4,8



Na základě 13 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
793,08 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč-145Kč
648,08 Kč / 1kg
plus 120,25 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g1 207,54 Kč/1kg
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn1 155,36 Kč/1kg
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg648,08 Kč/1kg
754,83 Kč
-106,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)425,06 Kč/1kg
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
1 063,06 Kč/1kg
1 063,06 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
735,63 Kč
Prodejce: VISO

Espresso - Kaapi Kerala zrnková 250g
1 041,84 Kč/1kg
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe crema, Caffe latte, Středně pražená
421,33 Kč/1kg
421,33 Kč
Prodejce: Katomix

Lavazza Caffè Crema Dolce | celozrnná | 1000g
701,30 Kč/1kg
701,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Káva, Tmavě pražená, 12/13, Taška
699,00 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, Arabica, Robusta, Brazílie, 1 kusů
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
515,08 Kč/1kg
515,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Segafredo Intermezzo, 1000g, 1 kg, Káva, Segafredo, CE, 1 kusů, Taška
584,00 Kč/1kg
632,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
584,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 076,62 Kč/1kg
538,31 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Taška
735,49 Kč/1kg
735,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Pellini 1Kg Č.82 Vivace Espresso Z/6
456,80 Kč/1kg
456,80 Kč
Prodejce: velmontask
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Kapacita:
- 1 kg
- Druhy nápojů:
- Espresso
- Intenzita upražení kávy:
- Středně pražená
- Míra intenzity:
- 8/10
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Šířka balení:
- 80 mm
- Hloubka balení:
- 120 mm
- Výška balení:
- 200 mm
- Hmotnost včetně balení:
- 1 kg
- Typ balení:
- Taška
Luigi Lavazza Deutschland GmbH Platz der Einheit 2 60327 Frankfurt/M. Skladujte na suchém místě. Zrnková káva 1 balení
Espresso Italiano je výběrem nejlepších směsí, které Lavazza zkombinovala do harmonické celkové kompozice. Vychutnejte si plnou vůni a chuť plného italského espressa. Připravte si Espresso Italiano přesně tak, jak ho máte rádi.
Směs: Dlouhotrvající pěna a příjemný závěr s čokoládovými tóny
Složení: Arabica a Robusta
Původ: Jižní Amerika, jihovýchodní Asie
Zpracování: Settimo Torinese, Itálie
Profil a pražení: Krémová a aromatická
Vzhled: Dlouhotrvající pěna
Aroma: čokoládové tóny
Chuť: sladká a aromatická
Aroma: Čokoláda
Intenzita: 8 / 10
Pražení: střední
Výrobce / Vyrobeno pro:
Via Bologna, 32, 10152 Torino TO - Itálie
Crema e Aroma je směs espressa Lavazza z celých kávových zrn s vyváženou aromatickou chutí. Lavazza Espresso Crema e Aroma je středně pražená káva. S kávou Lavazza Espresso Crema e Aroma si můžete vychutnat chuť a aroma pravého italského espressa a připravit si krémové cappuccino a lahodné latte macchiatos.
Směs espressa z celých zrn.Espresso Cremoso: Směs 70 % zrn Robusta a 30 % zrn Arabica poskytuje zvláštní aroma, plnou a vyváženou chuť a jemnou hedvábnou pěnu. Tuto prémiovou kávu si můžete vychutnat jako klasické espresso, jako lahodné cappuccino nebo s trochou mléka.
Lavazza Espresso Cremosoje složeno z pečlivě vybraných zrn Arabiky (30 %) a nejušlechtilejší Robusty.Toto složení je zodpovědné především za vysokou sílu a výjimečně hustou pěnu, kterouLavazza Espresso Cremosovytváří v šálku vynikajícího espressa. Díky střednímu pražení zvolenému pro tuto směs je však vhodná i pro přípravu mléčných kávových nápojů, jako je cappuccino a latté.
Balení obsahuje 1000 g kávy.
| Informace: | |||
Datum spotřeby | 30. prosince 2025 | Datum pražení | Prosinec 2023 |
Typ | Zrnková káva | Stupeň pražení | 6/10 |
Kvalita složení | 30 % Arabica | Hmotnost | 1000g |
| Vlastnosti: | |||
Intenzita | 8/10 | Sladkost | 7/10 |
Pěna | 9/10 | Obsah kofeinu | 9/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Espresso | 8/10 | Černá káva | 8/10 |
Cappuccino | 7/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Způsoby přípravy: | |||
Automatické kávovary | 9/10 | Kávovary | 8/10 |
Kávovary s filtrem | 7/10 | Kafetérie, Moka | 7/10 |
| Popis: | Lavazza Espresso Cremoso (1 kg) Caffè Crema |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Návod k použití: | Ideální pro plně automatické kávovary. Vhodné pro všechny způsoby přípravy po namletí. |
| Skladovatelnost a uchovávání: | Po otevření skladujte ve vzduchotěsné, neprůhledné nádobě v chladničce. |
| Země původu: | Itálie |
| Složení: Itálie, Itálie, Itálie, Itálie, Itálie, Itálie, Itálie, Itálie, Itálie, Itálie, Itálie: | Celá kávová zrna. |
| Distributor/provozovatel potravinářského podniku: | SO Novara,59 10154 Torino, Itálie |
Jemné espresso s vytrvalou pěnou a příjemným závěrem s nádechem čokolády. Espresso Cremoso je ideální směs pro každého, kdo si chce vychutnat lahodnou kávu každý den.
Italský požitek z kávyPokud jste opravdoví milovníci kávy, LAVAZZA vás nemine. Intenzivní chuť kávy Espresso Cremoso je skutečným požitkem pro smysly a pohladí vaše chuťové buňky plnou vůní italského kávového umění.1,0 kg zrn Arabiky a RobustyVynikající směs zrn Arabiky a Robusty je vhodná pro plně automatické kávovary. Nejlepší je přímo ze skladu a zajistit si tak naše výhodné ceny.informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.nutriční údaje na 100 genergie -tuky -z toho nasycené mastné kyseliny -z toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy -z toho cukry -z toho polyhydrické alkoholy -z toho škroby -vláknina -bílkoviny -sůl -vitamíny a minerální látky -
Znamenitá káva Lavazza Cremoso Espresso je chloubou italské značky Lavazza s pražírnou v italském Turíně. Jedná se o středně praženou směs z kvalitní arabiky a robusty jejíž přesný procentuální poměr není výrobcem uveden.
- Skladování a použití
- skladujte na suchém místě.
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Arabica, Robusta
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 60 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 40 %
- Potravinářský podnik
- Luigi Lavazza Deutschland GmbHPlatz der Einheit 2 60327 Frankfurt/M.
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Počet kusů
- 1000
- Číslo produktu
- 2799
- Kód EAN
- 80000700273368000070127333
- Skladování a použití
- skladujte na suchém místě.
- Způsob přípravy kávy
- Plně automatickéFiltrační držákFiltrovanáFrenchpressMoka konvička/Vařiče espressaAeroPressKonvice z karlovarského porcelánu
- Bez kofeinu
- Ne
- Seznam přísad
- Arabica, Robusta
- Hmotnost
- 1000 g
- Podíl odrůdy Arabica
- 60 %
- Podíl odrůdy Robusta
- 40 %
- Potravinářský podnik
- Luigi Lavazza Deutschland GmbHPlatz der Einheit 2 60327 Frankfurt/M.
- Prodejní název
- Zrnková káva
- Výrobce
- Počet kusů
- 1000
- Číslo produktu
- 2799
- Kód EAN
- 80000700273368000070127333
K tomu se hodí také

Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
779,59 Kč/1kg
779,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
596,02 Kč/1l
298,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačítko Zpět, Tlačítko Smazat paměť, Tlačítko Menu, Tlačítko Nastavení, Tlačítko..., Analogový/digitální, Červené/zelené/modré, Bezdrátový
1 854,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Káva, Espresso, Středně pražená, 1 kusů, 1 kg, Papírová taška
648,08 Kč/1kg
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro

Sklenice na míchané nápoje koktejly Arcoroc Granity 650 ml, 6x
947,10 Kč
Prodejce: Gastrojoker

Masážní pistole Elektrická masážní pistole LED Masážní pistole na krk rameno Svaly 4 rychlosti Masážní hlavice na záda Retoo
1 582,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Staedtler Lumocolor 351 WP8, Kuličkový hrot, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Fialová, Žlutá, Vícebarevný, Polypropylen (PP), Extra tlustý, 2 mm
410,23 Kč
Prodejce: somnia24

Standardní kopírovací papír A4 75 g (500 listů)
149,57 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,29 Kč
Prodejce: somnia24

Frosch® 5548423001 Frosch® Orange Allzweckreiniger 0,50 l
152,38 Kč/1l
92,18 Kč
-17%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sony Interactive Entertainment DualSense™ – Midnight Black, Gamepad, PlayStation 5, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Nastavení, Tlačítko Sdílet, Digitální, Bezdrátový, Bluetooth
1 933,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Barevný prací prášek Persil Professional Deep Clean Color 10 kg
399,61 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Palmolive 2642960007 Tekuté mýdlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
795,80 Kč/1l
238,74 Kč
Prodejce: somnia24

Melitta Kakaový prášek kakaový typ Milk Gastro 1000g
411,74 Kč/1kg
411,74 Kč
Prodejce: somnia24

Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg
122 423,43 Kč/1kg
135,89 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 80 mm, 120 mm, 200 mm
1 063,06 Kč/1kg
1 063,06 Kč
Prodejce: somnia24

Panini FIFA World Cup 2026 Sada nálepek (100 sáčků)
3 399,00 Kč
Prodejce: LOGOMATY

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Hakle 871613 Hakle Toilettenpapier Klassich 3-lagig, 24 Rollen
620,72 Kč
Prodejce: somnia24

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Develey 184628, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
217,69 Kč
Prodejce: somnia24

Káva Starbucks NESS Creamy Vanilla
5 241,61 Kč/1kg
293,53 Kč
Prodejce: Dragtek-com

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,86 Kč/1kg
282,67 Kč
Prodejce: somnia24

WMF Philadelphia 1166009999, 3,26 kg, 385 mm, 485 mm, 55 mm
3 764,21 Kč
Prodejce: koestner-shop-de

Gastroback Design Espresso Barista Pro, Espresso kávovar, 2,8 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1550 W, Černá, Nerezová ocel
12 042,22 Kč
Prodejce: GaladorEU

Olympia 1x100 DIN A4 80 micron, Průhledná, DIN A4, 100 kusů
438,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. listopadu 2018 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přízemní, dobré fazole za super cenu.
Koupeno ve speciální nabídce za 9,99 €. Běžná cena se pohybuje kolem 15 €. Balení je normální sáček s ventilem. Po rozříznutí se line příjemná pražená vůně, zrna jsou světlejší, než naznačuje černofialový obal. Lavazzu jsem si koupil také poněkud kvůli atraktivnímu balení. Zrna mají stejnou velikost a barvu, zjevně se méně lámou než u Lavazza Caffè Crema Classico. Celkově mi zrna přijdou dost nevýrazná; nejsou mastná.......Očekávám....jaká vlastně? V latte macchiato je to však skutečné překvapení. Krásně plná, výrazně čokoládová chuť....za tu cenu super....ale pokud zaplatíte normální cenu, neuděláte chybu. V espressu není tak silná, ale jako Caffe Crema je naprosto v pořádku. Rozhodně ji ale doporučuji na latte macchiato. Pěkná káva na každý den....1kg byla rychle pryč. Pět hvězdiček za bezkonkurenční nabídkovou cenu. Připraveno s kávovarem Jura Ena 5 a Siemens EQ6 s700.
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše velmi dobré.
Není co vytknout.
Ohodnoceno dne 1. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno šlo skvěle
Káva prostě chutná dobře
Ohodnoceno dne 18. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku!
Podle očekávání, dobře!
Ohodnoceno dne 29. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lavazza espresso
Lahodné
Ohodnoceno dne 24. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejchutnější espresso pro nás
Milujeme toto kořeněné espresso, dobrá hodnota za peníze
Ohodnoceno dne 13. září 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré espresso
Zjistil jsem, že je to skvělé
Ohodnoceno dne 14. června 2019 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lavazza
Nejlepší káva za cenu...
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 247,46 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 247,46 Kč/1kg

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 312,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 312,68 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg

Lucaffe Classic, 1 kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 004,81 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 004,81 Kč/1kg

Aromatizovaná kávová zrna Italské svátky 250 g 100 % Arabica Čerstvě pražená
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 335,11 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Hausbrandt Venezia 1 kg celých zrn
1 080,41 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 080,41 Kč/1kg

Tommy Cafe Etiopia Djimmah Gr.5 1kg, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
1 015,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
975,97 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 4 balení
3 056,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
754,83 Kč
-106,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg