Hmotnost:

1000 g

Lucaffe Espresso Bar, 1 kg

541,77 Kč

541,77 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

út 6. – st 7. října

Bezplatné vrácení zboží – 30 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 Kč
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
Obrázek produktu pro Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn
Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn
1 155,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 078,11 Kč/1kg
1 078,11 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
515,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
515,08 Kč
Prodejce: Caffarro
Obrázek produktu pro Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
536,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
536,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 1 kg
Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 1 kg
790,18 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
790,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Lucaffe BLUCAFFE 700 g zrnkové kávy
Lucaffe BLUCAFFE 700 g zrnkové kávy
1 825,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 278,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
846,77 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 28
846,77 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnkové kávy
Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnkové kávy
623,51 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
654,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
924,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
924,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
944,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
944,22 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
459,82 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
459,82 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Lucaffe bez kofeinu 700 g, zrnková káva
Lucaffe bez kofeinu 700 g, zrnková káva
406,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
609,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavě pražená, 10/13, Taška
Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavě pražená, 10/13, Taška
1 079,05 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
1 079,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 250 g
Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 250 g
1 036,00 Kč/1kg
259,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
642,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
642,54 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Lucaffe EXQUISIT 44 mm, kávové kapsle systému ESE, 150 kusů
Lucaffe EXQUISIT 44 mm, kávové kapsle systému ESE, 150 kusů
1 162,54 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 278,79 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Passalacqua Mehari Espresso 1kg zrnkové kávy
Passalacqua Mehari Espresso 1kg zrnkové kávy
800,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
800,25 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kapacita:
1 kg


Lucaffé Espresso Bar - 60% Arabica + 40% Robusta

Pravá zrnková káva BAR. Lucaffé Espresso Bar je atraktivní směs zrn 60 % Arabiky a 40 % Robusty z pečlivě vybraných odrůd.
Prémiové pražení pomocí nejmodernějších technologií, které využívají k pražení a rotaci zrn vzduch. Tato technologie zajišťuje rovnoměrné pražení a vynikající kvalitu při nižší teplotě. Tento způsob pražení zvýrazňuje chuť jednotlivých odrůd kávy bez nežádoucí pachuti po pražení. V každém zrnku a šálku se objeví pouze čistá chuť kávy. Rovnoměrnost pražení je zajištěna tím, že kávová zrna opouštějí pražicí buben již po 2 sekundách. Díky pečlivému pražení obsahuje takto pražená káva o 25 % více antioxidantů než její konkurenti, dokonce více než zelený čaj.



Lucaffe Espresso Barje rozmanitá směs zrn z pečlivě vybraných plantáží, z nichž 60 % tvoří nejkvalitnějšíArabica a zbytek doplňuje vysoce kvalitní Robusta. Káva Lucaffe Espresso Bar se vyznačuje intenzivní chutí, která se střídá s výraznou sladkostí. Má jedinečnou hedvábnou strukturu a hustou pěnu, která se vytváří během šálku vynikajícího espressa. Vynikající je také s mlékem v podobě cappuccina nebo latté.

Balení obsahuje 1000 g kávy.

Informace:

Datum spotřeby

17. července 2026

Datum pražení

Červenec 2024

Typ

Zrnková káva

Stupeň pražení

7/10

Vlastnosti

60 % Arabica
40 % Robusta

Hmotnost

1000g

Vlastnosti:

Intenzita

8/10

Sladkost

8/10

Pěna

9/10

Obsah kofeinu

8/10

Způsoby přípravy:

Espresso

8/10

Černá káva

8/10

Cappuccino

8/10

Caffe Latte

8/10

Způsoby přípravy:

Automatické kávovary

8/10

Kávovary

9/10

Kávovary s filtrem

7/10

Kafetérie, Moka

7/10

#espresso



Káva - zrnková, směs kávových odrůd, směs různého původu, hmotnost balení 1000 g - 599 Kč/1 kg

Lucaffe Espresso Bar je typickým zastáncem silnějšího typu severoitalského espressa ze sortimentu pražírny Lucaffe. Espresso Bar vyniká jemnou, avšak pikantní chutí s tóny opražené čokolády. Lucaffe Espresso Bar je typickým zastáncem silnějšího typu severoitalského espressa ze sortimentu pražírny Lucaffe. Espresso Bar vyniká jemnou, avšak pikantní chutí s tóny opražené čokolády. Káva Lucaffé Espresso Bar je směsí 60% Arabiky a 40% Robusty, proto v ní nenajdeme žádné kyselé tóny. Tato káva je ideální k přípravě espressa. Vzhledem k mírně vyššímu obsahu kofeinu ji doporučujeme konzumovat v dopoledních hodinách. Zrna pochází ze Střední a Jižní Ameriky a jsou pražena v tradiční pražírně na břehu Gardského jezera. Pražírna kávy Lucaffe byla založena roku 1996 Gianem Lucou Venturellim na břehu Gardského jezera v severní části Itálie. Specializuje se především na porcovanou kávu v podech, ale je velmi úspěšná i se svojí zrnkovou kávou. Jedinečná chuť káv Lucaffe je dána metodou pražení v rotačních bubnech, díky čemuž jsou potlačeny hořké tóny a naopak se kávy chuťově zjemní. Ochutnejte také ostatní druhy kávy Lucaffe.

Lucaffe Espresso Bar je káva s jemnou ovocnou chutí s nádechem hořkosti. Má vysoký obsah kofeinu, silné pronikavé tělo a na povrchu vytváří kvalitní hustou pěnu. Pro svou nezaměnitelnou charakteristiku se používá v barech a restauracích. Je ideální nejen pro přípravu italského espressa, ale také pro přípravu všech druhů nápojů evropského a amerického typu. Charakteristická je jemná ovocná chuť? s nádechem hořkosti, ideální pro přípravu espressa, velmi dobrá pro přípravu Latte Macchiato a Cappuccina vhodná pro všechny kovové a automatické varné konvice

Lucaffé Espresso Bar - zrnková, 1000 g

Typická italská káva, která se vyznačuje dokonalou rovnováhou různých odrůd kávy z nejlepších plantáží. Sladká, intenzivní a velmi krémová káva.
Skladování a použití
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním světlem
Bez kofeinu
Ne
Seznam přísad
60% Arabica 40% Robusta
Hmotnost
1000 g
Region pěstování kávy
Střední Amerika
Jižní Amerika
Indie
Podíl odrůdy Arabica
60 %
Podíl odrůdy Robusta
40 %
Potravinářský podnik
Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.
Prodejní název
Lucaffé Espresso Bar 1 kg
Výrobce
Lucaffé
Model
Espresso-Riegel
Počet kusů
25
Číslo produktu
V9209
Kód EAN
8021103792090

Skladování a použití
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním světlem
Bez kofeinu
Ne
Seznam přísad
60% Arabica 40% Robusta
Hmotnost
1000 g
Region pěstování kávy
Střední Amerika
Jižní Amerika
Indie
Podíl odrůdy Arabica
60 %
Podíl odrůdy Robusta
40 %
Potravinářský podnik
Lucaffé Venturelli Gian Luca S.r.l.
Prodejní název
Lucaffé Espresso Bar 1 kg
Výrobce
Lucaffé
Model
Espresso-Riegel
Počet kusů
25
Číslo produktu
V9209
Kód EAN
8021103792090
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
536,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
536,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Kávové pody Lucaffe CLASSIC 44 mm pro systém ESE, 150 kusů
Kávové pody Lucaffe CLASSIC 44 mm pro systém ESE, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
955,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
GORILLA Superbar Crema zrnková káva 1 kg
846,77 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 28
846,77 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lucaffe Classic, 1 kg
Lucaffe Classic, 1 kg
1 004,81 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 1 kg
Lucaffe Mr. Exclusive - 100% Arabica, 1 kg
790,18 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
790,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Lucaffe EXQUISIT 1kg zrnkové kávy (90% Arabica + 10% Robusta)
Lucaffe EXQUISIT 1kg zrnkové kávy (90% Arabica + 10% Robusta)
677,27 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
677,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lucaffe BLUCAFFE 700 g zrnkové kávy
Lucaffe BLUCAFFE 700 g zrnkové kávy
1 825,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 278,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnkové kávy
Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnkové kávy
623,51 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
654,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
Joerges Espresso Delicato, 1 kg, Káva, Espresso, Tmavě pražená, 1 kusů, Taška
924,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
924,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
846,77 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 28
846,77 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lucaffe bez kofeinu 700 g, zrnková káva
Lucaffe bez kofeinu 700 g, zrnková káva
406,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
609,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
Joerges Café Creme, 1 kg, Káva, Světlé pražení, 1 kusů, Taška
944,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
944,22 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
459,82 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
459,82 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
632,00 Kč
-48,00 Kč
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
421,33 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Espresso Crema 500g
Espresso Crema 500g
586,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
293,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Lavazza Top Class 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, Cinnamon, Chocolate, 1 kusů, 1 kg
Lavazza Top Class 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, Cinnamon, Chocolate, 1 kusů, 1 kg
785,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
785,00 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
642,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
642,54 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavě pražená, 10/13, Taška
Kimbo Espresso Napoli, 1 kg, Espresso, Tmavě pražená, 10/13, Taška
1 079,05 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
1 079,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
732,59 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
732,59 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
Starbucks PIKE PLACE ROAST, 200 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 458,25 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
326,88 Kč
-35,23 Kč
291,65 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
Mocambo Brasilia | celá zrna | 1000g
625,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 Kč
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
Obrázek produktu pro De’Longhi Kimbo Espresso 100% Arabica, 1 kg
De’Longhi Kimbo Espresso 100% Arabica, 1 kg
801,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
801,90 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Káva, Espresso, Moka, Středně pražená, 9/13, Taška
Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Káva, Espresso, Moka, Středně pražená, 9/13, Taška
778,18 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
778,18 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Kimbo 014089, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů
Kimbo 014089, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů
910,99 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
910,99 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 45
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
604,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
604,00 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Caffè Vergnano Antica Botegga, 1 kg, Káva, Středně pražená, 24 měsíc/ů, Arabica, robusta, 1 kusů
Caffè Vergnano Antica Botegga, 1 kg, Káva, Středně pražená, 24 měsíc/ů, Arabica, robusta, 1 kusů
800,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
800,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hodnocení zákazníků

Na základě 7 hodnocení

Obrázky od zákazníků

Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Deformovaný obal v malé krabičce. Vnitřní atmosféra byla zcela vytlačena.
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 9. července 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 25. října 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk
Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 Kč
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení
Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)
Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 Kč
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks
Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)
Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg, Obrázek vytvořený pomocí AI
Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Doprava zdarma50Kč poukaz
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g
MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 204,96 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 204,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 246,24 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 246,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 311,21 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 311,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg, Obrázek vytvořený pomocí AI
Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg, Obrázek vytvořený pomocí AI
Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Doprava zdarma50Kč poukaz
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn
Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg