funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g

59,27 Kč

395,13 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g
697,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
55,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
626,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro funny frisch Riffles přírodní bramborové lupínky vegetariánské 150g
funny frisch Riffles přírodní bramborové lupínky vegetariánské 150g
499,53 Kč/1kg
74,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh Frit Sticks maďarská paprika křupavá čerstvá 100g
funny fresh Frit Sticks maďarská paprika křupavá čerstvá 100g
591,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
589,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
113,57 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
589,92 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
508,46 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
244,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro funny fresh Pom Bear kečup bramborová svačinka bezlepková vegetariánská veganská 75g
funny fresh Pom Bear kečup bramborová svačinka bezlepková vegetariánská veganská 75g
803,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Sour Cream & Onion 40g
Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
831,00 Kč/1kg
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro XOX Partymix Paprika Style Potato Wheat Snack fiery spicy 300g
XOX Partymix Paprika Style Potato Wheat Snack fiery spicy 300g
1 000,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
300,17 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 75g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 75g
740,40 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

funny čerstvé brambory Riffles Chilli and Paprika best 150g

Funny-frisch Riffles Chilli & Paprika nejsou jen křupky - jsou skutečným křupavým zážitkem. Jsou vyrobeny z nejlepších brambor a zušlechtěny v řezu Riffles a nabízejí mimořádně křupavou strukturu, díky níž je každé sousto potěšením.

Tajemství spočívá v důmyslné směsi koření, kterou tvoří ohnivé chilli a aromatická delikátní paprika. Ta poskytuje vyváženou pálivost, aniž by byla přehnaná - ideální pro každého, kdo má rád pikantní, ale harmonické chutě.

Proč Riffles Chilli & Paprika?

  • Vyrobeno z vysoce kvalitních brambor

  • Krájení Riffles pro větší křupavost a plnou chuť

  • Ohnivé chilli se setkává s paprikou vyzrálou na slunci

  • Intenzivní, pikantní chuť s charakterem

  • Velkorysé 150g balení - ideální pro sdílení nebo pro vlastní potěšení

Ať už jako svačinka na televizní večer, na večírek nebo jednoduše mezi jídly: Tyto chipsy jsou skutečným lákadlem - a ještě lepší "ochutnávkou".

Vyzkoušejte nyní zábavně-fritézové chipsy Riffles Chilli & Paprika - pro všechny, kteří milují křupavé a ohnivé chutě.

Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co KGErna-Scheffler-Straße 3
51103 Kolín nad Rýnem


Ingredience
Brambory, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový v různém hmotnostním poměru), přírodní aroma, jedlá sůl, mletá paprika, cukr, kvasnicový extrakt, cibulový prášek, chilli, česnekový prášek, bylinky, barvivo (paprikový extrakt), okyselující látka (kyselina citronová), koření.
Nutriční hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota na 100 g:hodnota 100g: 529,00 kilokalorií (kcal)
Kalorická hodnota na 100 g:2.(kJ): 206,00 kilojoulů (kJ)
Sacharidy na 100 g:49,00g
Tuk na 100 g: 49,5 %:33,00g
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny na 100g: 00,00 %:2,90g
Dietary fibre per 100g:4,20g
Bílkoviny na 100g: 20,5 g:5,80g
Sůl na 100g:1,40g
Sacharidy, z toho cukr na 100g: 40 g:2,00g


Obsah:150g
Složení:

Složení: brambory, rostlinný olej, aroma (se solí), mletá paprika, látka zvýrazňující chuť a vůni glutaman sodný, inosinát disodný a guanylát disodný, sušené mléko, sušený česnek, petrželová nať, okyselující látka kyselina jablečná a kyselina citronová, barvivo paprikový extrakt

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Složení: Brambory, slunečnicový olej, přírodní aroma, jedlá sůl, mletá paprika, cukr, kvasnicový extrakt, cibulový prášek, chilli, česnekový prášek, bylinky, barvivo (paprikový extrakt), okyselující látka (kyselina citronová), koření.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 662 kj Energie kcal 159 kcal Tuky 33GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,9GRM Sacharidy 49GRM Sacharidy, z toho cukr 2GRM Bílkoviny 5,8GRM Sůl 1,4GRM
Alergeny
Žádné
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
Prodejní název
Bramborové lupínky s příchutí chilli a papriky
Výrobce
Intersnack Deutschland SE
Číslo produktu
3033
Kód EAN
4003586000330

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Složení: Brambory, slunečnicový olej, přírodní aroma, jedlá sůl, mletá paprika, cukr, kvasnicový extrakt, cibulový prášek, chilli, česnekový prášek, bylinky, barvivo (paprikový extrakt), okyselující látka (kyselina citronová), koření.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj 662 kj Energie kcal 159 kcal Tuky 33GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,9GRM Sacharidy 49GRM Sacharidy, z toho cukr 2GRM Bílkoviny 5,8GRM Sůl 1,4GRM
Alergeny
Žádné
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
Prodejní název
Bramborové lupínky s příchutí chilli a papriky
Výrobce
Intersnack Deutschland SE
Číslo produktu
3033
Kód EAN
4003586000330
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
626,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bens Original Basmati rýže 10 minut praktické vaření sáček 500g
Bens Original Basmati rýže 10 minut praktické vaření sáček 500g
252,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
2 079,75 Kč/1kg
249,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Maggi Ravioli in pikanter Soße
Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
493,67 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Maggi 5minutové terinové špagety ve smetanové šunkové omáčce 64g
Maggi 5minutové terinové špagety ve smetanové šunkové omáčce 64g
846,72 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
711,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
320,31 Kč
Prodejce: somnia24

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 24. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání!
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg