5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Canin Mini Adult317,75 Kč/1kg
1 271,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin SHN Mini Adult 12+ 1,5 kg, suché krmivo pro starší psy malých plemen, vhodné pro psy od 12 let521,96 Kč/1kg
782,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mini Puppy, Štěně, Drůbež, 2 kg
240,84 Kč/1kg
481,68 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin X-Small Adult, Dospělý jedinec, Kukuřice, Drůbež, 1,5 kg
291,38 Kč/1kg
437,07 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Maxi Puppy, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 4 kg
186,04 Kč/1kg
744,17 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior - 500 g
445,04 Kč/1kg
222,52 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Babydog Milk, Sušené mléko, Pes, Štěně, 400 g
1 558,95 Kč/1kg
623,58 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
210,67 Kč/1kg
1 579,99 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Neutered Adult Small, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Kukuřice, Vepřové, Drůbež, 1,5 kg
633,27 Kč/1kg
949,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Urinary S/O Small Dog under 10kg, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 4 kg
504,51 Kč/1kg
2 018,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Satiety Small Dog, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 1,5 kg
657,80 Kč/1kg
986,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, Maso, 85 g
387,45 Kč/1kg
464,94 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin 9003579011980, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 100 g
6 381,29 Kč/1l
542,41 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Medium Adult, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), Maso, 410 g
281,83 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Royal Canin Maxi Adult 5+, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
161,50 Kč/1kg
2 422,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Veterinary Dog Renal Small 1,5 kg suché krmivo pro psy malých plemen s renálním selháním
654,87 Kč/1kg
982,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Feline Urinary S/O Morsels, Dospělý jedinec, 85 g
467,71 Kč/1l
664,35 Kč
-187,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
477,06 Kč
Prodejce: VISO

Eukanuba Dog Adult Medium 3kg
173,67 Kč/1l
521,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, 100 g
7 802,70 Kč/1kg
780,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

ROYAL CANIN Hypoalergické pamlsky pro psy - 230 g
398,96 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Royal Canin SHN X-Small Puppy 1,5kg Suché krmivo pro štěňata malých plemen
Od 2 do 10 měsíců života
· SILNÝ IMUNITNÍ SYSTÉM
Podporuje rozvoj zdravého imunitního systému štěněte díky obsahu antioxidantů, včetně vitamínů E a C.
· VÝVOJ MOZKU
Obohaceno o DHA – omega-3 mastnou kyselinu s vědecky prokázaným účinkem na podporu vývoje mozku štěněte.
· PODPORA MIKROBIOMU
Kombinace prebiotik a vysoce stravitelných bílkovin, které pomáhají udržovat rovnováhu střevních bakterií pro zdraví trávicího systému.
Při velmi malých plemenech psů žijí psi obvykle déle než velká plemena a dospělosti dosahují mnohem dříve. To znamená, že štěňata z této skupiny potřebují adekvátní úroveň energie a posílení imunitního systému, který se postupně vyvíjí během období intenzivního růstu.
Krmivo ROYAL CANIN® X-Small Puppy bylo speciálně vyvinuto s ohledem na specifické potřeby vašeho štěněte velmi malého plemene. Krmivo poskytuje optimální množství vlákniny pro usnadnění průchodu střevem a podporu dobré konzistence stolice. Kromě toho energetický obsah odpovídá potřebám psů velmi malých plemen v období růstu.
Štěňata jsou mnohem citlivější než dospělí psi, proto by měla dostávat krmivo speciálně vyvinuté pro jejich specifické potřeby, což jim pomůže k nejlepšímu startu do života a podpoří rozvoj během celého období růstu.
Krmivo ROYAL CANIN® X-Small Puppy obsahuje speciálně vybraný komplex antioxidantů podporujících imunitní systém štěněte. Mezi tyto antioxidanty patří vitamín E, který podporuje imunitu a udržení zdravé kůže.
Křupavé, malé granule s vysokou chutností jsou přizpůsobeny miniaturním čelistem psů velmi malých plemen. Unikátní receptura krmiva uspokojí i ten nejvybíravější apetit, který je u psů velmi malých plemen často k vidění.
Jako zdroje snadno dostupné energie a bílkovin v krmivu ROYAL CANIN® X-Small Puppy bylo použito drůbeží maso, rýže, kukuřice a rostlinné proteiny; v receptuře byly také použity řepné řízky a psyllium jako zdroje vlákniny podporující zdraví trávicího systému, proces trávení a průchod střev. Přítomnost minerálních látek a rybího oleje přispívá k podpoře a udržení zdravého imunitního systému.
Krmivo ROYAL CANIN® X-Small Puppy, speciálně vyvinuté pro psy do 10 měsíců věku, pokrývá všechny nutriční potřeby štěňat velmi malých plemen, která v dospělosti dosahují hmotnosti nepřesahující 4 kg.
Mise ROYAL CANIN® spočívá v poskytování výživových řešení přizpůsobených potřebám zvířat. Všechny naše produkty procházejí řadou kontrol kvality, aby splňovaly nejvyšší standardy značky a dodávaly psovi krmivo přizpůsobené jeho nutričním potřebám a životnímu stylu.
To znamená, že krmením vašeho psa krmivem ROYAL CANIN® X-Small Puppy mu zajišťujete plnohodnotnou a správně vyváženou stravu.
Složení: sušený drůbeží protein, rýže, kukuřice, živočišné tuky, pšeničný lepek*, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné proteiny, řepné řízky, minerální látky, sójový olej, psyllium a slupky semen, rybí olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannanoligosacharidů a betaglukanů) (0,30%), olej z řas Schizochytrium sp. (zdroj DHA kyselin), juka schidigera, měsíčkový extrakt.
*L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Doplňkové látky (na 1 kg krmiva): Dietní doplňkové látky: Vitamín A: 21500 IU, Vitamín D3: 1000 IU, Železo (3b103): 40 mg, Jód (3b201, 3b202): 4 mg, Měď (3b405, 3b406): 12 mg, Mangan (36502, 36504): 52 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 132 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,06 mg
Technologické doplňkové látky: Zeolit (sedimentárního původu): 10 g - Konzervanty - Antioxidanty.
Analytické složky: Vitamín E: 500 mg/kg - Vitamín C: 400 mg/kg.
Metabolická energie: 4054 kcal/kg.
ZDRAVÉ, TRÁ,VENÍ, A VYPRAZDŇOVÁ,NÍ,
Exkluzivní, kombinace živin podporuje sprá,vné, zaží,vá,ní, (L.I.P. proteiny s vysokou stravitelností,) a rovnová,hu střevní, mikrofló,ry (prebiotika). &Scaron,těňata velmi malý,ch plemen trpí, často zá,cpami. Pří,jem vhodné, kombinace vlá,knin (včetně psyllia) podporuje průchod střevy a přispí,vá, k dobré, kvalitě stolice.ZVÝ,&Scaron,ENÝ, OBSAH ENERGIE
Naplňuje vysokou energetickou potřebu &scaron,těňat velmi malý,ch plemen v období, růstu a uspokojuje jejich vytří,bený, apetit.
ZDRAVÉ, ZUBY
tvorbu zubní,ho kamene dí,ky lá,tká,m, které, vá,žou vá,pní,k.
PŘIROZENÁ, OBRANYSCHOPNOST
Pomá,há, podporovat přirozenou obranyschopnost &scaron,těněte, předev&scaron,í,m dí,ky patentované,mu komplexu antioxidantů a prebiotik.
TVAR GRANULE
Tato malá, velikost granulí, byla vyvinut tak, aby se dokonale přizpůsobila miniaturní, čelisti psů do 4 kg. Její, exkluzivní, složení, také, pomá,há, stimulovat ú,zkostlivý, apetit u velmi malý,ch plemen psů.
Složení,
dehydrated poultry meat, rice, maize, animal fats, vegetable protein isolate*, maize gluten, hydrolysed animal proteins, beet pulp, minerals, soya oil, psyllium husks and seeds (1%), fish oil, fructo-oligo-saccharides, hydrolysed yeast (source of manno-oligo-saccharides), marigold extract (source of lutein).ADDITIVES (per kg): Nutritional additives: Vitamin A: 21800 IU, Vitamin D3: 1000 IU, E1 (Iron): 46 mg, E2 (Iodine): 4.6 mg, E4 (Copper): 9 mg, E5 (Manganese): 59 mg, E6 (Zinc): 178 mg, E8 (Selenium): 0.08 mg - Technological additives: Pentasodium triphosphate: 3.5 g - Preservatives - Antioxidants.ANALYTICAL CONSTITUENTS: Protein: 31% - Fat content: 20% - Crude ash: 7.1% - Crude fibres: 1.5%.*L.I.P.: protein selected for its very high assimilation.
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Příchuť krmiva:
- Drůbež
- Hmotnost:
- 1,5 kg
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E
- Bílkoviny:
- 31%
- Obsah tuku:
- 20%
- Hrubý popel:
- 7,9%
- Hrubá vláknina:
- 1,5%
- Obsah vitamínu A:
- 21500 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 1000 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 510 mg/kg
Krmivo pro psy Royal Canin X-Small Junior
KrmivoRoyal Canin X-Small Junior je speciálně vyvinuto pro štěňata velmi malých plemen do 4 kg a do 10 měsíců věku. Toto krmivo pro psy nabízí vyváženou stravu, která splňuje speciální potřeby štěňat této velikosti a optimálně podporuje jejich růst.
Důležité přednosti:
- Optimální příjem potravy: obzvláště malé granule jsou speciálně přizpůsobeny malým čelistem psů do 4 kg, což zaručuje vysokou úroveň příjmu potravy i u vybíravých štěňat.
- Optimální bezpečnost trávení: L.I.P. proteiny a prebiotika podporují vyváženou střevní flóru a pomáhají zvyšovat bezpečnost trávení. Rozpustná vláknina (např. psyllium) podporuje lepší kvalitu stolice.
- Zvýšená energetická hustota: Vysoká energetická hustota pomáhá uspokojit zvýšené energetické nároky ve fázi růstu velmi malých štěňat.
- Profylaxe zubního kamene: Speciální granule mohou působit proti zubnímu plaku tím, že na sebe vážou vápník obsažený ve slinách, takže již není k dispozici pro tvorbu zubního kamene.
- Buduje přirozenou obranyschopnost: Speciální komplex antioxidantů podporuje vývoj imunitního systému štěněte.
Složení:
- Složení: drůbeží bílkoviny (sušené)
- Rýže
- Kukuřice
- Živočišný tuk
- Izolát rostlinných bílkovin*
- Krmivo z kukuřičného lepku
- Živočišné bílkoviny (hydrolyzované)
- Řepné řízky
- Minerální látky
- Sójový olej
- Psyllium (semena a slupky psyllia) (1 %)
- Rybí tuk
- Fruktooligosacharidy
- Hydrolyzát kvasnic (zdroj mannan-oligosacharidů)
- Extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu)
Přídatné látky (na kg):
- Vitamin A: 21 800 IU
- Vitamin D3: 1 000 IU
- E1 (železo): 46 mg
- E2 (jód): 4,6 mg
- E4 (měď): 9 mg
- E5 (mangan): 59 mg
- E6 (zinek): 5 mg: 178 mg
- E8 (selen): 0,08 mg
- Trifosforečnan pentasodný: 3,5 g
Analytické složky (na kg):
- Bílkoviny: 31 %
- Obsah tuku: 20 %
- Hrubý popel: 7,1
- Hrubá vláknina: 1,5
Další podrobnosti:
- *L.I.P.: Vybrané, lehce stravitelné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou.
Granule pro psy Royal Canin SHN X-Small Junior 1,5 kg jsou speciálně navrženy pro štěňata velmi malých plemen ve věku od 2 do 10 měsíců. V tomto období, kdy je růst štěňat velmi intenzivní, je klíčové zajistit jim vyváženou stravu , která odpovídá jejich specifickým potřebám. Správná výživa v raném věku má zásadní vliv na jejich budoucí zdraví a pohodu. Klíčové vlastnosti: - Podpora zdravého trávicího traktu: Exkluzivní kombinace živin podporuje správné zažívání a rovnováhu střevní mikroflóry. - Zdravý chrup: tvorbu zubního kamene díky látkám, které vážou vápník. - Přirozená obranyschopnost: Podporuje vývoj přirozené obranyschopnosti štěněte pomocí patentovaného komplexu antioxidantů a prebiotik. - Vysoký obsah energie: Odpovídá požadavkům štěňat malých plemen na zvýšený příjem energie a uspokojí i vybíravé psy. Granule Royal Canin jsou vyrobeny z kvalitních surovin, které zajišťují optimální výživu. Obsahují dehydratované drůbeží maso, rýži, kukuřici a další důležité složky, které přispívají k celkovému zdraví a vitalitě štěňat. Díky vysokému obsahu bílkovin (31 %) a tuku (20 %) jsou granule ideální pro aktivní a rostoucí psy. Technická specifikace: - Analytické složky: Protein: 31 %, Obsah tuku: 20 %, Hrubý popel: 7,1 %, Hrubá vláknina: 1,5 %. - Doplňkové látky (na kg): Vitamín A: 21800 mj., Vitamín D3: 1000 mj., E1 (Železo): 46 mg, E2 (Jód): 4,6 mg, E4 (Měď): 9 mg, E5 (Mangan): 59 mg, E6 (Zinek): 178 mg, E8 (Selen): 0,08 mg. - Druh výrobku: Krmivo pro psy, základní krmivo. - Krmný návod: Viz datové listy optimální stravování. Royal Canin je renomovaná značka, která se specializuje na výživu domácích zvířat. Jejich produkty jsou vyvíjeny na základě vědeckých poznatků a zkušeností, což zaručuje vysokou kvalitu a účinnost. S granulemi Royal Canin SHN X-Small Junior můžete mít jistotu, že poskytujete svému štěněti to nejlepší pro jeho zdravý a šťastný život.
- Hmotnost
- 1500 g
- Objem
- 1.5 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550793612
- Číslo produktu
- 66478
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 1500 g
- Objem
- 1.5 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550793612
- Číslo produktu
- 66478
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Podstavný sušák Pegasus 200 Solid Comfort
1 461,29 Kč/1m
1 388,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Ochranný kryt pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Case Transparent Slim Cover Clear Case
190,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Pawlie's psí šampon na bílou srst - péče o světlou srst, psí šampon pro bílé psy, psí šampon příslušenství pro maltézské psy, šampon pro pudly, šampon pro shih tzu, šampon pro havanské psy, šampon pro pomeranianské psy
5 135,56 Kč/1l
1 283,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Absorpční hygienická vložka - 100 ks. + tašky
208,20 Kč
Prodejce: SLEVIR

Bomann EH 561, Volně stojící sporák, Bílá, Otočné, Čelní, Utěsněná plotna, 4 zóna/zón
9 112,09 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

PawHut Výběh pro štěňata, ohrada pro štěňata, výběh, ohrada, skládací, Ø 120 x V 58 cm
1 093,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Royal Canin X-Small Puppy/Junior 500g
198,74 Kč
-55,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,82 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Mini Puppy, Štěně, Drůbež, 2 kg
240,84 Kč/1kg
481,68 Kč
Prodejce: VISO

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

TRIXIE - Pleny pro psy - XS-S
142,00 Kč
Prodejce: STREFA

tillvex balkonová markýza 300 cm šedá skládací markýza s ramenem markýza se svorkou sluneční markýza balkonová bez vrtání
3 188,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
194,16 Kč/1kg
776,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
21 838,50 Kč
Prodejce: G-Electronics

Royal Canin Mini Puppy 800g
281,10 Kč/1kg
224,88 Kč
Prodejce: VISO

Dřevěný rozkládací stolek konferenční stolek zásuvka Junata
2 730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
14 682,99 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Albatros Židle do jídelny MILANO sada 4 ks, černá - čalouněná židle s potahem z umělé kůže, moderní stylový design k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností: 110 kg
2 781,99 Kč
-480,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 301,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Měkká fleecová deka pro domácí mazlíčky, omyvatelná, rozměry 120 x 100 cm, šedá barva
1 283,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CLEANmaxx čistič koberců Čistič tvrdých podlah Mycí vysavač Čistič čalounění Vibrační a boční kartáče a náhradní kartáč Osvěžování nábytku
3 893,99 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Umělá palma, kapradina palmová, dekorativní rostlina, výška 120 cm, značka Decovego
1 563,65 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
388,99 Kč
Prodejce: Retoo

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Bílá, Analogový/digitální, Tlačítko domů, Tlačítko napájení, Knoflíky
9 618,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bateriový elektrický čistič oken Window Squeegee Window Cleaner Window Vacuum Cleaner Lehmann Window Wiper Window Wiper s rukojetí a podložkou, pro čištění vysokých oken, černá a červená, čisticí kapacita: 100 m2
750,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Labrador Retriever Sterilised, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
2 911,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
242,61 Kč/1kg

Probiotické pamlsky pro psy na trávení a střevní mikroflóru, prebiotika, vláknina, bez chemie - ProbioticChew



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll

Royal Canin Maxi Adult 5+, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
2 422,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
161,50 Kč/1kg

Royal Canin Maxi Puppy, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Rýže, Zeleninová, 15 kg
2 360,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
157,37 Kč/1kg

Royal Canin Canin Mini Adult



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 271,01 Kč
Prodejce: superbrandshop
317,75 Kč/1kg

Bosch My Friend Kroketten 20kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 041,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
52,10 Kč/1kg

Krmivo EUKANUBA Senior Large rich in fresh chicken 15kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
83,42 Kč/1kg

GAME DOG Muscle Booster - doplňky pro psy - 400 g
970,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin SHN Mini Adult 12+ 1,5 kg, suché krmivo pro starší psy malých plemen, vhodné pro psy od 12 let



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
782,94 Kč
Prodejce: superbrandshop
521,96 Kč/1kg

Royal Canin Mini Ageing 12+, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 3,5 kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
229,46 Kč/1kg