4,8



Na základě 121 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sůl jemná 25 kg45,52 Kč/1kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg400,43 Kč/1kg
400,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G708,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alpensalz 500g33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Himálajská kamenná sůl - jemná 1 kg
189,72 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
125,31 Kč/1kg
125,31 Kč
Prodejce: taleoo

Bad Reichenhaller značková jodová sůl čistá alpská sůl přírodní solanka 15000g
40,09 Kč/1kg
601,30 Kč
Prodejce: somnia24

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
447 100,01 Kč/1kg
89,42 Kč
Prodejce: taleoo

Sauerkraut 680g
76,29 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
4 385,43 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

Schwarzwälder kouřová sůl 100g | NATURATA
2 083,10 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Hirschhornsalz 20g
1 692,00 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: taleoo

Gomasio 200g
424,20 Kč/1l
84,84 Kč
Prodejce: taleoo

Sonnentor 00788
892,40 Kč/1kg
133,86 Kč
Prodejce: taleoo

Sonnentor 07717
1 133,44 Kč/1kg
102,01 Kč
Prodejce: taleoo

Sonamova ječmenná tsampa 1kg
407,23 Kč/1kg
407,23 Kč
Prodejce: taleoo

Sól kamienna jodowana Cenosole 1 kg
37 300,00 Kč/1kg
37,30 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ERNTESEGEN Ur-Salz je přírodní, nezpracovaná kamenná sůl, která neobsahuje žádné přísady.
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- přírodní, neupravená kamenná sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 5181 g
- Potravinářský podnik
- Hügli Nahrungsmittel GmbH, Güttinger Strasse 23, 78315 Radolfzell, Deutschland
- Prodejní název
- Sůl
- Výrobce
- Erntesegen
- Číslo produktu
- HUE20001499
- Kód EAN
- 4016512062173
- Objem
- 0.1 l
- Seznam přísad
- přírodní, neupravená kamenná sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživová tabulka
- Hmotnost
- 5181 g
- Potravinářský podnik
- Hügli Nahrungsmittel GmbH, Güttinger Strasse 23, 78315 Radolfzell, Deutschland
- Prodejní název
- Sůl
- Výrobce
- Erntesegen
- Číslo produktu
- HUE20001499
- Kód EAN
- 4016512062173
K tomu se hodí také

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Himálajská kamenná sůl - jemná 1 kg
189,72 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: taleoo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Ursalz - grob 300g
206,53 Kč/1kg
61,96 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
125,31 Kč/1kg
125,31 Kč
Prodejce: taleoo

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpensalz 500g
33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Bad Reichenhaller značková jodová sůl čistá alpská sůl přírodní solanka 15000g
40,09 Kč/1kg
601,30 Kč
Prodejce: somnia24

Keltská mořská sůl 1 kg
2 525,67 Kč/1l
378,85 Kč
Prodejce: GOYU

HIMALAYA-ROSA-SALT FEIN GEMAHL 600 g - KRISTALLINER PLANET
68,67 Kč/1kg
43,15 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,20 Kč
Prodejce: Katomix

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Himalájská přírodní sůl – hrubá, 300g | ERNTESEGEN
323,80 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

TurboTronic rychlovarná konvice – TT-LED01 – 2200 W skleněná konvice, objem 1,7 l, modré LED vnitřní osvětlení, bez BPA
774,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Směs draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
447 100,01 Kč/1kg
89,42 Kč
Prodejce: taleoo

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
1 699,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Dámská taška Plátěná taška přes rameno Dámská kabelka černá
14 275,37 Kč
Prodejce: Tasche51

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Komoda se 6 zásuvkami 140cm příborník bílý dřevěný příborník
3 478,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Ursalz - Bylinky 250g
288,88 Kč/1kg
72,22 Kč
Prodejce: taleoo

7zónová ergonomická matrace 90 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Taška Street nylonová dámská kabelka šedá 30x12x22 OTJ205K
638,12 Kč
Prodejce: Fit4Style-IMPPAC-DE

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
822,00 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%2% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
2%1% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
1%1% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
1%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Už jsem si ho jednou koupila v obchodě se zdravou výživou a kvalita mi přišla velmi dobrá, ale za malé množství a vysokou cenu. Zde se cena projevila pro velké množství. Vydrží naší domácnosti i synovi nějakou dobu.
Ohodnoceno dne 28. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bleskurychle
Opravdu jsem nečekal, že objednávka bude zadána takříkajíc přes noc a že mi zásilka dorazí druhý den odpoledne. Se službou i obsahem zásilky jsem velmi spokojená! Děkuji... s radostí ještě jednou
Ohodnoceno dne 8. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá sůl, pokud můžete posoudit
Sůl je celá o přídatných látkách a škodlivých látkách, jako jsou mikroplasty. Jelikož v ní nejsou žádné protispékavé látky ani mikroplasty, protože se nejedná o mořskou sůl, jsem se solí velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 19. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příroda, kterou můžete ochutnat a cítit.
Vyhodil jsem všechnu průmyslově vyráběnou sůl. S originální solí můžete skutečně cítit a ochutnat přírodní chuť. Má mnohem jemnější chuť a nechutná tak pronikavě ostře, jako sůl.
Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sůl bez přísad
K vaření a pečení používám pouze sůl bez přísad. S 12kg kbelíkem máte zásobu na několik let a navíc ušetříte peníze.
Ohodnoceno dne 20. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
2 různé nálepky na popisu produktu
mě rozčílilo, zejména proto, že na nové etiketě nebylo uvedeno, že je sypký. Kontaktováním se nám to však podařilo objasnit.
Ohodnoceno dne 27. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá originální sůl
Myslím, že sůl je perfektní. Nemá žádné přísady ani protispékavé látky, je prostě "původní", tak jak se vyskytuje v přírodě. Dvanáctikilogramový kbelík mě dobře zásobí na dlouhou dobu. Děkuji! Zboží bylo perfektně zabaleno a dorazilo v pořádku.
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Levné a dobré!
Skvělé! Moc děkuji! Sůl používám hlavně k fermentaci, jinak také k dochucování při vaření.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg