Katja Katjesdrop - 500 gramů

186,54 Kč

373,08 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 300g
Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 300g
292,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Salmiak Rocks kousky lékořice s cukrářskou náplní salmiak 1000g
Salmiak Rocks kousky lékořice s cukrářskou náplní salmiak 1000g
274,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
274,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
Barkleys Lékořicové pastilky lékořice s příchutí salmiaku 20g
2 070,50 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
41,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sáček na opičí hlavu Katja - 500 gramů
Sáček na opičí hlavu Katja - 500 gramů
373,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Lékořicové mince - 1kg
Venco - Lékořicové mince - 1kg
393,93 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lékořicová sušenka, 175 g
Lékořicová sušenka, 175 g
359,66 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Matthijs Slungels 1 kg
Matthijs Slungels 1 kg
404,59 Kč/1kg
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Matthijs - Lékořice Bielzen - 1kg
Matthijs - Lékořice Bielzen - 1kg
404,59 Kč/1kg
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
404,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
1 414,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Slaná lékořice - Twists 100g
Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Süßes Lakritz - Schlangen 56g
Süßes Lakritz - Schlangen 56g
665,71 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
37,28 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Klene Wybertje Original – 12 kusů, hmotnost 23 gramů
Klene Wybertje Original – 12 kusů, hmotnost 23 gramů
3 281,16 Kč/1kg
905,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
2 007,26 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
351,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Venco Piramides jemně sladké 235 g
Venco Piramides jemně sladké 235 g
587,62 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cukrovinky Haribo 160g
Cukrovinky Haribo 160g
259,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Známé bonbony Katjes od značky Katja.
Kvalitní, sladké bonbony pro dlouhotrvající radost.

Informace o produktu:
cca 2,1 cm vysoké x 0,8 cm široké, každý kus
váha průměrně 1,5 gramu, každý kus



Vychutnejte si lahodnou chuť lékořice Katja Kätzchen! Nechte se překvapit jedinečnou chutí a vychutnejte si každý okamžik s touto lahodnou lékořicí Kätzchen od Katji.
Seznam přísad
Známé bonbony Katjes od značky Katja. Kvalitní, sladké bonbony pro dlouhotrvající radost. Informace o produktu: cca 2,1 cm vysoké x 0,8 cm široké, každý kus váha průměrně 1,5 gramu, každý kus
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1521 kJ/358 kcal Tuky: 0,2 g z toho nasycené tuky: 0,1 g Sacharidy: 88 g z toho cukry: 49 g Bílkoviny: 0,9 g Sůl: 0,37 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Katja
Prodejní název
Katja Katjesdrop - 500 gramů
Výrobce
Katja
Počet kusů
1
Číslo produktu
V-06-796-500-gram
Kód EAN
8716100120358

Seznam přísad
Známé bonbony Katjes od značky Katja. Kvalitní, sladké bonbony pro dlouhotrvající radost. Informace o produktu: cca 2,1 cm vysoké x 0,8 cm široké, každý kus váha průměrně 1,5 gramu, každý kus
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1521 kJ/358 kcal Tuky: 0,2 g z toho nasycené tuky: 0,1 g Sacharidy: 88 g z toho cukry: 49 g Bílkoviny: 0,9 g Sůl: 0,37 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Katja
Prodejní název
Katja Katjesdrop - 500 gramů
Výrobce
Katja
Počet kusů
1
Číslo produktu
V-06-796-500-gram
Kód EAN
8716100120358
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sáček na opičí hlavu Katja - 500 gramů
Sáček na opičí hlavu Katja - 500 gramů
373,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Lékořicové mince - 1kg
Venco - Lékořicové mince - 1kg
393,93 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Mentolová lékořice křížová - 1kg
Venco - Mentolová lékořice křížová - 1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Salmiakrondo's - 1kg
Venco - Salmiakrondo's - 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
540,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice Red Band mince aromatické intenzivní bez barviv 500g
Lékořice Red Band mince aromatické intenzivní bez barviv 500g
157,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco školní křída
Venco školní křída
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco - Farmářská lékořice - 1kg
Venco - Farmářská lékořice - 1kg
393,93 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band slaný sleď lékořice slaný slazený Obsahuje lékořici 1180g
Red Band slaný sleď lékořice slaný slazený Obsahuje lékořici 1180g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
233,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 300g
Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 300g
293,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco Medový lékořicový bonbón
Venco Medový lékořicový bonbón
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 150 kusů HARIBO Half Moon Drop
150 kusů HARIBO Half Moon Drop
351,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Napoleon - Candy Napoleon Dropbag 1 kg | 1000 g bake-in
Napoleon - Candy Napoleon Dropbag 1 kg | 1000 g bake-in
388,60 Kč/1kg
388,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Napoleon - Candy Napoleon černá - bílá - sáček 1 kg | 1000 gramů pečení v balení
Napoleon - Candy Napoleon černá - bílá - sáček 1 kg | 1000 gramů pečení v balení
388,60 Kč/1kg
388,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 16
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro PRITOM P7 PLUS, 7palcová Android tabletová PC, 32 GB interní paměti, operační systém Android 13, čtyřjádrový procesor, displej IPS HD, Wi-Fi, včetně koženého pouzdra (černé barvy)
PRITOM P7 PLUS, 7palcová Android tabletová PC, 32 GB interní paměti, operační systém Android 13, čtyřjádrový procesor, displej IPS HD, Wi-Fi, včetně koženého pouzdra (černé barvy)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 299
1 377,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech
Obrázek produktu pro Salmiakdragees pastilky salmiak s cukrovou polevou 1000g
Salmiakdragees pastilky salmiak s cukrovou polevou 1000g
306,03 Kč/1kg
306,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo bezová srdíčka potažená pěnovým cukrem ovocná 1050g
Haribo bezová srdíčka potažená pěnovým cukrem ovocná 1050g
412,07 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Dvojité solné brikety - 1kg
Venco - Dvojité solné brikety - 1kg
393,93 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Meenk - kořeny lékořice - 1 kg
Meenk - kořeny lékořice - 1 kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 033,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo - Chamallows Rebarbora, sklenice po 120 kusech
Haribo - Chamallows Rebarbora, sklenice po 120 kusech
827,06 Kč/1kg
793,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg