5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kudrnaté ořechové křupky 120 g Lorenz -Corn snack3 500,25 Kč/1kg
420,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
831,00 Kč/1kg
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
932,25 Kč/1kg
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kettle Chips Cross Cut Ranch bezlepkové vegetariánské 120g
587,00 Kč/1kg
70,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Vepřové kůže smažené ve vlastním tuku 100g
630,50 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Cornados Nacho Cheese Style kukuřičný snack se sýrem 80g
630,50 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno und Cream Cheese Kartoffelchips 110g
672,27 Kč/1kg
73,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Kettle Chips Salt and Ocet bezlepkové veganské 120g
589,92 Kč/1kg
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
1 625,14 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
493,67 Kč/1kg
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny čerstvé brambory Riffles s chilli a paprikou 150g
398,47 Kč/1kg
59,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
funny frisch Kruspers med a hořčice, křupavé a pikantní, 120 g
Vyzkoušejte výjimečnou kombinaci jemné hořčice a sladkého medu s funny-frisch Kruspers med a hořčice! Tato jemně vyvážená příchuť se snoubí s křupavou texturou, která vzniká díky speciálnímu šetrnému způsobu pečení. Chuťový zážitek, který dokonale kombinuje sladké a pikantní tóny.
Proč funny-frisch Kruspers med a hořčice?
Jemná medovo-hořčičná chuť – dokonale vyvážená sladkost a pikantnost.
Extra křupavá konzistence – díky speciálnímu procesu pečení.
Intenzivní koření – harmonická směs jemného hořčice a sladkého medu.
Ideální pro každou svačinu – čistý požitek, ať už na cestách nebo doma.
Ideální pro každou příležitost
Ať už jako speciální svačina po práci, jako hit na večírcích nebo prostě jako sladko-pikantní křupavá pochoutka mezi jídly, funny-frisch Kruspers med & hořčice vás překvapí svou chutí.
Zvláštní koření – více než jen med a hořčice
Harmonické spojení jemného hořčice s lehkou pikantností a příjemnou medovou sladkostí dělá z každého sousta jedinečný požitek. Směs koření zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi sladkou a pikantní chutí.
Vysoce kvalitní suroviny pro maximální požitek
Funny-frisch Kruspers med & hořčice jsou dochuceny pečlivě vybranými kořeními a pečeny zvláště šetrně, aby byla zajištěna dokonalá křupavost a intenzivní chuť.
Kdy si nejlépe vychutnáte funny-frisch Kruspers med & hořčice?
Při příjemném večeru u televize – křupavé, pikantní a sladké zároveň.
Jako party snack s přáteli – chuťové překvapení pro všechny.
Na malý hlad mezi jídly – dokonalá rovnováha sladkosti a pikantnosti.
K drinku po práci – pochoutka k pivu, vínu nebo nealkoholickým nápojům.
Vyzkoušejte funny-frisch Kruspers med & hořčice ještě dnes!
Nechte se nadchnout dokonalou kombinací pikantního hořčice a sladkého medu – objednejte si je hned a zažijte křupavou pochoutku!
Upozornění: Jedná se o čerstvý výrobek, který má z důvodu výroby a složení velmi krátkou minimální trvanlivost. Při může mít tento výrobek minimální trvanlivost pouze 2 týdny.
Intersnack Knabber-gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 351103 Kolín nad Rýnem| Ingredience | |
|---|---|
| PŠENIČNÁ mouka, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový v různém hmotnostním poměru), cukr, jedlá sůl, glukózo-fruktózový sirup, výtažek z ječného sladu, přírodní aroma (obsahuje hořčici), cibulový prášek, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), droždí.obsahuje hořčici), cibulový prášek, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), droždí, koření, medový prášek, okyselující látka (kyselina citronová), emulgátor (lecitiny), regulátor kyselosti (hydroxid sodný). Může obsahovat stopy SEMÍNKA a MLÉKA. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | 500,00 kilokalorií (kcal) / 2 090,00 kilojoulů (kJ) |
| Sacharidy: | 55,00 g |
| Tuky, z toho mononenasycené mastné kyseliny: 00,00 g: | 21,80 g |
| Tuk, z toho vícenenasycené mastné kyseliny: 80,80 g: | 2,50 g |
| Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny: 50,5 %: | 2,70 g |
| Tuk: | 27,00 g |
| Vláknina: 27,7 %: | 3,20 g |
| Bílkoviny: 20,20 g: | 7,50 g |
| Sůl: | 2,90 g |
| Sacharidy včetně cukru: 90,90 g: | 7,60 g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, slunečnicový olej, cukr, jedlá sůl, glukózo-fruktózový sirup, ječný sladový výtažek, přírodní aroma (obsahuje HOŘČICI), cibulový prášek, droždí, koření, medový prášek (maltodextrin, medový prášek), okyselující látka (kyselina citronová), emulgátor (slunečnicové lecitiny), regulátor kyselosti (hydroxid sodný).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 627 kj Energie kcal 150 kcal Tuky 27GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7GRM Sacharidy 55GRM Sacharidy, z toho cukr 7,8GRM Bílkoviny 7,5GRM Sůl 2,9GRM
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
- Prodejní název
- Pšeničné krekry s příchutí medu a hořčice
- Výrobce
- Intersnack Deutschland SE
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- Intersnack Deutschland SE
- Kód EAN
- 4003586006714
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, slunečnicový olej, cukr, jedlá sůl, glukózo-fruktózový sirup, ječný sladový výtažek, přírodní aroma (obsahuje HOŘČICI), cibulový prášek, droždí, koření, medový prášek (maltodextrin, medový prášek), okyselující látka (kyselina citronová), emulgátor (slunečnicové lecitiny), regulátor kyselosti (hydroxid sodný).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 627 kj Energie kcal 150 kcal Tuky 27GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,7GRM Sacharidy 55GRM Sacharidy, z toho cukr 7,8GRM Bílkoviny 7,5GRM Sůl 2,9GRM
- Hmotnost
- 120 g
- Potravinářský podnik
- Intersnack Knabber-Gebäck GmbH & Co. KGErna-Scheffler-Straße 3 51103 Köln
- Prodejní název
- Pšeničné krekry s příchutí medu a hořčice
- Výrobce
- Intersnack Deutschland SE
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- Intersnack Deutschland SE
- Kód EAN
- 4003586006714
K tomu se hodí také

funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodně ochucený vegetariánský 120g
516,08 Kč/1kg
61,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kettle Chips Cross Cut Ranch bezlepkové vegetariánské 120g
587,00 Kč/1kg
70,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
589,92 Kč/1kg
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
2 938,93 Kč/1kg
220,42 Kč
Prodejce: somnia24

Kancelářské židle Montreal 28213, stolní židle, polstrovaná, s nastavitelným opěradlem, do 120 kg
2 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
831,00 Kč/1kg
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zahradní domek 21051, XL, kůlna na nářadí, 2,77 x 1,91 m, antracitový (InternetovaZahrada)
9 437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

funny-frisch 14272 funny-frisch Frit-Sticks ungarisch 100,0 g
7 466,50 Kč/1kg
746,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Herr's Carolina Reaper cheese flips (velmi pikantní) 113g
1 033,36 Kč/1kg
214,26 Kč
-97,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Toaletní stolek VASAGLE s osvětlením LED, nastavitelný jas, bílý
2 219,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: SONGMICSHOME

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g
460,71 Kč/1kg
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g
672,64 Kč/1kg
73,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
493,67 Kč/1kg
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
VŠECHNO NEJLEPŠÍ
DELICIOUS
Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,00 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg

funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg