5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn1 158,50 Kč/1kg
1 158,50 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lucaffe Classic, 1 kg1 008,73 Kč/1kg
1 008,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg534,72 Kč/1kg
534,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg
541,77 Kč/1kg
541,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnkové kávy
623,51 Kč/1kg
654,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
848,26 Kč/1kg
848,26 Kč
Prodejce: somnia24

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
926,59 Kč/1kg
926,59 Kč
Prodejce: somnia24

Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
458,31 Kč/1kg
458,31 Kč
Prodejce: velmontask

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lucaffe bez kofeinu 700 g, zrnková káva
406,35 Kč/1kg
609,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Káva, Espresso, Moka, Středně pražená, 9/13, Taška
775,31 Kč/1kg
775,31 Kč
Prodejce: velmontask

Káva zrnková Vergnano Granaroma 1 kg
447,92 Kč/1kg
447,92 Kč
Prodejce: Katomix

Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Kimbo 014089, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů
915,17 Kč/1kg
915,17 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Kapacita:
- 1 kg
Lucaffe Mamma Luciaje směsfazolí, která se díky své univerzálnosti velmi často používá v gastronomii. Lze ji použít k přípravě vynikajícíhoklasickéhoitalskéhoespressa se středně plnou chutí i výjimečnýchmléčnýchnápojů, jako je cappuccino a latté. Pečlivě vybraná kávová zrna Arabica (40 %) a Robusta pocházejí výhradně z plantáží ve Střední a JižníAmerice. Jsou pečlivě a pomalupraženy v rotačním bubnu, což eliminuje nadbytečnou hořkost, zbytečnou kyselost a látky dráždící žaludek.Díky tomumákávaLucaffe Mamma Luciavelmi hedvábnou chuť s jedinečnou sladkostí a čokoládovým aroma.
Balení obsahuje 1000 g kávy.
| Informace: | |||
Datum spotřeby | 22. července 2026 | Datum pražení | Červenec 2024 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň pražení | 6/10 |
Vlastnosti | 40% Arabica | Hmotnost | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 6/10 | Sladkost | 8/10 |
Pěna | 9/10 | Obsah kofeinu | 9/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 7/10 | Černá káva | 8/10 |
Cappuccino | 9/10 | Caffe Latte | 9/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 10/10 | Kávovary | 8/10 |
Kávovary s filtrem | 7/10 | Kávovary, moka konvice | 7/10 |
Lucaffe Mamma Lucia je nejsilnější kávou ze sortimentu pražírny Lucaffe, jedná se o kávu typu Rossa. Mamma Lucia vyniká plným tělem, silnou, velmi uspokojující chutí s tóny čokolády a příjemnou, decentně hrubou aftertaste. Káva Mamma Lucia je směsí 60% robusty a 40% arabiky, avšak díky pečlivému procesu zpracování se nejedná o hořkou kávu. Tato káva je ideální k přípravě kávovinových nápojů, především cappuccina, ale potěší Vás i ve formě espressa. Hmotnost: 1 kg
Lucaffe Mamma Lucia byla vyrobena speciálně pro použití v gastronomii s důrazem na kvalitu a dobrou cenu. Má intenzivní chuť, plné sladké tělo, lehkou pěnu a poměrně pestrou chuť, což z něj činí ideální volbu pro většinu lidí, vhodnou zejména pro sladké recepty. Má vyšší obsah kofeinu, díky němuž v probudí a nabije do ročního pracovního dne. Charakteristika lahodné chuti odrůdy ideální pro Espresso velmi dobrá pro Latte Macchiato a Cappuccino vhodná pro všechny pumpy a automatické kávovary
Lucaffé Mamma Lucia zrnková káva 1 kg
Káva Lucaffé Mamma Lucia se skládá ze směsi kávových zrn Arabica a Robusta. Káva je úžasně intenzivní například na začátek rána. Káva je silná, ale má jemné tělo.
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- 40% Arabica, 60% Robusta
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 40 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 60 %
- Potravinářský podnik
- Lucaffé Srl S.B.
- Prodejní název
- Lucaffe Mamma Lucia 1kg
- Výrobce
- Lucaffé
- Počet kusů
- 25
- Číslo produktu
- V8257
- Kód EAN
- 8021103782572
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- 40% Arabica, 60% Robusta
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 40 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 60 %
- Potravinářský podnik
- Lucaffé Srl S.B.
- Prodejní název
- Lucaffe Mamma Lucia 1kg
- Výrobce
- Lucaffé
- Počet kusů
- 25
- Číslo produktu
- V8257
- Kód EAN
- 8021103782572
K tomu se hodí také

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg
541,77 Kč/1kg
541,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Illy 7187, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 365,24 Kč/1kg
395,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnkové kávy
623,51 Kč/1kg
654,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Kimbo EXTRA CREAM 1 kg zrnkové kávy
1 014,03 Kč/1kg
1 014,03 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.
2 335,24 Kč/1kg
583,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
725,30 Kč/1kg
725,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
458,31 Kč/1kg
458,31 Kč
Prodejce: velmontask

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Lucaffe Classic, 1 kg
1 008,73 Kč/1kg
1 008,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Dior Fahrenheit, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Fialka
26 351,50 Kč/1l
2 635,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

LEGO Botanicals Kytice, Sada na stavění, 18 rok/roky, Plast, 756 kusů, 761 g
1 117,31 Kč
Prodejce: MuseumOfBricks

Steviola® Tabs 300 kusů | nízkokalorické | praktické na cesty | veganské | šetrné k zubům | náhrada cukru
6 224,44 Kč/1kg
112,04 Kč
Prodejce: BioCare

Kimbo 014089, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů
915,17 Kč/1kg
915,17 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Káva, Espresso, Moka, Středně pražená, 9/13, Taška
775,31 Kč/1kg
775,31 Kč
Prodejce: velmontask

Wessper Classic Vodní filtrační vložky vhodné pro filtrační vložky Brita Classic (kompatibilní s PearlCo Classic) 10 balení
712,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 1 kg
790,18 Kč/1kg
790,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
848,26 Kč/1kg
848,26 Kč
Prodejce: somnia24

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
926,59 Kč/1kg
926,59 Kč
Prodejce: somnia24

Lucaffe EXQUISIT 1kg zrnkové kávy (90% Arabica + 10% Robusta)
677,27 Kč/1kg
677,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lucaffe Classic, 250 g
852,00 Kč/1kg
213,00 Kč
Prodejce: Alky

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lucaffe bez kofeinu 700 g, zrnková káva
406,35 Kč/1kg
609,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
326,88 Kč
-35,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Naše oblíbená káva
Hmotnost 1 kgPočet kusů 25
Nejlepší káva a doručení bylo skvělé!
Ohodnoceno dne 15. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgPočet kusů 25
Ohodnoceno dne 13. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgPočet kusů 25
Ohodnoceno dne 3. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgPočet kusů 25
Ohodnoceno dne 10. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgPočet kusů 25
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 317,07 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 317,07 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 158,50 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 158,50 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 080,41 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 080,41 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 251,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 251,43 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 879,90 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Dallmayr Home Barista Caffè Crema Dolce, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Cappuccino, Latte macchiato, Světlé pražení, Alois Dallmayr Kaffee OHG , Dienerstr. 14 -15, 80331, Munich, Germany, 1 kusů, Rainforest Alliance



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
827,45 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 2 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 2 kg
815,55 Kč
Prodejce: FonderhillSp
815,55 Kč/1kg

Lucaffe Classic, 1 kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 008,73 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 008,73 Kč/1kg

Tommy Cafe Etiopia Djimmah Gr.5 1kg, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 015,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
975,97 Kč/1kg