4,8



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 009,97 Kč/1kg
1 009,97 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn1 160,77 Kč/1kg
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
947,05 Kč/1kg
947,05 Kč
Prodejce: somnia24

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
927,72 Kč/1kg
927,72 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
797,90 Kč/1kg
797,90 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
536,00 Kč/1kg
536,00 Kč
Prodejce: Alky

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávová směs (zrno)
633,28 Kč/1kg
633,28 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Vergnano Antica Botegga, 1 kg, Káva, Středně pražená, 24 měsíc/ů, Arabica, robusta, 1 kusů
800,70 Kč/1kg
800,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Joerges FFE1GOEN, 1 kg, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 195,47 Kč/1kg
1 195,47 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zrnková káva GORILLA Kaffeehaus mild zaujme vyváženou chutí a jemným pražením. Tato vysoce kvalitní zrnková káva Arabica je ideální pro náročné znalce kávy, kteří dávají přednost jemné kávě s výrazným charakterem. Šetrné pražení zajišťuje jemnou kyselost a příjemnou chuť.
Technické údaje: Kávová zrna jsou vyrobena z vysoce kvalitní kávy, která se vyznačuje vysokou chutí:
Obsah: 1,0 kg (1000 g)
Typ výrobku: Zrnková káva (celá zrna)
Pražení: střední
Intenzita: mírná
Druh kávy: 100 % Arabica
Chuťový profil: vyvážený, mírně sladký s jemnými tóny ořechů a karamelu
Balení: Ochranný obal s aromatickým ventilem
Informace vyžadované zákonem:
Množství náplně: 1,0 kg
Původ kávových zrn: Informace podle nařízení o informacích o potravinách: směs z vybraných pěstitelských oblastí (v závislosti na šarži, informace podle nařízení o informacích o potravinách)
Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, ořechů a mléka.
Pokyny pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla.
Datum minimální trvanlivosti (BBD): Viz potisk na boku ("spotřebujte do:")
Zodpovědná potravinářská společnost:
Odpovědná osoba: Gorilla Coffee GmbH
Joerges Gorilla Coffee House Blend 1kg
Tato směs se skládá z vybraných odrůd kávy pražených speciálně pro německou chuť. Tato káva září plným tělem, příjemnou pěnou a jemnou chutí. Ideální pro plně automatické kávovary a italské kávovary na espresso.
- Baleno v sáčku s vakuovým ventilem
- Intenzita 3/5
- Celá zrna
- Obsah: 1 kg zrn
Složení:
Zrna Arabica a Robusta
Čisté množství: 1 kg
Technické údaje
| Obecné informace | Ideální pro plně automatické kávovary |
| Typ - Typ | Zrnková káva |
| Obecné - Obsah (g) | 1000 |
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojů:
- Káva
- Intenzita upražení kávy:
- Středně pražená
- Stupeň pražení:
- 3
- Míra intenzity:
- 5
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Typ balení:
- Taška
Gorilla Coffee House Mix Směs vybraných odrůd, speciálně pražená podle německé chuti. Jemná chuť a příjemná pěna. Klademe velký důraz na to, aby naše káva byla co nejkvalitnější. To začíná již u zrn: Používáme pouze horské rostliny, protože čím vyšší káva, tím lepší. Pracujeme s klasickým pražením ve vlastní režii a vyrábíme na vysoce kvalitních strojích, řízených počítačem a kontrolovaných našimi zkušenými mistry pražiči. Zrna se praží 12 až 20 minut při maximální teplotě 220 °C pomocí bubnového pražicího stroje. Tento pomalý a velmi šetrný proces umožňuje optimální rozvinutí cenné chuti, káva ztrácí hořké látky a je obzvláště dobře snášena. Protože každý druh kávových zrn vyžaduje vlastní optimální dobu pražení, máme směšovací systémy, které nám umožňují pražit zrna pro konkrétní odrůdy. Teprve poté vznikají směsi na míru. Toto úsilí navíc se vyplatí - na dobré chuti je to znát - v každé naší kávě je spousta vášně. Ale také spousta tvůrčích a technických "cvičení". Zkoušení nových věcí, testování někdy neobvyklých směsí a živý dialog s našimi evropskými zákazníky - to vše vede opakovaně k potěšujícím výsledkům.
Gorilla Kaffeehaus 1kg celozrnné kávy
Jemná kávová směs z jihoamerických kávových zrn Arabica a Robusta. Jedná se o plnou kávu zjemněnou chutí s tóny čokolády a oříšků.
Světlé a profesionální pražení zajišťuje dokonale upražená zrna, která mohou plně rozvinout svou chuť. Mírná, aromatická káva se zlatavě krémovou chutí vás okouzlí a poskytne vám mnoho krásných kávových hodin.
Tato káva se doporučuje pro přípravu v plně automatických kávovarech a portafiltrech.
Kávovar Joerges
Káva Gorilla je privátní značkou kavárny Kaffeehaus Joerges. Všechny druhy jsou složeny přímo v podniku, jsou praženy ve vlastním pražicím stroji a liší se kyselostí a silou v závislosti na chuti a stupni pražení.
Všechny směsi jsou praženy samostatně, což znamená, že každá odrůda zrn je pražena zvlášť a ne všechny dohromady. Tento proces je velmi důležitý, pokud se zrna výrazně liší velikostí. Tím je zaručen optimální stupeň pražení, který je přesně přizpůsoben jednotlivým odrůdám zrn.
Výrobce: Kaffeegroßrösterei A. Joerges GmbH, Raiffeisenstraße 10-12, 63179 Obertshausen, Německo
Směs vybraných odrůd, speciálně pražená pro německou chuť. Plné tělo, jemná chuť a příjemná pěna.
Pro speciální přestávky s potěšením - KaffeehausKvalitní kávová kompozice - pro každého milovníka kávy. Se zrnkovou kávou GORILLA Kaffeehaus 1,0 kg vyrobenou ze směsi jihoamerických zrn Arabica (70 %) a Robusta (30 %) získáte jemnou, ale plnou chuť. Aroma celých kávových zrn vás okouzlí hned po otevření balení.ideální pro plně automatické kávovaryTato káva je mírně pražená, takže obsahuje jen málo hořkých látek a chutná harmonicky a plně. Jemné tóny čokolády a oříšků chuť ještě více zjemňují. patříte mezi znalce kávy, kteří přikládají velký význam chuti? informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde. nutriční údaje na 100 genergie -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny -sůl -vitamíny a minerální látky -
- Seznam přísad
- Není specifikováno
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Kaffeegroßrösterei A. Joerges GmbH Raiffeisenstraße 10 – 12 63179 Obertshausen Deutschland
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Joerges
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- FF01GOKH
- Kód EAN
- 4039398130378
- Seznam přísad
- Není specifikováno
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Kaffeegroßrösterei A. Joerges GmbH Raiffeisenstraße 10 – 12 63179 Obertshausen Deutschland
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Joerges
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- FF01GOKH
- Kód EAN
- 4039398130378
K tomu se hodí také

Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
947,05 Kč/1kg
947,05 Kč
Prodejce: somnia24

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

Joerges Gorilla Bar Crema Zrnková káva 1kg
947,88 Kč/1kg
947,88 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Kovový oblouk z růží 240 cm
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
849,31 Kč/1kg
849,31 Kč
Prodejce: somnia24

WESCO WESCO New Double-Boy silber 105690
2 205,00 Kč
Prodejce: HAI-END

Odolná mučenka Passiflora Purple Haze cca 30 cm - exotická krása - vytrvalá popínavá rostlina
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Philips AquaClean CA6903/22 Originál vodní filtry , Saeco 2ks, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusů, 70%, 130 mm
696,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 155,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
927,72 Kč/1kg
927,72 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, kávová směs (zrno)
633,28 Kč/1kg
633,28 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Schwiizer Schüümli Crema Fazole 1Kg
797,90 Kč/1kg
797,90 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,58 Kč/1kg
421,58 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Caffè Borbone MISCELA ROSSA, 1 kg, kávová směs, zrnková káva
633,10 Kč/1kg
633,10 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá, Stříbrná
19 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gastromark

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
536,00 Kč/1kg
536,00 Kč
Prodejce: Alky

Schwiizer Schüümli Zrnkové espresso 1Kg
662,96 Kč/1kg
662,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá káva
Objednala jsem si tuto kávu, protože jsme si koupili nový kávovar a také jsme si v obchodě koupili zrnkovou kávu Gorilla. Protože nám káva chutnala (jiná odrůda než tato od Gorily), objednali jsme si mimo jiné i tuto, kterou lze opravdu jen doporučit. Má velmi příjemné aroma (trochu silnější), ale málo kyselosti. Doprava trvala několik dní, ale rozhodně to stojí za to!!!
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a nekomplikované.
I když ceny kávy nadále porostou, je to luxus, který si budu užívat i nadále. Se směsí jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 28. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 1000 g (na espresso)
Použité
1 150,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 150,00 Kč/1kg

21 Coffee Brazil 70%, Peru 30%, Home/Office, Blend/Bourbon, Catuai, Typica, Natural/Washed, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1l

21 Coffee Brazil Daily, Bourbon, Catuai, Typica/Natural, 1 kg
Použité
790,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
790,00 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 160,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 160,77 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 083,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 083,16 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 210,61 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 210,61 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
888,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 889,90 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

21 Coffee Mexiko, Bourbon, Typica, Mundo Novo / Washed, 200 g (na espresso)
Použité
365,00 Kč
Prodejce: 21Coffee
1 825,00 Kč/1l

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg