4,9



Na základě 28 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 004,81 Kč/1kg
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Zrnková káva Decaffeinato 250g | La Natura Lifestyle| dlouho pražená | celozrnná | bez kofeinu | směs bez kofeinu868,40 Kč/1kg
217,10 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
660,23 Kč/1kg
660,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick El Autentico Káva Crema celá zrna silná chuť 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
421,33 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
471,81 Kč/1kg
471,81 Kč
Prodejce: Katomix

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,63 Kč/1kg
478,63 Kč
Prodejce: Katomix

Beetle V305015 Beetle Caffe Crema
718,80 Kč/1kg
718,80 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JACOBS Káva Krönung 5908 celozrnná 500g
1 304,88 Kč/1kg
652,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
799,64 Kč/1kg
799,64 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Taška
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mövenpick Caffe Crema celá zrnková káva sametově jemná a aromatická 1000g
Mövenpick Caffe Crema slibuje nebeský a intenzivní požitek z kávy se sametově jemnou pěnou. Díky své bohaté chuti lze kávu Mövenpick Caffe Crema použít na různé způsoby a je vhodná pro přípravu latte a café crema, stejně jako espressa, cappuccina a latte macchiata.
- intenzivní se sametově jemnou pěnou
- s bohatými příchutěmi
- podle původní švýcarské receptury
- speciálně pražená a mletá
- Bez kofeinu: ne
J.J. Darboven GmbH & Co KG Pinkertweg 13 22113 Hamburg
Mövenpick Caffe Crema je zrnková káva, která potěší svou jedinečnou chutí a vůní, ideální pro ty, kteří hledají kávu s jemným, ale plným charakterem. Zrna byla pečlivě vybrána a proces pražení přináší jemné tóny čokolády a lehce oříškovou příchuť, které vytvářejí harmonickou kompozici. Káva má sametovou strukturu a je ideální pro různé způsoby přípravy, zejména v kávovarech na espresso, kde vytváří jedinečnou krémovou pěnu. Balení o hmotnosti 1 kg poskytuje pohodlné množství pro každodenní pití a káva zůstává dlouho čerstvá a aromatická. Mövenpick Caffe Crema je ideální volbou pro každého, kdo si chce vychutnat šálek kvalitní kávy s jemnou chutí.
Název: Movenpick CAFFE CREMA
Výrobce: Mövenpick - J. J. Darboven
Druh: zrnková káva
Druh kávy: Arabica
Stupeň pražení: Arabica - kávová směs, která je vhodná k pražení: 4/5
Intenzita: 4/5
Kyselost: 3/5
Mövenpick Caffe Crema - univerzální káva
- 100 % vysokohorská arabica
- Pečlivé dlouhé pražení
- Sametově jemná a aromatická
- Intenzita: 4 / 5
- Pražení: 4 / 5
- Hořkost: 4 / 5
- Kyselost: 3 / 5
- Tělo: 3 / 5
- ideální pro přípravu latte a café crema, ale také jako espresso a espresso pro přípravu kávy
- ideální pro plně automatické kávovary
Obsah: 1 kg
Výrobce / Vyrobeno pro:
Darboven GmbH & Co. KG, Pinkertweg 13, 22113 Hamburg, Německo
Movenpick Caffe Crema(100% arabica) je výjimečná směs pečlivěvybraných kávových zrn, která po pomalém a šetrném pražení získává hustý nápoj splnou, jemnou chutí a nádhernou vůní, završený hustou pěnou. Díky tomu jeMovenpick Caffe Cremaideální kávoupro přípravu skvělého espressa. Lze ji však použít i jako základ pro přípravu kávových nápojů s mlékem, jako je cappuccino nebo latté.
Balení obsahuje 1000 g kávy.
| Informace: | |||
Datum spotřeby | Říjen 2025 | Datum pražení | Říjen 2023 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň pražení | 3/10 |
Vlastnosti | 100% arabica | Hmotnost | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 4/10 | Sladkost | 8/10 |
Pěna | 7/10 | Obsah kofeinu | 4/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 6/10 | Černá káva | 8/10 |
Cappuccino | 7/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 9/10 | Kávovary | 7/10 |
Kávovary s filtrem | 6/10 | Kafetérie, Moka | 6/10 |
| Obsah: | 1000g |
Vynikající vysokohorská kávová zrna z nejlepších oblastí pěstování kávy na světě. Rovnoměrné a pečlivé dlouhodobé pražení kávových zrn vytváří obzvláště plnou chuť pro tu nejlepší kávu.
Plná chuť - zrnková káva MÖVENPICK CAFFÈ CREMAVychutnejte si nesrovnatelně silné aroma kávy MÖVENPICK CAFFÈ CREMA. Uvolněte se a na chvíli zapomeňte na každodenní život se šálkem kávy MÖVENPICK CAFFÈ CREMA. Nechte se oživit a pak začněte znovu. Chuť této jedinečné kávy vás bude provázet na vaší cestě.s chuťovým ventilemBalení zrnkové kávy MÖVENPICK je opatřeno chuťovým ventilem. Ventil zajišťuje, že vzduch vznikající při plnění může unikat a balení nepraskne. Tuto kávu můžete použít pro plně automatické kávovary. Káva MÖVENPICK CAFFÈ CREMA si při dobrém uzavření uchovává nejdéle plnou chuť v chladničce. informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde. výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny -sůl -vitamíny a minerální látky -
Zrnková káva Mövenpick Caffè Crema 4x1kg. Lahodná káva Caffé Crema s intenzivní chutí ze zrn 100% arabiky pro přípravu lahodné kávy se sametovou krémovou vrstvou. Pořiďte si domů kvalitní švýcarskou polevu se zrnkovou kávou Mövenpick Espresso. Společnost Mövenpick získává kávová zrna z nejlepších kávových oblastí na světě. Protože společnost Mövenpick praží kávová zrna pomalu a šetrně, lahodná chuť je optimálně zachována.
Všestranná káva Mövenpick kombinuje intenzivní chuť se sametově zlatavou pěnou. Vynikající směs 100% vysokohorských zrn Arabiky potěší svým bohatým buketem a zaručuje maximální požitek z kávy. Mövenpick Caffè Crema s bohatou chutí je velmi univerzální. Je vhodná pro přípravu café au lait a café crème i pro přípravu espressa a kávy, jako je cappuccino a latte macchiato.
Káva Movenpick Café Crema je v rámci sortimentu pražírny J.J. Darboven.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- 100% arabica
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 811 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 194 kcal Tuky na 100 g/ml 13,4 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 5,0 g Sacharidy na 100 g/ml 1,5 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 1,5 g Bílkoviny na 100 g/ml 14,0 g Sůl na 100 g/ml 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KGPinkertweg 13 22113 Hamburg
- Prodejní název
- Pražená káva v celých zrnech
- Výrobce
- Movenpick
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JJD/17716
- Kód EAN
- 4006581017716
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- 100% arabica
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 811 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 194 kcal Tuky na 100 g/ml 13,4 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 5,0 g Sacharidy na 100 g/ml 1,5 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 1,5 g Bílkoviny na 100 g/ml 14,0 g Sůl na 100 g/ml 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 100 %
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KGPinkertweg 13 22113 Hamburg
- Prodejní název
- Pražená káva v celých zrnech
- Výrobce
- Movenpick
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- JJD/17716
- Kód EAN
- 4006581017716
K tomu se hodí také

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
660,23 Kč/1kg
660,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Mövenpick El Autentico Káva Crema celá zrna silná chuť 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Beetle V305015 Beetle Caffe Crema
718,80 Kč/1kg
718,80 Kč
Prodejce: somnia24

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
595,48 Kč/1l
297,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Sada příborů, 40dílná sada příborů pro 8 osob s nožem vidličkou lžící, příbory z nerezové oceli, leštěné do zrcadla a vhodné do myčky (stříbrná)
799,00 Kč
-100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Skládací stolek z plastu, rozměry 45 x 43 cm, barva antracit – venkovní pomocný stolek, skládací
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
421,33 Kč
Prodejce: Katomix

Tassimo Morning Café Big Pack | 21 XL, Kávové kapsle
1 163,80 Kč/1kg
190,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Vůně Palo Santo, vonné tyčinky | BERK
7 060,00 Kč/1kg
70,60 Kč
Prodejce: taleoo

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
847,26 Kč/1kg
847,26 Kč
Prodejce: somnia24

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
471,81 Kč/1kg
471,81 Kč
Prodejce: Katomix

REVENTO® Aroma Vakuová svářečka potravin + sáčky - Vakuová balička na fólie
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: REVENTO

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,63 Kč/1kg
478,63 Kč
Prodejce: Katomix

ProfiCook 8910155, Role pro vakuové balení, Translusent, 2 kusů, 6 m, 28 cm, 28 cm
450,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Sada nástrojů k diamantovému malování XL Malatec 19184
62,60 Kč/1kg
313,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mövenpick Caffè Crema
Velmi rychlé dodání, celá objednávka byla bez komplikací. Mövenpick Caffè Crema nám chutná a její chuť je velmi dobrá.
Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva Super mövenpick
Má skvělou chuť, žádné kamínky mezi zrny. Skvěle chutná i jako espresso. Dodání velmi rychlé.
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Aromatická, silná, přesto jemná , díky nízké kyselosti. Už léta jsou to moje oblíbené kávová zrna.
Ohodnoceno dne 9. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlý
Super rychlé dodání Dobrá cena Nejlepší kvalita Velmi dobré balení
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Möwenpick káva vždy chutná dobře, dodávka byla rychlá a uklizená
Ohodnoceno dne 8. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ideální na cappuccino
Když si připravuji cappuccino, používám výhradně tato zrna
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednávka byla dobrá
Objednávka nekomplikovaná, rychlé dodání dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 25. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře!
Jsem velmi spokojen s chutí a manipulací! Mnohokrát děkuji
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 247,46 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 247,46 Kč/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 312,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 312,68 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg

Lucaffe Classic, 1 kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 004,81 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 080,41 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 080,41 Kč/1kg

Tommy Cafe Etiopia Djimmah Gr.5 1kg, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 015,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
975,97 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 4 balení
3 056,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
754,83 Kč
-106,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg