5,0



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g1 210,61 Kč/1kg
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 009,97 Kč/1kg
1 009,97 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška483,28 Kč/1kg
676,40 Kč
-193,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
483,28 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g965,97 Kč/1kg
965,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
947,05 Kč/1kg
947,05 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,58 Kč/1kg
421,58 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
895,51 Kč/1kg
895,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

Joerges Gorilla Koffiehuis 1 kg Bonen, 1 kg, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
916,64 Kč/1kg
916,64 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick El Autentico Káva Crema celá zrna silná chuť 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, kávová směs, zrnková káva
633,10 Kč/1kg
633,10 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
536,00 Kč/1kg
536,00 Kč
Prodejce: Alky

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávová směs (zrno)
633,28 Kč/1kg
633,28 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Lucaffe BLUCAFFE 700 g zrnkové kávy
1 539,44 Kč/1kg
1 077,61 Kč
Prodejce: velmontask
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Joerges Gorilla Espresso Delicato - dokonalá káva pro opravdové znalce
Objevte jemné pražení, které posune váš požitek z kávy na vyšší úroveň, s kávou Joerges Gorilla Espresso Delicato. Tato káva o hmotnosti 1000 g je ideální volbou pro každého, kdo miluje intenzivní chuť kvalitního espressa
. Vysoce kvalitní zrna pro nesrovnatelný požitek
Gorilla Espresso Delicato kombinuje nejlepší vlastnosti zrnArabiky a Robusty. Tato kombinace zaručuje prvotřídní pražení a chuť, která potěší jak milovníky kávy, tak její příležitostné pijáky. Toto espresso s tmavým pražením a intenzitou 7/10 nabízí silnou, ale elegantní chuť, kterou nelze přehlédnout.
Všestranné - ideální pro jakýkoli způsob přípravy
Ať už chcete připravit klasické espresso, krémové cappuccino nebo aromatickou kávu, Gorilla Espresso Delicato je vhodné pro všechny způsoby přípravy. Je ideální pro portafiltry, plně automatické kávovary a konvice na espresso. Dopřejte sobě i svým hostům plnou chuť doplněnou jemným květinovým nádechem.
Výhody na první pohled
- Intenzivní aroma: Tmavé pražení pro nezapomenutelný chuťový zážitek.
- Všestranná příprava: Ideální pro různé varianty kávy.
- Vysoce kvalitní zrna
- :
Výhody, které stojí za to znát, a tipy na použití:
Aby se plně rozvinula chuť kávy Joerges Gorilla Espresso Delicato, doporučujeme zrna umlít čerstvá a připravit je ihned. Zrna skladujte ve vzduchotěsné nádobě, aby si co nejdéle zachovala svou čerstvost. Experimentujte s různými způsoby přípravy a najděte si svou osobní oblíbenou kávu - ať už je silná nebo jemná, toto espresso vám vždy udělá radost.
Bezpečnostní pokyny
Gorilla Espresso Delicato neobsahuje alkohol a je vhodné pro každodenní konzumaci. Dbejte na to, abyste kávu uchovávali mimo dosah dětí, a konzumujte ji s mírou, abyste se vyhnuli nadměrnému povzbuzení
. Vychutnejte si kávu Joerges Gorilla Espresso Delicato a vychutnejte si každý doušek!
--- **Významná klíčová slova pro SEO optimalizaci:** Joerges, Gorilla, espresso, Delicato, 1 kg, bílá, káva, celá zrna, tmavé pražení, arabica, robusta, intenzivní aroma, požitek z kávy, portafiltr, plně automatické kávovary, konvice na espresso, silný požitek.- vysoce kvalitní zrnková káva - Káva Joerges Gorilla Espresso Delicato je vyrobena z vyvážené směsi zrn arabiky a robusty pro jedinečný chuťový profil.
- Tmavé pražení - Tato zrnka jsou tmavě pražená, což zaručuje intenzivní a silnou chuť s jemným květinovým nádechem.
- všestranné použití - Ideální pro přípravu kávy, cappuccina a espressa, vhodná pro portafiltry, plně automatické kávovary a konvice na espresso
- .Optimální skladování - Po otevření skladujte ve vzduchotěsné neprůhledné nádobě v chladničce, abyste zachovali čerstvost a chuť
- .Prvotřídní kvalita - Vyrábí ji pražírna kávy A. Joerges GmbH, známá svými dlouholetými zkušenostmi s výrobou kávy.
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojů:
- Káva, Espresso
- Intenzita upražení kávy:
- Tmavě pražená
- Stupeň pražení:
- 4
- Míra intenzity:
- 7
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Typ balení:
- Taška
Gorilla Espresso Delicato 1kg celozrnné kávy
90 % Arabica, 10 % Robusta
Gorilla Delicato vám nabízí vysoce kvalitní směs kávových zrn z Jižní Ameriky se speciálním postupem pražení metodou spilt pražení (jedna odrůda), jehož výsledkem je nezaměnitelná chuť. Tato směs se skládá z 90 % ze zrn odrůdy Arabica a 10 % ze zrn odrůdy Robusta.
Překvapí vás výrazná chuť, která zároveň hýčká chuťové buňky příjemnou jemností.
Díky své klasické italské chuti je káva Delicato ideální pro přípravu espressa, cappuccina, latte nebo latte macchiato. Všestranně talentovanou kávu Gorilla Delicato si můžete připravit podle svého oblíbeného způsobu přípravy z portafiltru nebo v plně automatickém kávovaru .
Kavárna Joerges
Káva Gorilla je privátní značkou kavárny Kaffeehaus Joerges. Všechny druhy jsou sestaveny přímo v podniku, jsou praženy ve vlastním pražicím stroji a liší se kyselostí a silou v závislosti na chuti a stupni pražení.
Všechny směsi jsou praženy samostatně, což znamená, že každá odrůda zrn je pražena zvlášť a ne všechny dohromady. Tento proces je velmi důležitý, pokud se zrna výrazně liší velikostí. Tím je zaručen optimální stupeň pražení, který je přesně přizpůsoben jednotlivým odrůdám zrn.
Výrobce: Kaffeegroßrösterei A. Joerges GmbH, Raiffeisenstraße 10-12, 63179 Obertshausen, Německo
100% čistá káva.
Tato káva espresso je pražená podle italské chuti. Zaručuje největší využití pro jakýkoli typ kávovaru a zároveň vám nabízí požitek z dobrého šálku pravé italské kávy espresso.
Caffè Espresso
Celá zrna
1000 gramů
Ochranný ventil proti aroma
Na výběr máte čtyři různé druhy.
Káva Espresso Delicato od společnosti Gorilla je vyrobena ze 40 % ze zrn Arabiky a 60 % ze zrn Robusty, která byla šetrně pražena metodou pražení na bahně (jedna odrůda). Ideální pro přípravu v plně automatických kávovarech a portafiltrech, s intenzivní chutí.
S nádechem mandlí - Espresso DelicatoPro každého milovníka espressa: vychutnejte si toto jemné, ale silné Espresso Delicato od společnosti GORILLA vyrobené z těch nejlepších kávových zrn. Jeho chuť je doprovázena jemnými tóny čokolády, stejně jako příjemně lehkou kyselostí a nádechem mandlí.Všestranné espressoEspresso Delicato je nejen fantastické espresso, ale lze z něj připravit i lahodné latté, cappuccino nebo latte macchiatos s mlékem. Celá zrna jsou také ideální pro použití v plně automatických kávovarech. Patříte mezi znalce kávy, kteří si cení rozmanitosti a chuti?informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.nutriční údaje na 100 genergie -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny -sůl - vitamíny a minerální látky -
Naše Delicato představuje dokonalou harmonii kávových zrn z dalekých oblastí Asie a Jižní Ameriky. Pečlivě vybraná směs zrn Arabica a Robusta potěší jedinečnou souhrou čokoládových, květinových, oříškových a medových tónů. Káva "Espresso Delicato" od společnosti Gorilla zaujme svým tmavším pražením, které vytváří skutečně italský chuťový zážitek: káva se skládá z vysoce kvalitních zrn Arabiky z jihoamerických velehor a zrn Robusty asijského původu. Zrna jsou šetrně zpracována metodou děleného pražení. Při tomto procesu se praží odděleně. Proces pražení je dokonale přizpůsoben příslušné odrůdě, což umožňuje vyniknout zvláštním chutím jednotlivých odrůd kávy. Teprve později se pražení smíchají, čímž se vzájemně dokonale doplňují. Výsledek je mimořádně harmonický a jemný.
- Seznam přísad
- Není specifikováno
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 90 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 10 %
- Potravinářský podnik
- Keine Angabe
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Joerges
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- FF01GODE
- Kód EAN
- 4039398130552
- Seznam přísad
- Není specifikováno
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 90 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 10 %
- Potravinářský podnik
- Keine Angabe
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Joerges
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- FF01GODE
- Kód EAN
- 4039398130552
K tomu se hodí také

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

SodaStream 1047202410, Karafa pro bublinkovatá pití, Průhledná, Sklo, 1 l, 2 kusů, 195 mm
447,56 Kč
Prodejce: esiteo

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
947,05 Kč/1kg
947,05 Kč
Prodejce: somnia24

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
895,51 Kč/1kg
895,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
762,20 Kč/1l
381,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,58 Kč/1kg
421,58 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Bosch TSM6A013B, Čepelový mlýnek, 75 g, Černá, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
576,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Vasagle ULWS33BX, Plovoucí police, Montované na zeď, Kov, Dřevotřískové desky, Černá, Hnědá, Univerzální, 5 kg
552,46 Kč
Prodejce: TR8

Unold 58850, 1,5 l, Šedá, Bílá, Dospělý, Obdélníkový, Plast, Nerezová ocel, Nerezová ocel
935,31 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 079,22 Kč/1kg
539,61 Kč
Prodejce: somnia24

Teploměr na potraviny Teploměr na potraviny Teploměr na pečení sondou
170,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Ruční mlýnek na kávu | Mlýnek na kávu z nerezové oceli s keramickým kuželovým mlýnkem | Ruční mlýnek na kávu | Ruční mlýnek na kávu
1 785,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Joerges Gorilla Bar Crema Zrnková káva 1kg
947,88 Kč/1kg
947,88 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
370,83 Kč/1kg
370,83 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Jsem velmi spokojen, jak je popsáno. Mohu doporučit ostatním.
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše skvělé
Spokojenost po všech stránkách, špičková cena >> Rychlé a spolehlivé dodání
Ohodnoceno dne 8. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Perfektní káva pro portafiltr
Ohodnoceno dne 2. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super :)
dobrá hodnota a rychlá
Ohodnoceno dne 6. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 28. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 1000 g (na espresso)
Použité
1 150,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 150,00 Kč/1kg

21 Coffee Brazil 70%, Peru 30%, Home/Office, Blend/Bourbon, Catuai, Typica, Natural/Washed, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1l

21 Coffee Brazil Daily, Bourbon, Catuai, Typica/Natural, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 160,77 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 083,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 083,16 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 210,61 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
888,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 889,90 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 200 g (na espresso)
Použité
365,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 825,00 Kč/1l

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg