4,6



Na základě 28 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g1 210,61 Kč/1kg
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn1 160,77 Kč/1kg
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
927,72 Kč/1kg
927,72 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,58 Kč/1kg
421,58 Kč
Prodejce: Katomix

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
947,05 Kč/1kg
947,05 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
895,51 Kč/1kg
895,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Joerges Gorilla Koffiehuis 1 kg Bonen, 1 kg, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
916,64 Kč/1kg
916,64 Kč
Prodejce: somnia24

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
797,90 Kč/1kg
797,90 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Illy 7098, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
1 362,40 Kč/1kg
340,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dallmayr Ethiopia 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
700,00 Kč/1kg
350,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávová směs (zrno)
633,28 Kč/1kg
633,28 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
```html Zrnková káva Gorilla Coffee Crema N° 1 (8000 g, celá zrna)
Vyzkoušejte jedinečnou chuť kávy Gorilla Coffee Crema N° 1, pečlivě sestavené směsi zrn 100% arabiky. Tato vysoce kvalitní zrna pocházejí z nejlepších vysokohorských oblastí a jsou šetrně pražena v bubnové pražičce, aby bylo zajištěno jejich výrazné aroma a bohatá chuť.
Vynikající chuť a jemné oříškové tóny
Káva Gorilla Crema N° 1 zaujme svou plnou a aromatickou chutí, která je doprovázena jemnými oříškovými tóny. Díky nízkému obsahu kofeinu a mírné kyselosti je tato káva mimořádně příjemná a snadno stravitelná. Ideální pro všechny, kteří chtějí svůj požitek z kávy posunout na vyšší úroveň, aniž by se vzdali příjemné chuti
. Ideální pro přípravu filtrované kávy
Díky šetrnému procesu pražení zůstává káva Gorilla Coffee Crema N° 1 jemná a aromatická, aniž by se v ní objevily hořké tóny, a to i po delší době vaření a kontaktu s horkou vodou. Tato zrna jsou ideální pro přípravu filtrované kávy a lze je snadno umlít pomocí jakéhokoli standardního mlýnku na kávu. Vychutnejte si každý doušek s báječnou chutí
. od Kaffeehaus Joerges
Káva Gorilla je privátní značkou renomované kavárny Joerges. Každý druh kávových zrn je pražen zvlášť ve vlastní továrně, aby se dosáhlo optimálního stupně pražení a rozvinula se ta nejlepší chuť. To zaručuje nejvyšší kvalitu a nesrovnatelný chuťový zážitek.
Vychutnejte si znamenitou chuť kávy Gorilla Kaffee Crema N° 1 a nechte se hýčkat kvalitou a vůní těchto výjimečných kávových zrn. Ideální pro příjemné chvíle u kávy nebo společenská setkání
! Tip na použití: Abyste získali plnou chuť kávy Gorilla Kaffee Crema N° 1, doporučujeme zrna před mletím uchovávat čerstvá a mlít je až krátce před přípravou.
Bezpečnostní upozornění: Pro zachování kvality skladujte kávová zrna na chladném a suchém místě a vyhněte se přímému slunečnímu záření.
``` ### Relevantní klíčová slova pro SEO optimalizaci:- Káva Gorilla Kaffee - Crema N° 1 - 100% Arabica - Joerges Kaffee - filtrovaná káva - bubnová pražička - ořechové poznámky - Kaffeehaus Joerges - požitek z kávy.- Hochlandkaffee Díky této struktuře a obsahu získáte atraktivní a SEO optimalizovaný popis produktu, který osloví potenciální kupující a jasně zdůrazní důležité informace.- vysoce kvalitní kávová směs - Gorilla Espresso Crema No.1
- je vyrobena ze 100% kávových zrn Arabica, která nabízejí jemnou a ovocnou chuť
- .Dokonalé pražení - Střední pražení zajišťuje vyváženou chuť s intenzitou 6/10, která je ideální pro každého milovníka kávy.
- Všestranné použití - Tato zrna jsou ideální pro portafiltr a plně automatické kávovary, abyste si doma mohli vytvořit zážitek jako od baristy.
- snadné skladování - Po otevření skladujte ve vzduchotěsné neprůhledné nádobě v chladničce, abyste zachovali čerstvost
- .Bezpečné skladování - Zrnkovou kávu skladujte na suchém místě, abyste dlouhodobě zachovali její kvalitu a chuť.
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojů:
- Káva
- Intenzita upražení kávy:
- Středně pražená
- Stupeň pražení:
- 3
- Míra intenzity:
- 6
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Typ balení:
- Taška
Joerges Gorilla Creama No. 1
Kompozice kávy arabica z horských oblastí, vytvořená jako pastva pro smysly. Jemné chuťové kyseliny tančí na patře a zároveň ho hladí pevná pěna.
- 100% ARABICA
- Baleno ve vakuovém sáčku s ventilem
- Celá zrna
- Obsah: 1 kg zrn
Technické údaje
| Obecné informace | Ideální pro plně automatické kávovary |
| Typ - Typ | Zrnková káva |
| Obecné - Obsah (g) | 1000 |
100% čistá káva.
Tato káva espresso je pražená podle italské chuti. Zaručuje největší využití pro jakýkoli typ kávovaru a zároveň vám nabízí požitek z dobrého šálku pravé italské kávy espresso.
Caffè Espresso
Celá zrna
1000 gramů
Ochranný ventil proti aroma
Na výběr máte čtyři různé druhy.
Pro příjemné chvíle - Espresso Crema No. 1Pro každého milovníka kávy: vychutnejte si Espresso Crema No. 1 od společnosti GORILLA z nejlepších kávových zrn s klasickou, ale plnou chutí. Vůně celých kávových zrn vás okouzlí, jakmile otevřete balíček. výjimečný chuťový zážitekPražení této kávy, která je ideální i pro plně automatické kávovary, je obzvláště jemné a aromatické s jemným oříškovým aroma a ovocnými chuťovými tóny. patříte mezi znalce kávy, kteří přikládají velký význam chuti? Pak si tuto lahodnou kávu GORILLA Espresso Crema No. informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde. nutriční údaje na 100 genergie -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny -sůl -vitamíny a minerální látky -
Crema No. 1 je výsledkem pečlivého výběru prvotřídních kávových zrn Arabica z prosluněných oblastí Střední a Jižní Ameriky. Tato rozmanitá směs v sobě spojuje ty nejvybranější chutě a vytváří tak skutečné mistrovské dílo. Střední pražení dodává kávě Crema No. 1 vyváženou intenzitu, zatímco jemná kyselost dotváří dokonalost tohoto výtvoru. Ať už kávu Crema No. 1 připravíte v portafilteru nebo v plně automatickém kávovaru, tato káva v každém šálku rozvine zážitek pro vaše smysly.
- Seznam přísad
- ALKOHOL I VODA (podrobné složení najdete na zadní straně obalu)
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Kaffeegroßrösterei A. Joerges GmbH
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Joerges
- Počet kusů
- 169
- Číslo produktu
- FF01GON1
- Kód EAN
- 4039398111162
- Seznam přísad
- ALKOHOL I VODA (podrobné složení najdete na zadní straně obalu)
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Kaffeegroßrösterei A. Joerges GmbH
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Joerges
- Počet kusů
- 169
- Číslo produktu
- FF01GON1
- Kód EAN
- 4039398111162
K tomu se hodí také

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
927,72 Kč/1kg
927,72 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Ethiopia 500g, 500 g, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
700,00 Kč/1kg
350,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
662,96 Kč/1kg
662,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
797,90 Kč/1kg
797,90 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,46 Kč/1m
733,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
895,51 Kč/1kg
895,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

WOLTU Záclony s volánkovou páskou průhledná záclona lněný vzhled 140x245 cm Bílá
346,94 Kč/1m
850,00 Kč
Prodejce: TR8

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatibilní s plně automatickými kávovary Saeco® Philips® (6)
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Kolečka na záclony 7 mm (50 ks) pro záclonové kolejnice, univerzální kolečka na záclony, vnitřní kolečka pro všechny běžné záclonové kolejnice
48,63 Kč
Prodejce: Bestlivings

Čisticí hlavice Sillar, vysokotlaké čističe, příslušenství pro vysokotlaké čističe Kärcher K2, K3, K4, K5, K6, K7
859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Podložka pod matraci 140x200 – chránič matrace jako nepromokavá podložka
889,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

WISFOR Dřevěný pojízdný věšák na kabáty s kolejnicí a policemi, věšák na kabáty s háčky a botníkem, 78x37x169 cm
1 740,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Softimi | Napínací prostěradlo 180 x 200 cm – ecru – 100 % bavlna – hypoalergenní a odolné
2 072,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Bettina Barty Vanilla, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Vanilka, Hydratující, Vyživující
937,58 Kč/1l
468,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
370,83 Kč/1kg
370,83 Kč
Prodejce: Katomix

Joerges Gorilla Bar Crema Zrnková káva 1kg
947,88 Kč/1kg
947,88 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

XLayer MagFix Pro, Vnitřní, USB, 2 m, Šedá, Nerezová ocel
1 675,77 Kč
Prodejce: somnia24

Philips 3000 series Bezsáčkový vysavač PowerPro Compact FC9332/09, 900 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, HEPA
4 015,66 Kč
Prodejce: TR8

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
762,20 Kč/1l
381,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SAGROTAN® SAGROTAN® Čistič kuchyní 2v1 0,75 l
200,00 Kč/1l
150,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

JBL CHARGE 5, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 10,2 cm (4"), 9 cm, 30 W, 40 W
4 040,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sada příslušenství (náhradní díly) pro Roborock S7 (2x filtr, 2x utěrka, 2x boční kartáč s 5 rameny – černý, 1x hlavní kartáč)
735,38 Kč
Prodejce: Roboter-Deals

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
364,37 Kč/1m
364,37 Kč
Prodejce: OrigineProd
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%7% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
7%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejchutnější káva vůbec
Nejchutnější káva všech dob. Prostě ji musíte ochutnat. Všichni se vždycky ptají na značku, když ji u mě pijí.
Ohodnoceno dne 1. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Tuto odrůdu kupujeme opakovaně již dlouhou dobu, protože všem chutná.
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva
Opravdu chutná káva
Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
GORILLA Superbar Crema
Flavour Prima
Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré!!!
Chutná skvěle!
Ohodnoceno dne 21. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vřele doporučujeme!
Rychlé dodání. Bezvadné zboží!
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Káva
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 7. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychlé dodání
objednané a dodané rychle. káva je velmi dobrá.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 1000 g (na espresso)
Použité
1 150,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 150,00 Kč/1kg

21 Coffee Brazil 70%, Peru 30%, Home/Office, Blend/Bourbon, Catuai, Typica, Natural/Washed, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1l

21 Coffee Brazil Daily, Bourbon, Catuai, Typica/Natural, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 160,77 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 083,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 083,16 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 210,61 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
888,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 889,90 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 200 g (na espresso)
Použité
365,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 825,00 Kč/1l

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg