4,6



Na základě 28 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis1 415,71 Kč/1kg
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Takis Blue Heat 113,4g2 604,78 Kč/1kg
294,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
funny čerstvé cibulové kroužky Kukuřičné kroužky s cibulovou příchutí 80g699,00 Kč/1kg
55,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
493,67 Kč/1kg
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herr's Carolina Reaper cheese flips (velmi pikantní) 113g
1 033,36 Kč/1kg
214,26 Kč
-97,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
314,20 Kč/1kg
47,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TAKIS Corn Snack Blue Heat 100g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Takis Blue Heat 70 g
1 134,57 Kč/1kg
79,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch Chipsfrisch bramborové lupínky maďarské 12er VPE (balení 12x40g)
2 653,31 Kč/1kg
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
Svět snacků je rozmanitý, ale vždy se najdou výrobky, které vyčnívají z davu. Takis Blue Heat je jedním z těchto výrobků, který způsobí rozruch při každé svačině. Díky jedinečné kombinaci intenzivní pálivosti a nápadné modré barvy je tento snack opravdovým lákadlem pro oči.
Ohňostroj pro chuťové pohárky
Takis Blue Heat jsou nejen vizuálně působivé, ale také chuťově patří do své třídy. Křupavé tortillové chipsy jsou obalené v pikantní směsi koření, která na jazyku vyvolává explozi tepla a koření. Odvážná svačinka pro všechny, kdo mají rádi pálivé jídlo.
Perfektní velikost porce
Taki's Blue Heat má 92 gramů a představuje ideální velikost porce pro malou svačinku. Ať už o samotě u televize, nebo ve společnosti, toto balení se rychle otevře a stejně rychle vyprázdní. Protože jedno je jisté: jakmile jednou začnete, je těžké přestat.
Univerzální svačina pro každou příležitost
Takis Blue Heat je mnohem víc než jen jednoduchá svačinka mezi jídly. Díky své intenzivní chuti a zářivé barvě je tento výrobek ideální také jako neobvyklá ozdoba koktejlů nebo jako odvážný kontrast na talíři s občerstvením.
Vědomě si pochutnejte
Přestože Taki's Blue Heat nabízí velmi intenzivní chuťový zážitek, je důležité si tento ohňostroj chutí vědomě vychutnat. Kombinace pálivosti a soli může rychle přebít, proto je vhodné konzumovat tuto pochutinu s mírou.
Barcel USA LLC.301 Sout Northpoint, Suite 100
75019 Coppel Texas (USA)
Takis Blue Heat Tortilla Chips Hot Chilli Pepper hot
Vážení zákazníci, všichni výrobci mění obaly a etikety (nálepky) svých výrobků každých několik let. Může se stát, že ne vždy jsme v obraze, ale vždy je ihned aktualizujeme.
Co se týče stupně pálivosti, nemůžeme poskytnout žádné informace o tom, jak je výrobek pálivý. Veškeré informace od výrobce však uvedeme v popisu položky, který je na výrobku. Ne všechny pálivé výrobky jsou stejné, protože každý vnímá pálivost jinak. Prosíme vás o pochopení
Složení:
Kukuřičná mouka (zpracovaná vápnem), rostlinný olej (palmový, sójový a řepkový), koření [maltodextrin, kyselina citronová, cukr, chlorid draselný, sůl, látka zvýrazňující chuť a vůni E621, hydrolyzovaná sójová bílkovina, přírodní a umělá aromata, hydrolyzované droždí, sójový olej, cibulový prášek, barvivo: Modrá 1, hydrogenuhličitan sodný, chilli, inosinát disodný, guanylát disodný, TBHQ (antioxidant)]
Informace pro alergiky:
Sójové boby. závodě, kde se zpracovává mléko, vejce, pšenice a arašídy.
Čistá hmotnost/čistý obsah:
92,3g
Dovozce:
Noorddammerweg 91b, 1187 ZS Amstelveen, Nizozemsko
Požadavky na skladování/skladování:
Skladujte na chladném a suchém místě
Země původu:
Země původu: Spojené státy americké
Datum minimální trvanlivosti:
Datum výroby=datum výroby
Datum výroby je uvedeno na mnoha výrobcích, nezaměňovat s datem minimální trvanlivosti.
MHD Nikdy není dlouhá. Na přesné datum se prosím zeptejte.
Příprava: V případě, že se jedná o výrobek, který se připravuje na trh, je nutné uvést datum výroby:
Průměrné výživové údaje na 100 g
| Kalorická hodnota | 2242,031 kJ 535,5 kcal |
| Tuk - z toho nasycené mastné kyseliny | 28,56g 6,7g |
| Sacharidy - z toho cukr | 60,69g 3,57g |
| Vláknina | 3,57g |
| Bílkoviny | 7,14g |
| Sodík | 630mg |
Intenzivní chuť, vzrušující modré zbarvení
Ponořte se do křupavého dobrodružství s Takis - Blue Heat 92,3 g. Tyto rolované tortillové chipsy nabízejí nejen intenzivní křupání, ale také vzrušující modré zbarvení a ohnivou, pikantní chuť, která bude výzvou pro vaše smysly.
Ohnivá, pikantní chuť se vzrušujícím modrým zbarvením:
Chipsy Takis - Blue Heat kombinují ohnivou, pikantní chuť s poutavým modrým zbarvením. Jedinečná směs koření dodává těmto chipsům intenzivní chuť, zatímco zářivá barva poskytuje další vizuální vzrušení.
Křupavá, rolovaná textura:
Křupavá a srolovaná textura tortillových chipsů poskytuje jedinečný pocit v ústech. Křupavost umocňuje chuťový zážitek a dělá z chipsů Takis - Blue Heat neodolatelnou svačinku, která je stejně tak vizuálně přitažlivá jako chutná.
Perfektně porcované balení o hmotnosti 92,3 g:
Balení o hmotnosti 92,3 g je dokonale porcované, abyste si mohli vychutnat intenzivní chuť kdykoli a kdekoli. Ať už jako svačinka mezi jídly, na večírcích nebo jako vzrušující příloha pro společenské příležitosti - tyto Takis jsou připraveny okouzlit vaše chuťové pohárky.
Oblíbené mezi milovníky jedinečných svačinek:
Takis - Blue Heat se těší velké oblibě mezi milovníky jedinečných pochutin. Kombinace ohnivé chuti a nápadného modrého zbarvení dělá z těchto křupek oblíbené pochoutky pro každého, kdo hledá nevšední chuťový zážitek.
Pro ty, kteří mají rádi intenzivní chuť:
Tyto chipsy Takis jsou ideální volbou pro každého, kdo má rád intenzivní chuť a chce, aby ho svačinka nadchla nejen chuťově, ale i vizuálně. Objevte vzrušující modré zbarvení a ohnivou, pikantní chuť s Takis - Blue Heat 92,3 g.
Chilli papričky Tortilla Chips
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kukuřičná mouka (zpracovaná vápnem), rostlinný olej (palmový a/nebo sojový a/nebo řepkový), koření [maltodextrin, kyselina citronová, cukr, chlorid draselný, sůl, glutaman sodný, hydrolyzovaná sojová bílkovina, přírodní a umělá aromata, hydrolyzované kvasnice, sojový olej, cibulový prášek, (E133), hydrogenuhličitan sodný, chilli papričky (chilli), disodium, guanylát, E319 (konzervant)].
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 536 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2244 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 60,7 g Sacharidy, z toho cukr: 3,6 g Tuky: 28,5 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,9 g Vláknina: 0 g Bílkoviny: 7,1 g Sůl: 0,64 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 92.3 g
- Potravinářský podnik
- Barcel USA LLC.301 Sout Northpoint, Suite 100 75019 Coppel Texas (USA)
- Prodejní název
- Rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli
- Výrobce
- Barcel USA LLC
- Obsah balení
- 1 balení Takis - Blue Heat s 92,3g
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 880052
- Kód EAN
- 0757528048112757528048112
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kukuřičná mouka (zpracovaná vápnem), rostlinný olej (palmový a/nebo sojový a/nebo řepkový), koření [maltodextrin, kyselina citronová, cukr, chlorid draselný, sůl, glutaman sodný, hydrolyzovaná sojová bílkovina, přírodní a umělá aromata, hydrolyzované kvasnice, sojový olej, cibulový prášek, (E133), hydrogenuhličitan sodný, chilli papričky (chilli), disodium, guanylát, E319 (konzervant)].
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 536 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2244 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 60,7 g Sacharidy, z toho cukr: 3,6 g Tuky: 28,5 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 8,9 g Vláknina: 0 g Bílkoviny: 7,1 g Sůl: 0,64 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 92.3 g
- Potravinářský podnik
- Barcel USA LLC.301 Sout Northpoint, Suite 100 75019 Coppel Texas (USA)
- Prodejní název
- Rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli
- Výrobce
- Barcel USA LLC
- Obsah balení
- 1 balení Takis - Blue Heat s 92,3g
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 880052
- Kód EAN
- 0757528048112757528048112
K tomu se hodí také

Takis Fuego, Tortillové chipsy, 100 g, Chilli paprička, Limetka, 28 g, 1 g, 1 g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

TAKIS Corn Snack Blue Heat 100g
720,00 Kč/1kg
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Takis Blue Heat 113,4g
2 604,78 Kč/1kg
294,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
1 415,71 Kč/1kg
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Polar Limes Strawberry 15 % Vol.
405,70 Kč/1l
405,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TAKIS Intense Nacho nepálivé 100 g
794,20 Kč/1kg
79,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
428,45 Kč/1kg
47,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
79% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
79%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%11% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
11%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Takis ;)
Extrémně ostrý Není pro slabé povahy.
Ohodnoceno dne 7. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Takis
Vynikající chuť
Ohodnoceno dne 26. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Dance Shon, všichni bůh !!!
Ohodnoceno dne 9. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super rychlé dodání
Líbí se pouze dětem
Ohodnoceno dne 2. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé vše je, jak má být
Super
Ohodnoceno dne 19. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Poměrně pikantní chipsy s intenzivní modrou barvou
Chuť ostrá a kyselá jako limetka. Pro zkušené "pálivé jedlíky" žádná výzva, ale pro průměrného jedlíka, který "může být trochu ostřejší", příliš pálivé.
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 575,33 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
451,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 470 538,45 Kč/1kg

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

He Fong Custard Mochi Himbeer 168g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
521,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 107,08 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 625,14 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny-frisch Pečené chipsy se zakysanou smetanou – křupavá bramborová pochoutka 115 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
51,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
450,43 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,45 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg