4,9



Na základě 15 hodnocení
Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
8%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 23. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 23. října
Slevu poskytuje Zyrafka
Slevu poskytuje Zyrafka
535,22 Kč
581,76 Kč / 1kg
plus 200,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení3 782,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g965,97 Kč/1kg
965,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick El Autentico Káva Crema celá zrna silná chuť 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,58 Kč/1kg
421,58 Kč
Prodejce: Katomix

Movenpick Caffe Crema zrnková káva 500g
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Taška
637,78 Kč/1kg
637,78 Kč
Prodejce: Zyrafka

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
662,96 Kč/1kg
662,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
895,51 Kč/1kg
895,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mövenpick Espresso celá zrna silná Arabica Robusta 1000g
Mövenpick espresso je ideální pro všechny, kteří milují tmavě praženou kávu. Jedná se o silné, tmavě hnědé espresso s nádhernou pěnou, ideální pro váš plně automatický kávovar.
J.J. Darboven GmbH & Co KG Pinkertweg 13 22113 Hamburg
Mövenpick Barista Espresso - 1kg celé zrnkové kávy
Mövenpick trochu u v každodenním životě, prémiové espresso z vybraných zrn Arabiky a malého podílu plných zrn Robusty. Pražírny skupiny J.J.Darboven vyrábějí espresso Mövenpick of Switzerland podle původní švýcarské receptury. Ušlechtilé potěšení nejen pro výjimečné chvíle s plnou, silnou chutí. Espresso Mövenpick představuje dokonalou souhru lehké, trpké kyselosti a plné chuti. Dopřejte si trochu u ve svém každodenním šálku espressa, korunovaného hustou tmavou pěnou.
Prémiová kvalita namíchaná y
Mövenpick, švýcarská prémiová třída mezi kávami, se vyznačuje zvláštními ušlechtilými vlastnostmi. Vybrané vysokohorské kávy, nejlepší směsi a optimální dlouhodobé pražení pro absolutně prémiový produkt. Díky těmto vlastnostem patří káva Mövenpick Espresso od společnosti J.J.Darboven již více než 20 let k nejlepším prémiovým kávám.
Mövenpick, švýcarská prémiová třída
J.Darboven Holding AG & Co. KG a Mövenpick Kaffee začala v roce 1980. J.J.Darboven je mezinárodně aktivní společnost se 14 dceřinými společnostmi v 8 evropských zemích a více než 1 100 zaměstnanci po celém světě. Pod vedením Alberta Darbovena je společnost stále rodinnou firmou s dlouholetou tradicí, která nepřestává překvapovat mimořádnými inovacemi.
Objednejte si tuto skvělou pochoutku Mövenpick zde ve stylovém sáčku s ochranou proti aromatickým látkám, obsah 1000 g.
Mövenpick Espresso je zrnková káva, která v sobě spojuje plnost chuti a intenzitu charakteristickou pro vynikající espresso. Jedinečné složení pečlivě vybraných zrn zaručuje silné, nezaměnitelné aroma a hlubokou, bohatou chuť, která uspokojí i ty nejnáročnější znalce. Díky speciálnímu procesu pražení má káva jemnou, ale pevnou strukturu s tóny čokolády a jemnou oříškovou chutí. Jedná se o plnou, výraznou kávu, která je ideální pro přípravu klasického espressa, ale hodí se i pro přípravu dalších káv na bázi espressa, jako je cappuccino a latte macchiato. Balení o hmotnosti 1 kg vám umožní vychutnat si její intenzivní chuť po dlouhou dobu, takže každý šálek bude skutečným požitkem. Káva, která dokonale probudí smysly a vnese do každého dne nádech u.
Výrobce: Mövenpick - J. J. Darboven
Typ: Zrnková káva
Druh kávy: směs arabiky a robusty
Stupeň pražení : 4/5
Intenzita: 3,5/5
Kyselost: 2,5/5
Hmotnost: 1 kg
Temperamentní káva Mövenpick - pro dokonalé espresso. Odhaluje nesrovnatelnou bohatost chuti, harmonicky zaoblenou intenzitu a hustotu povzbuzujících aromat. Plná a lákavá - intenzivní chuťový zážitek pro malé i velké šálky. Vychutnejte si vyváženou směs té nejlepší arabiky a nádechu plné robusty.
Vhodná pro všechny plně automatické kávovary.
Mövenpick Barista Espresso
- Pro espresso a kávové speciality
- Pečlivé dlouhé pražení
- Silná a plná káva
- Intenzita: 5 / 5
- Kyselost: 3 / 5
- Hořkost: 4 / 5
- Tělo: 4 / 5
- Ideální pro plně automatické kávovary
Obsah: 1 kg
Výrobce / Vyrobeno pro:
Darboven GmbH & Co. KG, Pinkertweg 13, 22113 Hamburg, Německo
Mövenpick Espresso 1000g v zrnech
Silná káva od Mövenpick - vynikající kávová zrna z nejlepších pěstitelských oblastí světa dodávají této kávě plné a silné aroma. Ušlechtilá směs zrn Arabiky s příměsí plných zrn Robusty rozvíjí své plné aroma díky šetrnému dlouhodobému pražení.
Výrobek je ideální pro přípravu nejlepších kávových specialit ve všech komerčně dostupných plně automatických kávovarech.
Movenpick Espresso je jedinečná směs pečlivěvybraných zrn Arabiky (80 %) pocházejících výhradně z vysokohorských plantáží ve Střední a Jižní Americe, doplněná malým podílem indonéské Robusty. Výsledkem jejich pomalého a poměrně silného pražení je hutný nápoj s plnou, intenzivní chutí a vynikajícím aroma, završený hustou pěnou. Díky tomu jeMovenpick Espressoideální pro přípravu vynikajícího a výrazného espressa.
Balení obsahuje 1000 g kávy.
| Informace: | |||
Trvanlivost | Říjen 2025 | Datum pražení | Říjen 2023 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň pražení | 7/10 |
Vlastnosti | 80 % Arabica | Hmotnost | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 8/10 | Sladkost | 7/10 |
Pěna | 7/10 | Obsah kofeinu | 4/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 8/10 | Černá káva | 7/10 |
Cappuccino | 6/10 | Caffe Latte | 6/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 9/10 | Kávovary | 7/10 |
Kávovary s filtrem | 6/10 | Kafetérie, Moka | 6/10 |
| Název | Mövenpick Espresso - Pražená zrnková káva |
| Hmotnost kávy | 1 kg |
| Návod k použití a obsluze | Ideální pro přípravu espressa a espressa, jako je cappuccino a latte macchiato |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření uchovávejte balení ve vzduchotěsné nádobě v chladničce |
| Složení | Pražená zrnková káva |
| Potravinářské přísady | Baleno v modifikované atmosféře |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | J.J. Darboven GmbH & Co KG, D-22113 Hamburg Informace o službách 0800-31 05 031 |
| Adresa | Úroveň škrobu 5 z 5 |
| Další informace | na 100 g |
Plná chuť - zrnkové espresso MÖVENPICK ESPRESSOVychutnejte si nesrovnatelnou, silnou chuť kávy MÖVENPICK ESPRESSO. Uvolněte se a na chvíli zapomeňte na každodenní život s malým silným šálkem kávy MÖVENPICK ESPRESSO. Nechte se oživit a pak začněte znovu. Požitek z tohoto jedinečného espressa vás bude provázet na vaší cestě.s chuťovým ventilemBalení zrnkového espressa MÖVENPICK je opatřeno chuťovým ventilem. Ventil zajišťuje, že vzduch vznikající při plnění může unikat a balení nepraskne. Tuto kávu můžete použít pro plně automatické kávovary. Dobře uzavřená pražená zrnková káva MÖVENPICK si nejlépe uchovává svou plnou chuť v chladničce. informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde. nutriční údaje na 100 gEnergetická hodnota -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny -sůl -vitamíny a minerální látky -
Mövenpick Káva Espresso celá zrna (1kg pytel)
Movenpick Espresso s nádechem Robusty pochází ze sortimentu pražírny J.J. Darboven.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Pražená káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 811 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 194 kcal Tuky na 100 g/ml 13,4 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 5,0 g Sacharidy na 100 g/ml 1,5 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 1,5 g Bílkoviny na 100 g/ml 14,0 g Sůl na 100 g/ml 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 90 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 10 %
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KGPinkertweg 13 22113 Hamburg
- Prodejní název
- Pražená kávová zrna
- Výrobce
- Movenpick
- Označení množství
- 1 balení 1000 g
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 190039
- Kód EAN
- 40065815062724006581801018
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Pražená káva
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (KJ) na 100 g/ml 811 KJ Energie (kcal) na 100 g/ml 194 kcal Tuky na 100 g/ml 13,4 g Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny na 100 g/ml 5,0 g Sacharidy na 100 g/ml 1,5 g Sacharidy, z toho cukr na 100 g/ml 1,5 g Bílkoviny na 100 g/ml 14,0 g Sůl na 100 g/ml 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 90 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 10 %
- Potravinářský podnik
- J.J. Darboven GmbH & Co. KGPinkertweg 13 22113 Hamburg
- Prodejní název
- Pražená kávová zrna
- Výrobce
- Movenpick
- Označení množství
- 1 balení 1000 g
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 190039
- Kód EAN
- 40065815062724006581801018
K tomu se hodí také

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dva polštáře 80x80 cm, mikrovlákno, vhodné do hotelů, pro alergiky, ÖKO-TEX
729,92 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

ProfiCook 8910155, Role pro vakuové balení, Translusent, 2 kusů, 6 m, 28 cm, 28 cm
451,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
Prodejce: VISO

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
662,96 Kč/1kg
662,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška
515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
1 084,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dse-one

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick El Autentico Káva Crema celá zrna silná chuť 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,58 Kč/1kg
421,58 Kč
Prodejce: Katomix

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick Schumli Arabica beans Swiss-style indulgence 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,78 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ProfiCook PC-VK 1080, Černá, Nerezová ocel, Marinování, Nerezová ocel, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Eilles Gourmet Coffee Bean
1 332,32 Kč/1kg
666,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super zrnkové espresso (alespoň pro nás)
Počet kusů 1
Jsme nadšenými uživateli zrnkového espressa Möverpick již několik let. Zrnko, které nám z našeho portafilteru dodává espresso podle naší chuti, je prostě top!
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení, přesně podle objednávky
Počet kusů 1
Chutná káva za skvělou cenu, která ale za to opravdu stojí.
Ohodnoceno dne 8. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jako vždy výborné
Počet kusů 1
Je to moje oblíbená zrnková káva na espresso
Ohodnoceno dne 4. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle a dobře
Počet kusů 1
Rychlé dodání, špičková kvalita!
Ohodnoceno dne 18. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
kvalita
Počet kusů 1
TOP
Ohodnoceno dne 24. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Počet kusů 1
Jako vždy vše dobré. Káva top-notch
Ohodnoceno dne 17. září 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá káva pro mléčné kreace
Počet kusů 972
se snažili několik druhů a tento vyhrál
Ohodnoceno dne 1. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
oříšková vůně
Počet kusů 1
jako vždy super kvalita, obdržel jako koupil
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 1000 g (na espresso)
Použité
1 150,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 150,00 Kč/1kg

21 Coffee Brazil 70%, Peru 30%, Home/Office, Blend/Bourbon, Catuai, Typica, Natural/Washed, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1l

21 Coffee Brazil Daily, Bourbon, Catuai, Typica/Natural, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 160,77 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 083,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 083,16 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 210,61 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
888,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 889,90 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 200 g (na espresso)
Použité
365,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 825,00 Kč/1l

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg