Těstoviny
1 646 výsledků
Další informace o reklamě

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Další informace o reklamě

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

La Molisana 8004690106808, Krátké těstoviny, 500 g, Bronzová, 5 min
39,36 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,08 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
74,16 Kč/1kg

Barilla Al Bronzo Tortiglioni n.325 500 g italské trubičkové těstoviny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
37,07 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
72,69 Kč/1kg

Garofalo Spaghettone Gragnanese XXL n.4-23 500 g italské těstoviny
42,54 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
85,08 Kč/1kg

Makaron spaghetti bezglutenowy ITA 500 g
72,21 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
144,42 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Těstoviny a mnoho dalšího
Začít šetřit
USUI Konjakové penne 20+8



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 160,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: LowCarb
152,63 Kč/1kg

Granoro 8007290231208, Lasagne, Těstovinové pláty, 500 g, 367 kcal, 1553 kJ, 3,8 g
60,49 Kč
plus 340,34 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Spielgeist
108,02 Kč/1kg
Další informace o reklamě

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg
Další informace o reklamě

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
424,82 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg

Barilla 622210009 Barilla Classica Penne Rigate 5,0 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
628,62 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: somnia24
125,72 Kč/1kg

La Molisana Mezze Penne Rigate n.19 Italské krátké trubičkové těstoviny 500g
37,82 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
74,16 Kč/1kg

Makaron Lubella Muszelki Małe 400 g
67,87 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,01 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Katomix
125,02 Kč/1kg

Dinkel - Spaghetti Vollkorn 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
76,65 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: taleoo
153,30 Kč/1kg

Dinkel - Bandnudeln Vollkorn 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,52 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
195,04 Kč/1kg

Dinkel - Spirelli Vollkorn 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
80,82 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: taleoo
161,64 Kč/1kg

Dinkel - Penne Vollkorn 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
98,81 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: taleoo
197,62 Kč/1kg

Vaječné nudle Lien Ying wok, bez předvaření, 250 g
54,19 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
216,76 Kč/1kg

Tagliatelle - Vaječné nudle 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,86 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: taleoo
121,72 Kč/1kg

OstroVit Dietní rýže Konjac, 400 g
71,48 Kč
plus 120,26 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: NutraBestBG
178,70 Kč/1kg

Garofalo Fusilli n.63 500 g italské těstoviny ve tvaru spirál



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,54 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
83,41 Kč/1kg

Proteinové těstoviny - fusilli (7 porcí)
383,00 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
356,00 Kč
plus 105,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: KetoDiet
1 017,14 Kč/1kg

Dinkel - Fadennudeln hell 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,96 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
239,84 Kč/1kg

Paldo instantní nudle Bibim Men 130 g
53,98 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: LAVONIO
415,23 Kč/1kg

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
350,81 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 505,79 Kč/1kg

Mancini Pastificio Agricolo - Špagety - Italské ruční nudle - 12 x 500 g
1 749,24 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: YESEATIS
291,54 Kč/1kg

PASTA (CONJAC PASTA V RÝŽOVÉ FORMĚ) BEZLEPKOVÝ ORGANICKÝ 385 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,95 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: superbrandshop
890,78 Kč/1kg

Špagety 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
77,95 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: taleoo
194,87 Kč/1kg

Hydratační intímní maska, 1 kus



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
327,71 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: somnia24
65,54 Kč/1kg

Mancini Pastificio Agricolo - Linguine - Italienische handwerkliche Nudeln - 12 x 500 g
1 749,24 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – út 13. října
Prodejce: YESEATIS
291,54 Kč/1kg

Garofalo 8000139000355, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 13 min, 351 kcal, 1489 kJ



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,54 Kč
plus 108,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: foodperium
83,41 Kč/1kg

Schwarze Spaghetti Nudeln 500g - Dalla Costa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
546,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 012,94 Kč/1kg

Pasta - Fusilli Spiralen hell 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
51,71 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
103,42 Kč/1kg

Schär 343617 Schär PENNE 400,0 g, 1 St.
246,35 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: somnia24
615,87 Kč/1kg

Fusilli 400g
58,41 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
116,82 Kč/1kg

Mac Heaven, makarony s sýrem cheddar, 184 g
92,70 Kč
plus 338,31 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Unicat-Candy
503,80 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Těstoviny Czan 250 g
420,34 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
1 681,36 Kč/1kg
Další informace o reklamě

SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(23)Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
plus 121,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 150 Kč
- 150 – 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- Více než 400 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- Rummo
- Opravdove hubnuti s.r.o.
- LA MOLISANA
- Barilla
- Mancini Pastificio Agricolo
- Acecook
- Alb Gold
- ALB-GOLD Teigwaren GmbH
- Alb-Natur
- Antico Pastificio Morelli
- arche
- Bamboo Tree
- Bartolini
- Beltane
- bez marki
- Biogo
- BIOPLANET
- Brezzo
- Byodo
- Chilly
- Chunsi
- Coccolino
- Culinaria Delikatessen Service AG
- CZANIECKI
- De Cecco
- DEC
- Delverde
- DIET-FOOD
- Divella
- EDE
- Explore Cuisine
- FARMER
- Felicia
- GAROFALO
- GI Pasta
- Giuliano Tartufi
- Govinda Natur
- Granoro
- GREEN ORGANIC
- Guttiau Srl, Z.I. Tossilo - 08015 Macomer (NU), Italien
- GymBeam
- Helcom
- Heuschen & Schrouff
- Heuschen Schrouff
- Hiep Long
- ITA-SAN
- Jeremias
- Just Taste
- KETO CHEF
- KetoDiet
- KKP
- KNORR
- Kraft Foods
- Kreyenhop & Kluge
- l'Antica Madia
- La Motticella - Petrini Paolo
- Labeta
- Le Veneziane
- LIMA FOOD
- Low carb market
- Lubella
- Mac Heaven
- Mamma Lucia
- Martelli
- MIPAMA
- Molino Filippini
- Molino Grassi
- Naturata
- naturkorn mühle Werz
- Newlat
- NONGSHIM
- NOVELLE
- Nuh'un Ankara
- OBENTO
- Pasta Natura S.r.l.
- Pastificio Benedetto
- Polmak Pasta Company
- Portofino Fine Food
- PPURA
- Pural
- RAPUNZEL
- Rila
- Riso Scotti
- Samyang
- Samyang Buldak ramen
- Schär
- Schmids No.1
- Seitz
- Seitz glutenfrei GmbH
- Selgros
- Sempio
- Sonstige Verlage
- Spielberger Mühle
- Spinosi
- Tanda&Spada
- Terra Di Grano
- Terrasana
- TIGULLIO
- TSI Consumer Goods
Kategorie
- Těstoviny
- Přísady na pečení
- Pomazánky na chléb
- Polotovary
- Rýže
- Ovocné a zeleninové konzervy
- Masové, klobásové a rybí konzervy
- Obiloviny
- Müsli
- Sušené ovoce
- Dárkové koše
- Luštěniny
- Předkrmy
- Müsli tyčinky
- Cornflaky
- Tvrdý chléb
- Slad
- Bábovky
Zákaznické recenze
a další