funny-frisch Jumpys na první pohled:

  • Lehké a křupavé - pochoutka, která vás nezatíží.

  • Ideální na přestávky mezi jídly - na cestách i doma.

  • Tvar vhodný pro děti - ideální pro malé fanoušky svačinek.

  • Nezaměnitelná chuť - Jemně ochucené a velmi chutné.

Kdy si nejraději pochutnáváte na funny-frisch Jumpys?

Ať už jako svačinka během večera u televize, jako svačina na večírku nebo jednoduše mezi jídly - funny-frisch Jumpys se hodí pro každou příležitost. Zajistí dobrou náladu a jedinečný chuťový zážitek!

Pořiďte si klasickou svačinu hned teď!

Ujistěte se, že si vychutnáte nesrovnatelnou chuť funny-frisch Jumpys a zažijete jedinečnou svačinovou zábavu!

Upozornění: Jedná se o čerstvý výrobek, který má vzhledem ke své výrobě a složení velmi krátkou minimální trvanlivost. Při může mít toto zboží minimální trvanlivost pouze 2 týdny.

Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co KG
Erna-Scheffler-Straße 3
51103 Kolín nad Rýnem


Ingredience
Bramborový prášek (54 %), slunečnicový olej, bramborový škrob, modifikovaný bramborový škrob, jedlá sůl, aroma (obsahuje mléčné složky), mletá paprika, cukr.obsahuje mléčné složky), mletá paprika, cukr, cibulový prášek, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), okyselující látka (kyselina citronová), kvasničný extrakt, barvivo (paprikový extrakt), kouřové aroma.
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota:hodnoty 100g: 2026 kJ / 484 kcal
Tuk:24 g
z toho nasycené mastné kyseliny:2,2 g
Carbohydrates:60 g
z toho cukr: 60 g:1,9 g
Bílkoviny: 1,9 g:5,1 g
Sůl: 5 g, 5 g, 5 g:2,6 g
Vláknina: 2,5 g:3,3 g
Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Bramborový prášek (54 %), slunečnicový olej, bramborový škrob, modifikovaný bramborový škrob, jedlá sůl, aroma (obsahuje MLÉČNÉ SUROVINY), mletá paprika, cukr, cibulový prášek, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), regulátor kyselosti (kyselina citronová), kvasničný extrakt, barvivo (paprikový extrakt), kouřové aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie 145 kcal 607 kJ Tuky 24,0 GRM Nasycené mastné kyseliny 2,2 GRM Sacharidy 60,0 GRM Cukr 1,9 GRM Bílkoviny 5,1 GRM Sůl 2,6 GRM Referenční množství pro průměrnou dospělou osobu (8400kj / 2000kcal)
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
75 g
Potravinářský podnik
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln (D)
Prodejní název
Bramborová svačinka s paprikovou příchutí
Výrobce
Intersnack Deutschland SE
Počet kusů
1
Číslo produktu
72750
Kód EAN
4003586002662

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Bramborový prášek (54 %), slunečnicový olej, bramborový škrob, modifikovaný bramborový škrob, jedlá sůl, aroma (obsahuje MLÉČNÉ SUROVINY), mletá paprika, cukr, cibulový prášek, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), regulátor kyselosti (kyselina citronová), kvasničný extrakt, barvivo (paprikový extrakt), kouřové aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie 145 kcal 607 kJ Tuky 24,0 GRM Nasycené mastné kyseliny 2,2 GRM Sacharidy 60,0 GRM Cukr 1,9 GRM Bílkoviny 5,1 GRM Sůl 2,6 GRM Referenční množství pro průměrnou dospělou osobu (8400kj / 2000kcal)
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
75 g
Potravinářský podnik
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln (D)
Prodejní název
Bramborová svačinka s paprikovou příchutí
Výrobce
Intersnack Deutschland SE
Počet kusů
1
Číslo produktu
72750
Kód EAN
4003586002662
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
2 938,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 73
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
698,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
55,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz Pommels Paprikový bramborový snack s jemnou chutí 75g
Lorenz Pommels Paprikový bramborový snack s jemnou chutí 75g
691,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
109,72 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g
funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g
398,47 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
59,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 36
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 21
412,18 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
2 085,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
268,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
253,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
50,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 1. listopadu 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super Jsem nadšená
Ohodnoceno dne 22. června 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg