4,9



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Vampire, Měkké sladkosti, 175 g, Dary, Vícebarevný, 1461 kJ, 344 kcal252,17 Kč/1kg
44,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Troll Tarantula
476,92 Kč/1kg
465,00 Kč
Prodejce: Katomix

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,34 Kč/1kg
470,81 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
129,11 Kč/1kg
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,82 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
178,74 Kč/1kg
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686120279, 160 g, B, 363 kcal, 57 g, 2,3 g, 1,3 g
328,73 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Želé Trolli Pop Eye 75 g
731,87 Kč/1kg
54,89 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
620,33 Kč/1kg
837,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo Pommes Sauer kyselé ovocné žvýkačky s cukrem 100g
298,30 Kč/1kg
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná žvýkačka XL Willis extra měkká barevná ovocná žvýkačka 1000g
185,33 Kč/1kg
268,77 Kč
-83,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
185,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003463 HARIBO Cola-Schlangen Fruchtgummi 150 St.
441,25 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Vampis ovocné žvýkačky netopýři s lékořicí 1350g
Netopýři Haribo Vampire jsou jedinečnou směsí pikantní lékořice a ovocných žvýkaček. V různých barvách a lahodných příchutích, jako je šťavnatý pomeranč, jahoda a malina, poskytují aromatický požitek. Bez umělých barviv jsou ideální svačinkou pro milovníky lékořice i ovocných žvýkaček.
Výhody výrobku:
- Jedinečná kombinace: pikantní lékořice se setkává s ovocnou žvýkačkou.
- Různé příchutě: Šťavnatý pomeranč, jahoda a malina poskytují rozmanitost.
- Bez umělých barviv: Přírodní požitek s intenzivní chutí.
- Ideální pro chvíle mlsání: Ideální na oslavy, na cesty nebo mezi nimi.
Vyzkoušejte vzrušující kontrast lékořice a ovocných žvýkaček - potěšení pro všechny smysly!
HARIBO GmbH & Co KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1
53501 Grafschaft
- Neobsahuje:
- Palmový olej
- Vhodné pro vegetariány:
- Ne
- Nova classification:
- 4
- Kapacita:
- 1,2 kg
- Eco-score:
- B
- Additives:
- e330, e428, e901, e903
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1461 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 344 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 49 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,5 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 6,5 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 78 g
- Obsah sodíku (ve 100 g):
- 0,04 g
- Materiál obalu:
- Plast
Teď to začíná být strašidelné! Haribo Vampire je kombinací pikantní lékořice a lahodně ovocných žvýkaček. Získejte doma nádech Halloweenu na maškarní večírek nebo jednoduše jako svačinku na mezidobí.
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
| Složení | |
|---|---|
| Glukózový sirup; cukr; želatina; hnědý cukrový sirup; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; extrakt z lékořice (3 % na základě obsahu lékořice); ovocné a rostlinné koncentráty: Jablko, světlice barvířská, mrkev, ředkvička, borůvka, citron, černý rybíz, ibišek; aroma; potahová látka: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru. | |
| Výživové údaje (na 100 g) | |
| Energetická hodnota: | 100g: 1461kJ/344kcal |
| Tuk: | <0,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | <0,1g |
| Carbohydrates: | 78g |
| z toho cukr: 78 g: | 49g |
| Bílkoviny: | 6,5g |
| Sůl: | 0,1g |
Teď to začíná být strašidelné a děsivě chutné. Jemná lékořice v kombinaci s červenými, zelenými nebo žlutými ovocnými žvýkačkami - to jsou Haribo Vampis. Křídla jsou vyrobena z barevných ovocných žvýkaček, tělo z lahodně kořeněné, měkké lékořice. Objevte aromaticko-ovocnou kombinaci chutí.
Značka HARIBO Příchuť lékořice Tvar želé Počet jednotek 1200,0 g Počet kusů 1 Příležitost Narozeniny Informace o balení Balení Hmotnost položky 1200 gramů
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; hnědý cukrový sirup; dextróza; extrakt z lékořice (3 % na obsah lékořice); okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: mrkev, spirulina, jablko, ibišek; aroma; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 344,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 461,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 78,00 Sacharidy, z toho cukr: 49,00 Bílkoviny: 6,50 Sůl: 0,10g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1210 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft
- Prodejní název
- Ovocné žvýkačky s lékořicí
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- ME01790
- Kód EAN
- 4001686202425
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; hnědý cukrový sirup; dextróza; extrakt z lékořice (3 % na obsah lékořice); okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: mrkev, spirulina, jablko, ibišek; aroma; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 344,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 461,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 78,00 Sacharidy, z toho cukr: 49,00 Bílkoviny: 6,50 Sůl: 0,10g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1210 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft
- Prodejní název
- Ovocné žvýkačky s lékořicí
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- ME01790
- Kód EAN
- 4001686202425
K tomu se hodí také

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
470,81 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
477,41 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Troll Tarantula
476,92 Kč/1kg
465,00 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
129,11 Kč/1kg
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,34 Kč/1kg
470,81 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
451,89 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,82 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003463 HARIBO Cola-Schlangen Fruchtgummi 150 St.
441,25 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
470,81 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,92 Kč/1kg
398,96 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
280,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
151,15 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
900,34 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
422,72 Kč/1kg
317,04 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
541,69 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Colour Rado lékořicová směs v párty krabici 750g
422,72 Kč/1kg
317,04 Kč
Prodejce: somnia24

Storck 0.1833.2
495,57 Kč/1kg
248,00 Kč
-49,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
451,89 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutné
Velmi rychlé dodání a produkty vysoké kvality. Mockrát děkuji, rád se vrátím.
Ohodnoceno dne 22. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
byla vynikající
bohužel jsou všechny zase pryč . to by měla být dostatečná odpověď
Ohodnoceno dne 15. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vsetko ok
Nebol ziadne problem
Ohodnoceno dne 13. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Haribo
Čerstvé a chutné .
Ohodnoceno dne 11. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
315,23 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 050,77 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 198,76 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 062,73 Kč/1kg

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
280,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Glowworms 100x10g sáček, na karneval nebo párty, 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
249,23 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,67 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(17)Počet hodnocení: 17
308,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
308,51 Kč/1kg