Křupky
2 799 výsledků
Další informace o reklamě

Ciasto Kataifi (Kadayif) 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
510,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 376,65 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
plus 602,46 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Pražené arašídy 1 kg, karamelová příchuť, sladké, křupavé, vhodné jako svačina, pro večírky a gastronomii, značka GiDeli
319,21 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
319,21 Kč/1kg

funny fresh Frit Sticks maďarská paprika křupavá čerstvá 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,34 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
593,40 Kč/1kg

Sýrová svačinka Groksi Classico z Itálie bez lepku a laktózy 60g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
119,27 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 987,83 Kč/1kg

Pringles Hot & Spicy 40g
237,10 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: MadiHealth
5 927,50 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Sladké pečivo a snacky a mnoho dalšího
Začít šetřit
Plantainové chipsy - Paprika 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
53,18 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: taleoo
664,75 Kč/1kg

Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
130,64 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,17 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
491,95 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
2 049,79 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 180 Bloom 1kg Brat.pl



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
657,04 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
644,16 Kč/1kg

Cheetos Chipito Party Pack 170 g – Křupavé kukuřičné občerstvení na večírky a na cesty
143,42 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
843,65 Kč/1kg

Saltletts 311446 Saltletts Crunchy Bites Rosmarin 100,0 g, 1 St.
77,11 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
771,10 Kč/1kg

Leimer hrách na pečení 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
21,52 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
20,61 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,10 Kč/1kg

Paolo Crunchy Stick Knoflook & Basilicum, 150 g – Křupavá česnekovo-bazalková svačina
127,43 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
849,53 Kč/1kg

Směs ořechů 1 kg, nesolená, v přírodní kvalitě, 7 druhů, vhodná jako syrová svačina, veganská, značka GiDeli
842,04 Kč
-192,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
649,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
649,99 Kč/1kg

Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg

6x Plasmon il Biscotto dei Grandi 300g + Italská gurmánská vláknina 400g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
161,03 Kč
-54,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,87 Kč
plus 139,98 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Avanti_Shop
59,37 Kč/1kg

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku zielonej cebulki 120 g
77,52 Kč
-8%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,75 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
589,58 Kč/1kg

Alka Elephant Sriracha Cheese Pretzel Pieces horké 125g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
53,48 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,84 Kč/1kg

Kulaté oplatky Krossis 700g
347,97 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
497,10 Kč/1kg

Bramborové halušky 1 x 460 g
39,90 Kč
plus 49,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Labeta
86,74 Kč/1kg

Mitsuba 114674, Rýžové krekry, Wasabi, 100 g, 425 kcal, 1795 kJ, Blistr
116,77 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 167,70 Kč/1kg

Lorenz Crunchips WOW Paprika a zakysaná smetana 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
73,99 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,64 Kč/1kg

Maretti Bruschette Chips Mediterranean Vegetables feine Brotchips 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,17 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
50,88 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
254,40 Kč/1kg

Snack a Jacks Rijstwafels Cheese 104g – Křupavé rýžové koláčky se sýrem
138,09 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 327,79 Kč/1kg

La Morena Tostada 72g – Křupavé opečené kukuřičné tortilly, ideální jako svačina
138,09 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení čt 15. – út 20. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 917,92 Kč/1kg

Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
1 838,98 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Kleinkantoor
2 089,75 Kč/1kg

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg

Lay's - Paprikové chipsy sáček 40gr | 20 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 421,75 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Kleinkantoor
1 777,19 Kč/1kg

Pražené arašídy 2 kg, karamelová příchuť, sladké, křupavé, vhodné jako svačina, pro večírky a gastronomii, značka GiDeli
551,29 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
275,65 Kč/1kg

Vlašské ořechy 1 kg, nesolené, v přírodní kvalitě, neloupané, celé, obsahují omega-3 mastné kyseliny, značka GiDeli



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
493,20 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Posh
493,20 Kč/1kg

Lay's - Chipsy Lay's Pepper 175 gramů | 8 kusů
1 330,04 Kč
-717,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
612,94 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
437,81 Kč/1kg
![Obrázek produktu pro [ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f034aeca05ec75b7d9275bcd3026f340.webp)
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Rýžové krekry Original Flavor / Snack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
549,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 666,60 Kč/1kg

Chio Tortillas Original Salted vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,98 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,09 Kč/1kg

Koikeya chipsy s příchutí wasabi nori japonské 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,57 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
785,70 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Vepřová želatina 280 Bloom 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
408,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SuperMerchant
400,97 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Kategorie
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- BRAT.PL
- Posh
- Naturata
- Öz Yufka e. K.
- Kamelur
- 4FLY
- Bahlsen
- Barcel Mexico
- Barcel USA LLC
- Bimbo Donuts Iberia, S.A.U.
- Biogo
- Brets
- Chee Crunchos
- CHEETOS
- Chio
- Chipsletten
- Crisco
- Croky
- Crunchips
- Denany Produktentwicklungs- und Vermarktungsgesellschaft mbH
- Divella
- Dongwon
- Doritos
- Dovgan
- Dr Doods
- Dr. Quendt
- dry-fruit
- Duyvis
- Fair Vape GmbH
- Felix
- Funny Frisch
- Genuport Trade GmbH
- Georg Lemke
- Gran Pavesi
- GREEK TRADE - HELCOM
- GymBeam
- Havlik
- Hellma
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Heuschen & Schrouff
- Hostess
- HUOBER BREZEL GmbH & Co
- Importhaus Wilms/Impuls
- Intersnack
- Intersnack Deutschland SE
- Jorda
- Kellogg
- Khao Shong
- Kinder
- Kluth
- Krajci
- Krambals
- Labeta
- Lay's Sensations
- Lays
- LOCO SNACK
- Lorenz
- Mader
- Mega-Paradies
- MEIERs FEINKOST
- Mitsuba
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- naturkorn mühle Werz
- Nawarra Süßwaren
- NicNac’s
- Nordthy
- Paaschburg&Wunderlich
- Plasmon
- Popworks
- POV
- Pringles
- Pringles Manufacturing Co.
- PRODUCTOS CHURRUCA
- PROVITA
- Pural
- RAPUNZEL
- Remia
- Roland Murten
- SA GIANG IMPORT EXPORT CORPORATION
- Sal de Ibiza
- Selgros
- Sen Soy
- Sierra Madre
- Smoke2u
- Snack a Jacks
- Stenger
- Sunfood
- TAKIS
- Taro
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Trafo
- Treets
- Tyrrells
- Ültje
- Unilever
- Valenzi GmbH & Co. KG
- Valora Trade
- Wawel
- Wilthagen
- XOX Gebäck