4,9



Na základě 137 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BVLGARI Omnia Amethyste, Ženy, 100 ml, Grep, Míza, Kosatec, Růže, Heliotropium, Sprej21 710,00 Kč/1l
2 171,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Dior Poison Girl, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Citrón, Oranžová, Růže damascenská, Neroli, Tonkové boby, Vanilka44 883,60 Kč/1l
2 244,18 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Dior Eau Fraiche, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Petitgrain, Pačuli34 991,90 Kč/1l
3 499,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Laura Biagiotti Laura, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusů9 493,33 Kč/1l
712,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Máta, Karafiát, Jasmín, Růže, Tuberóza, Jantar, Myrha, Pačuli, Vanilka
9 890,00 Kč/1l
989,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Bergamot, Skořicovník čínský, Máta, Jasmín, Růže, Tuberóza, Ambra, Myrha, Pačuli, Vanilka, Sprej
11 821,20 Kč/1l
1 182,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 25 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Máta, Karafiát, Jasmín, Růže, Tuberóza, Jantar, Myrha, Pačuli, Vanilka
19 000,00 Kč/1l
475,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Laura Biagiotti Roma Passione, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Černý rybíz, Grep, Mandarinka, Jasmín, Růže, White peony, Jantar, Pižmo, Tonkové boby, Vanilka
33 628,20 Kč/1l
3 362,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo

Laura Biagiotti Roma Uomo, Pánské, 125 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bazalka, Grep, Laurel, Mandarinka, Pelargónie, Jantar, Cedr, Massoia, Pižmo, Santalové dřevo, Vanilka
7 032,00 Kč/1l
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Laura Biagiotti RomamoR, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bobule, Ostružina, Jasmín, Magnoliová, Pomerančový květ, Kašmírové dřevo, Pačuli, Vanilka
12 188,70 Kč/1l
1 218,87 Kč
Prodejce: Katomix

Laura Biagiotti Roma Uomo, Pánské, 200 ml, Bazalka, Grep, Laurel, Mandarinka, Jantar, Pižmo, Větvičník slívový, Vanilka, Cedrové dřevo, Massoia, Santalové dřevo, Pelargónie, 1 kusů
5 380,80 Kč/1l
1 076,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Rosa EDT 25 ml W
15 600,00 Kč/1l
423,00 Kč
-33,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Laura Biagiotti Roma Passione, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Černý rybíz, Grep, Mandarinka, Jasmín, Růže, White peony, Jantar, Pižmo, Tonkové boby, Vanilka
23 793,80 Kč/1l
1 189,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parfumart

Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi EDT 50 ml W
13 640,00 Kč/1l
682,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Roma Uomo toaletní voda pro muže 75 ml - Laura Biagiotti
14 075,07 Kč/1l
1 055,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Laura Biagiotti Roma Uomo, Pánské, 125 ml, Grep, Laurel, Bazalka, Mandarinka, Pelargónie, Jantar, Cedr, Pižmo, Santalové dřevo, Vanilka, Sprej
6 336,00 Kč/1l
792,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Laura Biagiotti - Due Uomo For Men 90Ml Edt
22 918,67 Kč/1l
2 170,28 Kč
-107,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 062,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Pánské, 75 ml, Nedoplnitelná lahvička, Černý pepř, Kardamom, Muškátový oříšek, Levandule, Santalové dřevo, Jantar, Pižmo, Tonkové boby, Vetiver
10 175,33 Kč/1l
763,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Gucci Rush 75ml, Ženy, 75 ml, Nedoplnitelná lahvička, Gardénie, Vanilka, Pačuli
20 310,80 Kč/1l
1 523,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

CERRUTI 1881 POUR FEMME, Ženy, 30 ml, Frézie, Citlivka, Fialka, Jasmín, Pomerančový květ, Pomerančový květ, Sprej
31 113,67 Kč/1l
933,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parfumart
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vhodné pro:
- Ženy
- Objem:
- 25 ml
- Typ lahvičky:
- Nedoplnitelná lahvička
- Hlavní vrchní tóny vůně:
- Bergamot, Máta
- Úplný popis vrchních tónů voňavky:
- Cassis, Sicily Bergamot, Mint
- Hlavní střední tóny vůně:
- Karafiát, Jasmín, Růže, Tuberóza
- Úplný popis středních tónů voňavky:
- Jasmin, Rose, Tuberose, Carnation
- Hlavní základní tóny vůně:
- Jantar, Myrha, Pačuli, Vanilka
- Úplný popis základních tónů voňavky:
- Myrrh, Grey Amber, Vanilla, Patchouli
- Typ dávkovače:
- Sprej
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Roma patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakon je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do jakoby mramorového obalu ve světle meruňkové barvě. S Romou Laura Biagiotti vyjádřila lásku k věčnému městu, městu Římu, ve kterém žila a pracovala od svého mládí.
Toaletní voda Roma od značky Laura Biagiotti byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 25 ml vámi vybrané vůně.
Toaletní voda Laura Biagiotti Roma 25 ml je kořeněná, orientální vůně pro ženy. Svůdná a neodolatelná vůně byla inspirována nedostižnou atmosférou Říma. Vůně s bergamotem, černým rybízem, pomerančem a mandarinkou začíná ovocně a svěže a v srdci se mísí s květinovými tóny mandlového květu, jasmínu, karafiátu, lotosu a konvalinky. V základu vůni umně doplňují hřejivé tóny ambry, santalového dřeva, pačuli, vanilky, pižma, myrhy a cedru. Roma je přitažlivá vůně, která podtrhuje smyslnost a eleganci každé ženy.
Laura Biagiotti Roma toaletní voda ve spreji 25 ml
- Hmotnost
- 0.1 kg
- Objem
- 25 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Becopa_parfum
- Cílové skupiny
- ŽenyDěti
- Kód EAN
- 4084500234260
- Číslo produktu
- 46625
- Hmotnost
- 0.1 kg
- Objem
- 25 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Becopa_parfum
- Cílové skupiny
- ŽenyDěti
- Kód EAN
- 4084500234260
- Číslo produktu
- 46625
K tomu se hodí také

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Máta, Karafiát, Jasmín, Růže, Tuberóza, Jantar, Myrha, Pačuli, Vanilka
9 890,00 Kč/1l
989,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Máta, Karafiát, Jasmín, Růže, Tuberóza, Jantar, Myrha, Pačuli, Vanilka
14 355,40 Kč/1l
717,77 Kč
Prodejce: MANADA

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 25 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Máta, Karafiát, Jasmín, Růže, Tuberóza, Jantar, Myrha, Pačuli, Vanilka
19 000,00 Kč/1l
475,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Laura Biagiotti Roma Uomo, Pánské, 40 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bazalka, Grep, Laurel, Mandarinka, Pelargónie, Jantar, Cedr, Massoia, Pižmo, Santalové dřevo, Vanilka
12 400,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
6 521,00 Kč/1l
652,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma, Ženy, 50 ml, Bergamot, Skořicovník čínský, Máta, Jasmín, Růže, Tuberóza, Ambra, Myrha, Pačuli, Vanilka, Sprej
17 583,00 Kč/1l
879,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Laura Biagiotti Roma Uomo, Pánské, 125 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bazalka, Grep, Laurel, Mandarinka, Pelargónie, Jantar, Cedr, Massoia, Pižmo, Santalové dřevo, Vanilka
7 032,00 Kč/1l
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Hugo Boss Deep Red - Parfémovaná Voda 50 ml
22 215,00 Kč/1l
1 110,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Pelikan K24, Černá, Modrá, Azurová, Zelená, Oranžová, Žlutá, 24 kusů
1 952,68 Kč/1kg
663,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

Laura Biagiotti Roma Rosa EDT 25 ml W
15 600,00 Kč/1l
423,00 Kč
-33,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
7 039,00 Kč/1l
703,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

AVANA Opakovaně použitelné formy na muffiny z vysoce kvalitního silikonu (24 kusů) šetrné k životnímu prostředí Formy na pečení muffinů bez BPA Formy na muffiny 8 barev
319,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Prada Paradoxe parfémovaná voda pro ženy 30 ml
53 536,00 Kč/1l
1 606,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ariana Grande Thank U Next EDP 50 ml W
17 631,60 Kč/1l
881,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

D.RECT 10 kusů pořadačů s volnými listy (2 kusy v každé barvě 5x2) | kartonový pořadač A4 s plastovou perforací s průhlednou přední stranou | plastový pořadač s volnými listy z PP fólie | perforovaný - euro perforace
289,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kávovar MEDION s termoskou a časovačem (kávovar na filtrovanou kávu, 8 šálků, 1,2 litru, 900 W, 3 úrovně, funkce udržování teploty, časovač, proti odkapávání, displej, MD18458) nerezová ocel
1 676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JOOP! Homme, Balzám po holení, Normální pokožka, 75 ml, Vyživující, Zklidňující, Allantoin, 36 měsíc/ů
6 705,47 Kč/1l
502,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lisciani 92956, Dětský projektor na kreslení, 5 rok/roky, Vícebarevný
1 043,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Bifi Carazza XXL pšeničné sušenky se salámovou pizza omáčkou a sýrem 75g
768,40 Kč/1kg
57,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Boss Bottled EDT 100 ml + DEO ve spreji 150 ml + SG 100 ml M
10 120,00 Kč/1l
1 518,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ROTH 89252 Sešit na psaní Kompass 1 třída DIN A4(P)
293,25 Kč
Prodejce: somnia24

Esschert Designový deštník Ptáci 120 cm TP178
875,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tuinrijk

Acrylic dekorativní kazeta pro ženy 58,6 - ZMILE COSMETICS
8 788,40 Kč/1kg
515,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Dětská koloběžka s velkými koly a popruhem, Dino - mint
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

knorr toys dětský sedací pytel sedací vak Dětský sedací pytel Stars bílý - potah 100% bavlna - pro relaxaci, mazlení, čtení nebo hraní
1 685,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zesso
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ne jako dřív
Vůně dorazila včas, ale jsem zklamaná. Je velmi citrusová. Dříve byla sladší a voněla po italském slunci. Škoda; naposledy jsem si ji objednala. Obal otevřený - takže vrácení není možné. Třeba se bude líbit mé sestře, přítelkyni apod.
Ohodnoceno dne 17. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 073,00 Kč
-69,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 004,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 040,00 Kč/1l

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme EDT 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(72)Počet hodnocení: 72
1 000,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 000,00 Kč/1l

JOOP! Jump EDT 200 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
672,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 360,00 Kč/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletní voda ve spreji 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(48)Počet hodnocení: 48
556,49 Kč
Prodejce: fair-play91
5 564,90 Kč/1l

L'Occitane L'Occitan, Pánské, 75 ml, Černý pepř, Levandule, Skořicová, Muškátový oříšek, Tonkové boby, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER - PARFUM/FRAGRANCE - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - COUMARIN -...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 650,94 Kč
Prodejce: VogueVista
35 345,87 Kč/1l

JOOP! Homme EDT 200 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(872)Počet hodnocení: 872
682,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 410,00 Kč/1l

Maison Margiela Replica Autumn Vibes toaletní voda unisex 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 268,50 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 283,33 Kč/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Jasmín, Vanilka



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(32)Počet hodnocení: 32
2 860,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
28 600,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Pánské, 200 ml, Nedoplnitelná lahvička, Máta, Levandule, Vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(70)Počet hodnocení: 70
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 650,00 Kč/1l

Roberto Cavalli Just Cavalli Man toaletní voda ve spreji 90ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
725,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 059,78 Kč/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza EDT 100 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 078,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
20 780,00 Kč/1l

Dior Fahrenheit, Pánské, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Fialka



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(584)Počet hodnocení: 584
1 815,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
36 300,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Male EDT 125 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(70)Počet hodnocení: 70
1 676,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 408,00 Kč/1l

Prada Luna Rossa Sport EDT 100 ml M



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
1 821,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
18 210,00 Kč/1l

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia EDT plnitelný 125 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 627,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 016,00 Kč/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2 002,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
16 016,00 Kč/1l

Giorgio Armani Stronger With You - toaletní voda ve spreji 100 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 914,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
19 140,00 Kč/1l

Montblanc Legend for Men EDT 200 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(32)Počet hodnocení: 32
1 352,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 760,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Beau EDT 75 ml M



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 374,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
18 320,00 Kč/1l

Rabanne 1 Million, Pánské, 50 ml, Mandarinka, Máta peprná, Skořicová, Růže, Jantar, Kůže, Sprej



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(139)Počet hodnocení: 139
1 430,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
28 600,00 Kč/1l