4,7



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
EXO TERRA Miska plochá S (15x12x2cm) Exo terra356,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Pouštní jeskyně 2 15,5 x 14,5 x 10,5 cm1 301,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Exo Terra Sonoran Stone Desert Substrate Brown 20 kg Brown 20 kg1 000,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Sušené španělské mechy Tillandsia usneoides 100 g657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Terarijní mech, substrát pro vlhkost terária - 200 g
726,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

TRIXIE 76211, Cave, Polyester, 1 kusů, 240 mm, 170 mm, 80 mm
1 294,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Borová kůra
85,65 Kč/1l
856,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Trixie 76154
1 246,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hagen Exo Terra Forest Branch velká 60 cm
835,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

EXO TERRA Malý vodopád (16x20x17cm) Exo terra
901,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Exo Terra Lesní mech, sada 2 ks
436,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Repti Planet Kork-Rückwand 58.5x41x2cm, Dřevo, 1 kusů, 190 mm, 20 mm, 270 mm
700,36 Kč
Prodejce: VISO

Přírodní humus
296,60 Kč
Prodejce: VISO

EXO TERRA visící rostlina Fikus 70cm Exo terra
399,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Trixie Dekorace stromová kůra - jeskyně 15 cm
177,00 Kč
Prodejce: STREFA

Repti Planet 007-54013, Kokosové vlákno, 1 kusů, 500 mm, 500 mm
236,79 Kč
Prodejce: VISO

BioSphag Moss Chilský mech sphagnum 1 litr pro terária
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mopani kořen velikost "M" 20-30cm dřevo pro akvárium terárium plazi HardScape akvaristické doplňky nano krevety rostliny jeskyně
225,16 Kč
Prodejce: Partygeschenke24

Přírodní terarijní substrát, kokosová kůra - 4,5 l
256,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pokud hledáte nové produkty na trhu, představujeme vám Substrát Trixie 4,5 L Mech!
- Hlavní složka: Mech
- Domácí mazlíček: Plazi
- Typ: Substrát
- Vlastnosti: Biologicky rozložitelný
- Kapacita: 4,5 L
Substrát pro tropická terária
- zvyšuje a udržuje vlhkost v teráriích
- vhodný také jako pěstební médium pro rostliny
(např. orchideje) - bez chemických přísad
4X4,5 litru
4X4,5 ltr zvyšuje a udržuje vlhkost v teráriích. Poskytněte svému plazu nebo obojživelníkovi ideální bydlení s tímto tropickým rašelinovým mechem. Jedná se o asijský terarijní mech z Číny, který se vyrábí bez chemických přísad. Tento terarijní substrát je vhodný také jako živné médium pro rostliny, například orchideje.
- Tropický terarijní substrát z Číny
- Zvyšuje a udržuje vlhkost v teráriích
- Bez chemických přísad
- Vhodný také jako živné médium pro rostliny
Obsah: 4x4,5 litru
Tropický terarijní substrát
- zvyšuje a udržuje vlhkost v teráriu
- také vhodné jako výživa pro rostliny (např. orchideje)
- bez chemických přísad
- balení: 100 g
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 4011905761589
- Číslo produktu
- 76158
- Výrobce
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 4011905761589
- Číslo produktu
- 76158
- Výrobce
K tomu se hodí také

Terárium pro plazy D40-015V02, krmítko pro plazy, skleněné, s teploměrem, box pro chov plazů, 50 x 30 x 35 cm
2 225,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Terarijní mech, substrát pro vlhkost terária - 200 g
726,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lampička pro pěstování rostlin se stativem, 80 LED, 4 panely 100W Gardlov 19388
468,44 Kč
Prodejce: Eoshop

Hagen Exo Terra Forest Branch velká 60 cm
835,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

KOTARBAU® Mechová tyč pro monstery ⌀ 2,5 x 100 cm Opora pro pokojové rostliny Rostlinná tyč Kokosová tyč Opora pro rostliny z kokosových vláken Hnědá
250,81 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Hagen EX Light Clip; PT2223
524,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Bezkontaktní digitální ruční infračervený teploměr Pyrometr Akvárium LCD laserový teploměr Venkovní teploměr -50 550 °C.
483,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Nová kompletní sada akvária Tetra Starter Line 54 l s LED osvětlením černá
3 247,00 Kč
-464,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 783,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Trixie 76142
440,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

reer 70857, Manuální, Slatted, Rolety, Černá, Jednobarevný, 90 mm
193,27 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Litinový pekáč Ø25 cm - Ohnivý hrnec s rukojetí
779,97 Kč
Prodejce: Special-trends

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,20 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,18 Kč/1m
1 679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Romberg 24091205, Coconut soil, 1 kusů, 105 mm, 200 mm, 50 mm, 666 g
198,06 Kč/1kg
126,76 Kč
Prodejce: VISO

JBLTerraCoco Humus 600g, substrát pro terária o objemu 9 litrů
918,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,77 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: somnia24

Tritart Sada ttc 25 kus - Sada syntetickch ttc - Akrylov ttce Akvarel - Sada ttc Akrylov barvy - Sada akrylovch ttc Olejomalba
364,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Zoomed Terárium Mech 1,64l – mech rašelinový, naturalny, ekologiczny
1 032,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SCHWAIGER -GM3000- Herní myš | RGB osvětlení | Počítačová myš s kabelem a ergonomickým tvarem | se 6 tlačítky | černá | extra lehká
329,85 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Pro Xiaomi Redmi 13C Smart mobilní telefon pouzdro černé pouzdro umělá kůže obal kryt pouzdro kniha
219,82 Kč
-87,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,14 Kč
Prodejce: Wigento

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Polka-Dot Begonia - Begonia pstruhová - Begonia maculata wightii
480,33 Kč
Prodejce: Exotenherz

Terárium 60 x 45 x 90 cm 1 ks
3 857,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moss
Všechno je skvělé, jsem velmi spokojen
Ohodnoceno dne 17. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý
Dobrý
Ohodnoceno dne 8. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Ano, velmi krásné.
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks

Profesionální substrát Aspen pro chov hadů 5 litrů
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioDesert substrát Terarijní hlína pro tvarování, substrát, pozadí 2kg
1 874,24 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Safe 3-4 S - Substrát pro hadice, např. Lignocel 12,5 kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioThai Liane 2-4cm/100cm
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioBranch Strom 50 cm dub korkový
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioCork Tube XL korková trubka z korkového dubu
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioBranch zelená liána M pro terárium o průměru 115 cm
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioCork Cave M jeskyně z korkové dubové kůry 20x10x20cm
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Sušené španělské mechy Tillandsia usneoides 100 g
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Reptile Nova umělá terarijní rostlina kaktus 22 cm
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Reptile Nova Skull lebka primáta lebka terarijní dekorace 11x14cm
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioSphag Moss Chilský mech sphagnum 1 litr pro terária



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioCork Korkové víno 100 cm
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Terarijní hlína na tvarování. Substrát, pozadí 2 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioCork Tube S korková trubka
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioRoot Mopani kořen pro terária a akvária M 20-30cm
426,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

BioActive Carbon aktivní uhlí 1l - přísada do substrátu pro rostlinné terárium
413,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Terarijní miska pro plazy Nova na vodu a krmivo S 8x7x2,6 cm
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Balení dvou úkrytů z kokosu pro plazy a ryby | průměr cca 5 palců
1 861,09 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

BioBamboo Stick Bambusová tyč 60 cm 22-30 mm bambusová
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant