5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
smap® + peptide 300 g – Neutrální proteinový prášek3 163,20 Kč/1l
1 090,18 Kč
-141,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
948,96 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
OstroVit | Izolát syrovátkové bílkoviny Vanilia1 450,71 Kč/1l
1 204,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Nutriční směs s Vysokým Obsahem Bílkovin, Jahoda - 2000g.503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilka-karamel / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6
1 598,23 Kč/1kg
3 895,23 Kč
-219,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 675,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GymBeam - Anabolic Whey 1000 g okolda
726,50 Kč/1l
726,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mutant Mass, Gainer 6800 g 17868
8 359,10 Kč/1l
1 671,82 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Weider protein 80 plus, čokoláda, prášek, 500g 9913
1 590,24 Kč/1kg
795,12 Kč
Prodejce: Katomix

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9169
3 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

Mutant izolát 2270 g 17891
16 705,85 Kč/1kg
3 341,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam | HydroFue | Hydrolyzovan syrovtka s DigeZyme Chocolate
937,19 Kč/1kg
1 989,22 Kč
-114,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 874,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mutant Whey - 2270 g, čokoláda
679,64 Kč/1kg
1 542,79 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Weider Vegan Protein - 750 g
2 303,35 Kč/1l
1 727,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ostrovit wpc 80 BI9110
8 615,00 Kč/1l
1 723,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Mutant Mass Extreme 2500, Gainer 2720 g 18059
4 470,50 Kč/1l
894,10 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

GymBeam | Sjov proteinov izolt okolda
537,62 Kč/1l
537,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Pentha Pro - 2250 g, skořice
1 824,67 Kč/1l
4 105,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GreenFood Nutrition Citrulin malát 120 kapslí
667,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Weider veganský protein, proteinový doplněk, čokoláda brownie, prášek, 750 g 17672
4 115,05 Kč/1l
823,01 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9193
7 565,00 Kč/1l
1 513,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maximum Krea-Genic umožňuje velmi účinnou suplementaci kreatinem – funguje bez nasycovací fáze, přičemž se nemění na neúčinný kreatinin. Přípravek potlačuje tvorbu kyseliny mléčné a nezavodňuje! Maximum Krea-Genic funguje bez nasycovací fáze a představuje novou generaci kreatinu s vylepšeným transportním systémem, navíc obohacenou o účinné látky beta-alanin a taurin. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule (maximální stabilita v žaludku iv krvi), posouvá vstřebatelnost kreatinu na vyšší úroveň a tím i jeho efektivitu a účinek. Vědeckými studiemi bylo prokázáno, že kreatin zvyšuje sílu a výkon během vysoce intenzivního intervalového tréninku.
Výhody
- 100% čistá forma kreatinu
- nejstabilnější forma kreatinu na trhu
- funguje bez nasycovací fáze
- zvyšuje sílu a výkon během vysokointenzivního intervalového tréninku
- vynikající vstřebatelnost a využitelnost kreatinu
- obohacený o taurin a beta-alanin
Maximum Krea-Genic funguje na základě maximální stability kreatinu ve vašem organismu. Unikátní je nejen 100% stabilnost kreatinu, který je přijímán svalovou buňkou, ale i to, že Maximum Krea-Genic vhání kreatin do buněk vysokou rychlostí. To má za následek mnohem vyšší a rychlejší tvorbu ATP (adenosintrifosfát), který je hlavním zdrojem energie pro práci svalů.
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrka = 7,9 g) ve 200 ml vody a užijte jednou denně.
Nutriční hodnoty
| Weider Maximum Krea-Genic 554 g | |||
| Velikost jedné dávky: 7,9 g | |||
| Počet dávek v balení: 70 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(7,9 g) | 100g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 0kJ / 0kcal | 0kJ / 0kcal | ** |
| Tuky | 0g | 0g | ** |
| Sacharidy | 0g | 0g | ** |
| Bílkoviny | 0g | 0g | ** |
| Vápník | 222mg | 2810,08mg | 28% |
| Fosfor | 103mg | 1303,77mg | 15% |
| Krea-Genic® | 3650mg | 46201,7mg | ** |
| z toho kreatin monohydrát | 3431mg | 43429,6mg | ** |
| z toho kreatin | 3019mg | 38214,5mg | ** |
| Taurin | 1823mg | 23075,53mg | ** |
| Beta-alanin | 1215mg | 15379,47mg | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Krea-Genic® (kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: uhličitan sodný), taurin, beta-alanin, kyselina: kyselina jablečná; fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: oxid křemičitý. | |||
| Alergeny | |||
| Neobsahuje alergeny. | |||
Weider - Maksimum Krea-Genic, prášek, 554 g
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Výrobce
- Weider
- Hmotnost
- 200 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Neutrální
- Objem
- 200 ml
- Seznam přísad
- Krea-Genic® (kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: uhličitan sodný), taurin, beta-alanin, kyselina: kyselina jablečná; fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: oxid křemičitý.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 7,9 g / 100 g, Energetická hodnota: 0 kcal (0 kJ) / 0 kcal (0 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, z toho nasycené: 0 g / 0 g, Sacharidy: 0 g / 0 g, z toho cukry: 0 g / 0 g, Vláknina: 0 g / 0 g, Bílkoviny: 0 g / 0 g, Sůl: 0 g / 0 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrka = 7,9 g) ve 200 ml vody a užijte jednou denně.
- Potravinářský podnik
- Weider
- Alergeny
- Žádné
- Prodejní název
- Weider maximum krea-genic, prášek, 554 g 9912
- Kód EAN
- 4044782318218
- Číslo produktu
- 9912
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.
- Výrobce
- Weider
- Hmotnost
- 200 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Neutrální
- Objem
- 200 ml
- Seznam přísad
- Krea-Genic® (kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: uhličitan sodný), taurin, beta-alanin, kyselina: kyselina jablečná; fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: oxid křemičitý.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 7,9 g / 100 g, Energetická hodnota: 0 kcal (0 kJ) / 0 kcal (0 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, z toho nasycené: 0 g / 0 g, Sacharidy: 0 g / 0 g, z toho cukry: 0 g / 0 g, Vláknina: 0 g / 0 g, Bílkoviny: 0 g / 0 g, Sůl: 0 g / 0 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrka = 7,9 g) ve 200 ml vody a užijte jednou denně.
- Potravinářský podnik
- Weider
- Alergeny
- Žádné
- Prodejní název
- Weider maximum krea-genic, prášek, 554 g 9912
- Kód EAN
- 4044782318218
- Číslo produktu
- 9912
K tomu se hodí také

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilka-karamel / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6
1 598,23 Kč/1kg
3 895,23 Kč
-219,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 675,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Weider čistý kreatin 600g 9972
1,62 Kč/1l
974,81 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Weider Maximum Krea-Genic 200 kapslí / Ostatné formy kreatinu / Nejúčinnější forma 100% čistého kreatinu s maximální využitelností
4 448,39 Kč/1l
1 023,13 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Weider mega hmota 4000, vanilka, prášek, 3000g 9898
6 035,30 Kč/1l
1 207,06 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Weider kreatin hcl, 150 kapslí 9961
835,91 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Masážní pistole Elektrická masážní pistole LED Masážní pistole na krk rameno Svaly 4 rychlosti Masážní hlavice na záda Retoo
1 582,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Weider Premium Whey Protein - 500g sáček Vanilla-Caramel
3,16 Kč/1l
1 582,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Weider l-argininové kapsle, 100 kapslí 9966
2 629,95 Kč/1l
525,99 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Rám postele VASAGLE, hydraulický systém, 140 x 200 cm, skládací lamelový rošt, úložný prostor pod postelí, čelo postele, rám postele, moderní
4 622,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

INF Vesta na korekci držení těla Černá M
293,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
48 690,00 Kč/1l
4 869,00 Kč
Prodejce: LuxeLabels

LEADZM, zahradní altán 3 x 3 metry se 3 bočními stěnami, přenosný, vodotěsný, párty stan s spirálovými trubkami, bílý
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Karamel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
1 230,37 Kč/1kg
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Licorne Bike Conseres Premium skládací kolo 20 palců - Kolo pro muže, chlapce, dívky a ženy - Shimano 6 rychlostí - Holandské kolo
7 050,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Pouzdro typu kniha pro Samsung Galaxy A15 4G/5G Case Flip Cover Ochranný kryt mobilního telefonu
220,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Bílá
220,27 Kč/1m
440,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Netkaná fototapeta okno les 3D efekt 254cmx184cm včetně vložení na stěnu okno pohled slunce příroda pohled stromy les potok obývací pokoj ložnice tapety motiv tapety
225,35 Kč/1m²
1 053,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WALLARENA

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
533,41 Kč
Prodejce: VISO

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
2 535,07 Kč/1l
684,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Postel IKAROS DOUBLE 90x200, bílá/dub lanýž, bez roštu, bez matrace
1 694,00 Kč
-85,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 609,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE

De’Longhi Magnifica ECAM220.22.GB, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Šedá
8 203,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Weider Amino Power Liquid - 1000ml Mandarinka
516,54 Kč/1l
1 103,84 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Sada kamer ZOSI PoE pro venkovní sledování, 4x 4MP PoE kamera pro sledování se zvukem, H.265+ 5MP 8CH NVR s 2TB HDD, detekce osob, noční vidění 100 stop, záznam 24/7
11 898,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Xerjoff " V " Erba Pura Eau De Parfum 100 ml (unisex)
41 349,60 Kč/1l
4 134,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Apple iPhone 6, 11,9 cm (4.7"), 1 GB, 64 GB, 8 MP, iOS 8, Šedá
Použité
2 142,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Suber
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 475,49 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 737,75 Kč/1l

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
2 135,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 067,65 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
2 135,30 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 067,65 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l