4,8



Na základě 21 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vangusto Marshmallows 1000g MIX608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g541,53 Kč/1kg
81,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck z USA 300 g322,93 Kč/1kg
96,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g164,89 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 47505, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Strawberry, Červená, 1603 kJ, 377 kcal
440,73 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Housenka XXL extra dlouhé ovocné housenky z pěnového cukru 960g
502,88 Kč/1kg
482,76 Kč
Prodejce: somnia24

Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 1000g
310,38 Kč/1kg
310,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g
310,40 Kč/1kg
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mellow bacon balls červené velké kuličky z pěnového cukru 125g
471,36 Kč/1kg
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Chamallows Rombiss pastilky s příchutí vanilky a jahody 225g
1 651,60 Kč/1kg
371,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Slaninová srdíčka Marshmellow se sladkou vanilkovo-jahodovou příchutí 125g
471,36 Kč/1kg
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Apple Mallow 150g
346,20 Kč/1kg
51,93 Kč
Prodejce: Katomix

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
296,39 Kč/1kg
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g
640,33 Kč/1kg
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L

Mellow Mellow Marshmallow BBQ včetně dřevěných špízů na grilování 250g
523,12 Kč/1kg
130,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marshmallows MEGA Classic - Rocky Mounta
548,65 Kč/1kg
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pěnový cukr bloky růžový bílý růžový žlutý sladká tvrdá konzistence 125g
377,60 Kč/1kg
47,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Primavera malé červené jahody s cukrem 1150g
Lahodné bobule. Jahody Haribo Primavera přinášejí jaro v lahodné podobě. Přibližně 3,5 cm velké kousky pěnového cukru v cukru nejenže svou červenou barvou připomínají oblíbené ovoce, ale svou lahodnou jahodovou chutí vykouzlí úsměv na rtech malých i velkých. Zakousněte se do křupavých kousků a nechte se rozmazlovat měkkým vnitřkem. A až zásoby sníte, můžete uzavíratelnou plechovku snadno použít k uskladnění pamlsků nebo jiných předmětů.
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU) Haribo GmbH & Co. KG D- 53105 Bonn
Název potraviny Pěnový cukr
Seznam složek Složení: Cukr; glukózový sirup; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: ředkev, mrkev; aroma. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
Zvláštní pokyny pro skladování Chraňte před teplem a vlhkostí.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené) Kalorická hodnota v kJ 1603,00 Kalorická hodnota v kcal 377,00 Tuk v g < 0,50 Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g
tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g < 0,10 Sacharidy v g 91,0 Sacharidy, z toho cukr v g 77,00 Bílkoviny v g 2,90 Sůl v g 0,03
Třída přídatných látek Acidulant
Může obsahovat stopy ...
obsahuje Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); pšenici a výrobky z ní
Ovocné, jemné, osvěžující a lehké - jahody s bublinkovým cukrem od Haribo v 1150g plechovce slibují skvělý aromaticko-ovocný chuťový zážitek. A to dokonce 500krát. Lahodné kandované jahody Primavera jsou ideální volbou pro všechny milovníky jahod a pěnového cukru.
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
| Název | Haribo Primavera Jahody - Pěnový cukr |
| Hmotnost | 1150g |
| Trvanlivost a skladování | Chraňte před teplem a vlhkostí. |
| Složení | Cukr; glukózový sirup; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; barviva: karmín; rostlinné karoteny, kurkumin; aroma. |
| Potravinářské přídatné látky | s barvivy |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Haribo, Hans-Riegel-Straße 1, D-53129 Bonn |
| Adresa | 500 kusů |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 1603kj/377kcal |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) |
- Prvotřídní vintage kovová cedule o rozměrech 30 x 40 cm (cca A3)
- Cedule je opatřena reliéfním motivem, takže některé oblasti působí živěji.Zakřivení plechu o tloušťce 0,5 mm navíc zajišťuje větší stabilitu ve srovnání s jinými výrobci
- .Propracovaný čtyřbarevný ofsetový tisk přináší zářivé barvy a ostrý motiv. Následné zatmelení povrchu ochranným lakem zajišťuje dlouhotrvající krásný lesk
- Díky čtyřem předvrtaným otvorům je připevnění hračkou.
- Všechny cedule dodáváme jednotlivě zabalené v pevném fóliovém sáčku.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; barviva: karmín, rostlinný karoten, kurkumin; aroma. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 377,00 kilokalorií Kalorická hodnota: 1 603,00 kilojoulů Tuky: 0,50 g, z toho -nenasycené mastné kyseliny: 0,10 g Sacharidy: 91,00 g, z toho -cukr: 77,00 g Bílkoviny: 2,90 g Sůl: 0,03 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 1150 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft Deutschland
- Prodejní název
- Pěnový cukr
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10003801
- Kód EAN
- 4001686405574
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; želatina; okyselující látka: kyselina citronová; barviva: karmín, rostlinný karoten, kurkumin; aroma. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 377,00 kilokalorií Kalorická hodnota: 1 603,00 kilojoulů Tuky: 0,50 g, z toho -nenasycené mastné kyseliny: 0,10 g Sacharidy: 91,00 g, z toho -cukr: 77,00 g Bílkoviny: 2,90 g Sůl: 0,03 g
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 1150 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft Deutschland
- Prodejní název
- Pěnový cukr
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10003801
- Kód EAN
- 4001686405574
K tomu se hodí také

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,85 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,87 Kč/1kg
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,26 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,96 Kč/1kg
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
476,85 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,67 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Housenka XXL extra dlouhé ovocné housenky z pěnového cukru 960g
502,88 Kč/1kg
482,76 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
280,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusů plechovka
398,48 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo bezová srdíčka potažená pěnovým cukrem ovocná 1050g
412,07 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 125956, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal
376,12 Kč/1kg
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
151,15 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
329,35 Kč/1kg
55,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
470,25 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%5% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
5%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jahody haribo prima
Tyto jahody jsou vždy vynikající koupit je na dlouhou dobu a bude to znovu a znovu tyto jahody díky za to.
Ohodnoceno dne 30. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sladké myšky
Sladké myšky od Haribo jsou velmi chutné. Mohu je jen doporučit.
Ohodnoceno dne 22. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Super rychlé doručení, špičková kvalita. Prostě super
Ohodnoceno dne 29. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající !
Super chutné a rychlé dodání ! Vždy rád znovu .
Ohodnoceno dne 2. dubna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Objednal bych si znovu kdykoli! Jednoduše vynikající!
Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Naprosto spokojen
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Haribo
Moc dobré
Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jsem velmi spokojen
Jsem velmi spokojen
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vangusto Marshmallows 1000g MIX
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

Marshmellow pěnový cukr slanina zelená zimní vánoční stromky 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,32 Kč/1kg

Trolli Super Kick – pěnové bonbóny s náplní, balení po 4 kusech, 75 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,40 Kč/1kg

Trolli Mallow Stars extra měkké marshmallow ovoce s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
640,33 Kč/1kg

Trolli Peach Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
640,33 Kč/1kg

Trolli Apple Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
329,60 Kč/1kg

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,53 Kč/1kg

Trolli Kiss Minis pěnové cukrové bonbony ovocné žvýkačky balení 150g
31,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
209,67 Kč/1kg

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
356,49 Kč/1kg

Open Food 4000512994367, 975 g, D, 333 kcal, 57 g, 0,2 g, 0,2 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,89 Kč/1kg

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,39 Kč/1kg

Haribo Chamallows Minis kousky pěnového cukru s vanilkovou příchutí 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
56,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
283,70 Kč/1kg

Mellow bacon balls růžové velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Mellow bacon balls červené velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Pěnový cukr bloky růžový bílý růžový žlutý sladká tvrdá konzistence 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
47,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
377,60 Kč/1kg

Mellow bacon balls žluté velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Marshmellow Duhové slaninové provazy zkroucené z pěnového cukru 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Kornoutky na zmrzlinu s marshmellow pěnou s cukrem a slaninou 3 různé 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,36 Kč/1kg

Mellow bacon balls modré velké kuličky z pěnového cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
310,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,38 Kč/1kg