5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica, Robusta, Brazílie, 1 kusů493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkové kávy491,72 Kč/1kg
716,42 Kč
-224,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
491,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška483,28 Kč/1kg
676,40 Kč
-193,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
483,28 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Caffè Crema Dolce | celozrnná | 1000g
701,30 Kč/1kg
701,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica and Robusta, Itálie, 1 kusů
731,33 Kč/1kg
731,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 kusů, 170 mm, 300 mm
707,55 Kč/1kg
808,95 Kč
-83,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,24 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza 4720034002 Káva Crema e Gusto - 1 000 g
869,94 Kč/1kg
869,94 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Qualità Rossa 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica and Robusta, 1 kusů, 1 kg
720,65 Kč/1kg
720,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kávová zrna Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
815,14 Kč/1kg
815,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
534,72 Kč/1kg
534,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Středně pražená
953,11 Kč/1kg
953,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lavazza Top Class 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, Cinnamon, Chocolate, 1 kusů, 1 kg
757,78 Kč/1kg
776,85 Kč
-19,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,78 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojů:
- Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso
- Intenzita upražení kávy:
- Tmavě pražená
- Míra intenzity:
- 10
Lavazza | Zrnková káva Expert Gusto Forte - 1 kg - tmavě pražená - intenzivní kakaová chuť - 100% Robusta
- Poznejte intenzivní chuť kávy Lavazza Gusto Forte!
Všestranné směsi s charakterem
- Zrnková káva Lavazza Expert Gusto Forte je mistrovská směs vyrobená ze 100% kávových zrn Robusta z Afriky a jihovýchodní Asie. Tato tmavě pražená zrna vám nabídnou jedinečný chuťový zážitek s hladkou, krémovou strukturou a silným, výrazným aroma. Intenzivní kakaová chuť dlouho přetrvává v ústech a zajišťuje nezaměnitelný chuťový zážitek.
Podrobnosti o výrobku
- Zrnková káva Lavazza Expert Gusto Forte zaujme následujícími specifikacemi:
- Obsah: 1 kg
- Stupeň pražení: tmavý
- Intenzita: 13 z 13
- Aromatické poznámky: Kakao, koření
- Složení: 100% Robusta
Pro milovníky a znalce kávy
- Lavazza Expert Gusto Forte je určena všem, kteří oceňují plnou chuť a silné aroma kávových zrn. Ať už pro každodenní požitek, nebo pro zvláštní příležitosti - tato zrnková káva je ideální volbou pro každého milovníka kávy. Díky tmavému pražení se chutě optimálně rozvíjejí a nabízejí vám pozoruhodnou hloubku a komplexnost, která je cítit v každém šálku.
Výhody produktu: Káva je vhodná pro všechny, kteří mají rádi kávu:
- Intenzita: Díky intenzitě 13 ze 13 nabízí tato zrna silný a plný chuťový zážitek.
- Univerzálnost: Ideální pro přípravu v plně automatických strojích nebo pro klasickou přípravu. Ideální pro všechny kávové styly!
- Chuťová rozmanitost: Vychutnejte si harmonickou kombinaci kakaa a koření, díky níž je každý doušek výjimečným zážitkem.
- Vysoce kvalitní suroviny: 100% Robusta z nejlepších pěstitelských oblastí Afriky a jihovýchodní Asie je zárukou nejvyšší kvality.
- Kreativní možnosti: Zrnkovou kávu můžete použít pro různé způsoby přípravy, od espressa až po silné kávové směsi.
Nejlepší výhody používání kávy Lavazza Expert Gusto Forte
- Vychutnejte si nesrovnatelné aroma a intenzivní rozmanitost chutí těchto zrnkové kávy. Kombinace tmavého pražení a vysoce kvalitních zrn Robusta vytváří jedinečný chuťový zážitek, který vás potěší při každém doušku. Vyzkoušejte dokonalou rovnováhu síly a chuti a udělejte si z každého šálku kávy výjimečný zážitek!
Lavazza Vending Espresso Gusto Forte 1kg celých zrn, 100% Robusta
Silná a aromatická - 100% zrna Robusta
Gusto Forte Vending má pevnou pěnu. Její tmavé pražení rozvíjí intenzivní chuť.
- Původ: Afrika a jihovýchodní Asie
- Poznámky: výrazná chuť s nádechem kakaa
- Intenzita: silná
- Chuť: silná
- Pražení: tmavé
Tato zrnková káva Lavazza je ideální pro použití v gastronomii. Každého baristu potěší plná chuť zrnkové kávy Lavazza. Tato značka espressa by neměla chybět v žádném dobrém kavárenském baru nebo restauraci.
V praktickém 1kg sáčku si celá zrna zachovávají svou chuť, i když byl balíček již otevřen. Tato zrnková espressa jsou ideální pro plně automatické kávovary.
Lavazza Expert Gusto Forteje produkt z řady kávovarů. Je složena výhradně ze zrn Robusta (100 %) z Afriky a jihovýchodní Asie. Vytvořili mimořádně silnou a povzbuzující směs s výrazným tělem. Tmavé pražení zrn navíc přineslo příjemnou kakaovou příchuť. Káva Lavazza Vending Gusto Forte se vyznačuje také krásnou hustou pěnou, která zůstává na šálku po dlouhou dobu.
Balení obsahuje 1000 g kávy.
| Informace: | |||
Datum spotřeby | 30. července 2025 | Datum pražení | Červenec 2023 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň pražení | 9/10 |
Vlastnosti | 0% Arabica | Hmotnost | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 10/10 | Sladkost | 2/10 |
Pěna | 9/10 | Obsah kofeinu | 10/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 9/10 | Černá káva | 7/10 |
Cappuccino | 5/10 | Caffe Latte | 4/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 10/10 | Kávovary | 6/10 |
Kávovary s filtrem | 7/10 | Kávovary, moka konvice | 5/10 |
Směs s výraznou chutí, která v sobě nese tóny kakaa a zaujme sametově hustou pěnou.
Lavazza Expert Gusto Forte je směs energie a intenzivní, svěží chuti. Vysoký? vysoká hladina vysoké pražení, vysoká vysoký obsah kofeinu a 100% zrna robusty. Průměrná obsah kofeinu v robustě je téměř dvakrát vyšší než v arabice, proto je také v docích vyšší míra vzrušení espresso je povzbuzující svou hořkou, kořeněnou chutí, ve které jsou cítit i smyslné kakaové tóny. Hustota keře je přehnaně znát v ? jak horké je to? kávová zrna v kávovaru Lavazza Expert Gusto Forte pocházejí z rostlin v Africe a jižní Asii.
Lavazza Vending Gusto Forte je výjimečná směs, která Vám učaruje silnou vyváženou chutí s výraznými kořeněnými tóny, které po sobě zanechávají chuť kakaa.
Zrnková káva Lavazza Expert Gusto Forte. Kombinuje konzistentní pěnu s výraznou, čistou chutí, která evokuje aroma kakaa a koření. Připravuje naprosto fantastické italské espresso. Řada Expert pro skutečné experty na espresso.
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- pražená kávová zrna
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Robusta
- 100 %
- Rozměry
- 15x10x25
- Potravinářský podnik
- Luigi Lavazza Deutschland GmbH, Ziegelhüttenweg 43, 60598 , Deutschland
- Prodejní název
- Lavazza Expert Gusto Forte Espresso - 1kg Kaffeebohnen, 100% Robusta
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- K028685
- Kód EAN
- 8000070028685
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- pražená kávová zrna
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Robusta
- 100 %
- Rozměry
- 15x10x25
- Potravinářský podnik
- Luigi Lavazza Deutschland GmbH, Ziegelhüttenweg 43, 60598 , Deutschland
- Prodejní název
- Lavazza Expert Gusto Forte Espresso - 1kg Kaffeebohnen, 100% Robusta
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- K028685
- Kód EAN
- 8000070028685
K tomu se hodí také

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Káva "Tradizionale", mletá, pražená, 250 g, PELLINI
980,00 Kč/1kg
245,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica, Robusta, Brazílie, 1 kusů
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Mövenpick Espresso | celozrnné | 1000g
581,76 Kč/1kg
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica and Robusta, Itálie, 1 kusů
731,33 Kč/1kg
731,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
483,28 Kč/1kg
676,40 Kč
-193,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
483,28 Kč
Prodejce: Caffarro

Kávová zrna Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
815,14 Kč/1kg
815,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,63 Kč/1kg
478,63 Kč
Prodejce: Katomix

Káva zrnková Vergnano Granaroma 1 kg
447,67 Kč/1kg
447,67 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kávová zrna Dallmayr Crema d’Oro, 1 kg
471,81 Kč/1kg
471,81 Kč
Prodejce: Katomix

Zanzibar Caffe Crema celozrnná 1000g
720,18 Kč/1kg
720,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Qualità Rossa 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica and Robusta, 1 kusů, 1 kg
720,65 Kč/1kg
720,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Seli Kaffee Crema 1 kg, zrnková káva
545,55 Kč/1kg
587,82 Kč
-42,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
545,55 Kč
Prodejce: VISO

MÖVENPICK 951830 Káva Crema Gusto Italiano, celozrnná, 1000g
660,23 Kč/1kg
660,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
847,26 Kč/1kg
847,26 Kč
Prodejce: somnia24

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
1 063,06 Kč/1kg
1 063,06 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Taška
451,57 Kč/1kg
451,57 Kč
Prodejce: Katomix

Beetle V305015 Beetle Caffe Crema
718,80 Kč/1kg
718,80 Kč
Prodejce: somnia24

Gorenje WD2A164ADPS/DE, Přední plnění, Stojací, Bílá, Levý, Černá, Černá
16 150,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Illy Espresso 250 g, 250 g, Espresso, Středně pražená, 24 měsíc/ů, 1 kusů, Plechovka
1 340,52 Kč/1kg
335,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Segafredo Espresso Casa 1kg, 1 kg, Káva, Nepražená, Segafredo, CE, 1 kusů
488,35 Kč/1kg
503,00 Kč
Prodejce: Alky
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lavazza
Počet kusů 1Hmotnost 1 kg
Káva je prostě vynikající a super pražená. Čerstvě namletá se doporučuje i jako "normální" káva, jako espresso jen opravdu moc dobrá a vřele doporučuji. Od objednávky až po doručení špičkové. Káva dorazila o 2d dříve než bylo avizováno. Děkuji.
Ohodnoceno dne 2. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 24. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 25. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 6Hmotnost 6 kg
Ohodnoceno dne 10. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 6Hmotnost 6 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 247,46 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 247,46 Kč/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 312,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 312,68 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg

Lucaffe Classic, 1 kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 004,81 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 080,41 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 080,41 Kč/1kg

Tommy Cafe Etiopia Djimmah Gr.5 1kg, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 015,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
975,97 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 4 balení
3 056,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
754,83 Kč
-106,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg