4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
biOrb Amazonas root L2 083,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
20kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *56,45 Kč/1kg
1 128,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Další informace o reklamě
biOrb Root ornament S1 143,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Akvarijní dekorace Barnacle, přírodní muszla do akvária Malawi, dekorace pro cichlidy a pyszčáky, 15-20 cm4 085,00 Kč/1m
817,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

JBL Sansibar 67063, substrát pro sladkovodní a mořské akvária, 10 kg, šedý
1 798,40 Kč/1m
845,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Substrát JBL PROSCAPE VOLCANO MINERAL 3 litry
383,25 Kč/1l
1 149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dehner Aqua akvarijní písek, zrnitost 0,4 - 1,2 mm, 5 kg, černý
1 915,55 Kč/1m
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JBL Manado 5l JBL
77,06 Kč/1l
385,32 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Nobby 28562, Dřevo, Guma, Fresh Water, Slaná voda, 175 mm, 75 mm, 245 mm
8 281,49 Kč/1m
1 449,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ZOLUX Vzduchovací kámen 12,5cm, Z334731
263,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

biOrb Amazonas root M
1 778,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Čedičový substrát 2-4 mm (2 kg)
1 337,70 Kč/1m
279,34 Kč
-11,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

JBL Cocos Cava 1/2 l
2 967,71 Kč/1m
311,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Křemenný štěrk Aquael 1,6-4,0 mm 10 kg
66,83 Kč/1l
668,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

biOrb Aquatic Caulerpa green
3 950,00 Kč/1m
316,00 Kč
Prodejce: Vladeko

biOrb Bark S
558,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Vladeko

Vzduchovací kámen 5cm Zolux
116,28 Kč
Prodejce: VISO

Korallen-Zucht - Korálový písek aragonit 4,6kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

biOrb blue ocean pebbles
685,00 Kč
Prodejce: Vladeko

biOrb Root M
1 981,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Podklad o zrnitosti 0,8 mm pro sladkovodní a mořské akvária a terária
- Zabraňuje poranění sliznice: Hrubozrnný, zaoblený písek chrání citlivé vousky ryb žijících na dně.
- Ideální pro hrabající zvířata jako rejnoci, trnooké ryby, sumci, atd.
- Optimální pro ryby, bezobratlé a rostliny: Nedochází k uvolňování nežádoucích škodlivých látek do vody.
- Použití: Podklad nanést na výživový substrát (přibližně 6 - 8 cm pro zdravý růst rostlin).
- Dobře se hodí pro podložní topné kabely
Optimální substrát pro akvárium
Substrát je důležitou součástí zařizování akvária, protože mnoho zvířat ryje a v substrátu hledá potravu. Také rostliny se v něm musí pevně držet a svými kořeny přijímat živiny. Hrabající ryby potřebují nutně substrát, který nemá ostré hrany.
Optimální substrát pro terarium
Nepředstavuje nebezpečí pro plazy. Ideální pro kabely a topné podložky.
Použití Substrát krátce propláchněte vodou z vodovodu, aby se odstranil prach vzniklý třením během dopravy. Uložte substrát pro podporu růstu rostlin na výživový substrát (JBL AquaBasis) (pro silný růst rostlin přibližně 6-8 cm).
Balení: 5kg
Granulace: 0,8mm
- Obsah: 5 kg
- Jemný substrát světlé barvy s černými kameny pro akvária
- Neuvolňuje toxiny do vody.
- Velikost zrn: 0,4 - 1,4 mm. Velmi vhodný např. pro pancéřníčky.
- Dobře se hodí pro topné kabely na dně (např. JBL ProTemp Basis).
- Velmi dekorativní substrát pro akvária a akva-terária.
- Optimální v kombinaci s JBL AquaBasis plus pro dokonalý růst rostlin.
Substrát JBL Sansibar není třeba omývat, ale lze jej ihned přidat do akvária nebo akva-terária a neuvolňuje do vody žádné toxiny ani složky tvrdosti!
JBL Sansibar je přírodní substrát, NE štěrk potažený plastem. JBL Sansibar je vhodný pro rybožravé ryby, jako jsou například pancéřníčci.
Optimální substrát
Substrát je důležitou součástí akvária, protože mnoho živočichů v něm hrabe a hledá potravu. Také rostliny potřebují v substrátu najít bezpečnou oporu a svými kořeny přijímat potravu z půdy. Ryby, které kopou, bezpodmínečně potřebují substrát, který nemá ostré hrany. Vyhřívání dna se doporučuje pouze pro středně hrubý až hrubý substrát, protože velmi jemný substrát neumožňuje správnou cirkulaci vody.
Použití
Substrát opláchněte pod tekoucí vodou, abyste odstranili oděrky způsobené přepravou. Pro podporu růstu rostlin umístěte substrát na kultivační médium (JBL AquaBasis) (cca 6-8 cm pro intenzivní růst rostlin).
Výpočtový vzorec
Správné množství substrátu: délka (cm) x šířka (cm) : 140 = kg substrátu při tloušťce 5 cm.
- Délka
- 0.32 m
- Hmotnost
- 5000 g
- Objem
- 5000 ml
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4014162670588
- Číslo produktu
- 6705800
- Výrobce
- JBL Aquaristik
- Délka
- 0.32 m
- Hmotnost
- 5000 g
- Objem
- 5000 ml
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4014162670588
- Číslo produktu
- 6705800
- Výrobce
- JBL Aquaristik
K tomu se hodí také

JBL Manado 5l JBL
77,06 Kč/1l
385,32 Kč
Prodejce: Aquario_pl

JBL Sansibar River 10kg - substrát směs JBL
4 921,03 Kč/1m
1 673,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 406,76 Kč
Prodejce: better-used

JBL Sansibar Dark 5kg - černý substrát pro sladkovodní a mořské akvária JBL
1 084,88 Kč/1m
347,16 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Flamingo Sand Loire, 10 kg
58,18 Kč/1kg
581,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JBL Sansibar 67063, substrát pro sladkovodní a mořské akvária, 10 kg, šedý
1 798,40 Kč/1m
845,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JBL Sansibar White 10kg - drobné bílé substrát JBL
1 859,71 Kč/1m
632,30 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Dehner Aqua akvarijní písek, zrnitost 0,4 - 1,2 mm, 5 kg, černý
1 915,55 Kč/1m
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Nobleza – Nano akvárium s LED osvětlením a filtračním systémem, tropické akvárium, 7 litrů, bílé
2 672,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Substrát JBL PROSCAPE VOLCANO MINERAL 3 litry
383,25 Kč/1l
1 149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SunSun JP-092 Vnitřní akvarijní filtr s čerpadlem 250 l/h 3W Rohový filtr S pro malá akvária do 40 l
448,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
557,25 Kč
-17,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
539,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

JBL 6705500 Zanzibar White 5kg
5 454,06 Kč/1m
1 745,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nobby 28562, Dřevo, Guma, Fresh Water, Slaná voda, 175 mm, 75 mm, 245 mm
8 281,49 Kč/1m
1 449,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tropica Substrát pro růst rostlin 2,5 litru
836,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

akvarijní filtrační čerpadlo vidaXL s aktivním uhlím 600 l/h
520,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Nobby 28283, Fresh Water, Slaná voda, 1 kusů, 250 mm, 125 mm, 180 mm, 633 g
8 317,04 Kč/1m
2 079,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

JBL Sansibar Orange 5kg - jemný substrát JBL
1 835,25 Kč/1m
440,46 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Akvarijní/terarijní kořen Mangrove L 40/60cm Zolux
639,19 Kč
Prodejce: VISO

Akvarijní vzduchové čerpadlo Kyslíkové vzduchové čerpadlo se zpětným ventilem Vzduchový kámen pro akvárium
5 551,06 Kč/1m
471,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Relaxdays Dekorativní skála do akvária, přírodní vzhled, japonská dekorace, úkryt, akvarijní příslušenství 17 x 23,5 cm, černozelená
18 520,12 Kč/1m
1 574,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SunSun HW-702B Akvarijní externí filtr 1000 l/h 24 W s 9 W UVC a 3stupňovým filtrem Akvárium
2 400,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

JBL ProFlora CO2 Professional Set V
16 047,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

JUWEL Rio 125 LED jasné dřevo - akvárium Juwel
7 783,00 Kč
-778,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 005,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Nová kompletní sada akvária Tetra Starter Line 54 l s LED osvětlením černá
3 247,00 Kč
-464,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 783,00 Kč
Prodejce: Eoshop

JBL Aquabasis Plus 5l JBL
83,12 Kč/1l
415,59 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Mopani kořen velikost "S" 10cm - 20cm / akvarijní dřevo akvaristická dekorace krevety rostliny terarijní plazi
750,10 Kč/1m
150,02 Kč
Prodejce: Partygeschenke24

Fiqops 18W 45-70cm LED akvárium s časovačem sladkovodní akvária RGB želvy
895,72 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: Yuet-Chi

Vnější filtr do akvária JBL CristalProfi e902 greenline
3 683,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. ledna 2013 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Akvarijní lampa EcoTech Radion XR15 G6 PRO LED
14 721,41 Kč
-1 145,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13 576,16 Kč
Prodejce: SuperMerchant

biOrb Amazonas root L
2 083,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Vladeko

vidaXL Akvarijní stojan bílý 60x30x60 cm Dřevěný materiál



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 152,97 Kč
-49,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 103,00 Kč
Prodejce: vidaXL
1 838,33 Kč/1m

biOrb Amazonas root S
1 473,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Relaxdays Dekorace do akvária, jeskyně z kmenu stromu, přírodní vzhled, úkryt, příslušenství do akvária, VxŠxH 16,5 x 15,5 x 11 cm, černozelená



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(17)Počet hodnocení: 17
633,90 Kč
Prodejce: Relaxdays
5 762,73 Kč/1m

Relaxdays Dekorativní kámen do akvária, přírodní vzhled, dekorativní, úkryt, skalní jeskyně, příslušenství do akvária, výška x šířka 8,5 x 17 cm, černozelený



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(17)Počet hodnocení: 17
633,90 Kč
Prodejce: Relaxdays
7 043,33 Kč/1m

Relaxdays Dekorace do akvária, skála s jeskyněmi, doplňky pro akvária a terária, stojící, výška 21 cm, šedozelená



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
731,90 Kč
Prodejce: Relaxdays
5 227,86 Kč/1m

biOrb Coral reef ornament blue
1 219,00 Kč
Prodejce: Vladeko

biOrb Root ornament S
1 143,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Akvarijní podkladová fólie, samolepicí, s podvodním motivem, 91x50cm, pro dekoraci akvária
1 865,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Akvarijní dekorace mangrovník, přírodní kořen do akvária a terária, 50 60 cm, premium
965,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
1 754,55 Kč/1m

Akvarijní dekorace, červený otocak 10 kg, kameny 5 až 15 cm, dekorace do akvária pro Tanganika Malawi, přírodní kámen
935,00 Kč
Prodejce: TD_STONES

Akvarijní dekorace kořen mangrovníku, dekorace do akvária, přírodní dřevo, pro krevety a ryby, velikost 40 až 60 cm
921,00 Kč
Prodejce: TD_STONES
1 315,71 Kč/1m

Aquaforest Lava Soil 5 l - substrát na bázi vulkanické lávy obohacený o minerály pro akvária
2 249,80 Kč
-984,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,13 Kč/1l

BioVirgin Korkové pozadí tmavé 60x30cm korkové pozadí pro terária
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20kg Leštěné oblázky Lesklý štěrk Říční oblázky Oblázky Zahradní štěrk Okrasný štěrk *



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 128,99 Kč
Prodejce: Aquagart
56,45 Kč/1kg

Akvarijní dekorace, přírodní barevný břidlicový kámen do akvária, 15 kg sada kamenů pro aranžování, jeskyně a úkryty
772,00 Kč
Prodejce: TD_STONES

biOrb Classic LED small white
812,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Vladeko

Akvarijní ozdoba Ananas 12cm L pro akvárium



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Korallen-Zucht - Korálový písek aragonit 4,6kg
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant