Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g

1 592,22 Kč

69 226,96 Kč / 1kg

plus 390,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
470,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
1 052,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
400,11 Kč/1kg
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
7 849,80 Kč/1kg
392,49 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120985005 Čokoládová tyčinka Bueno 30 kusů x 43 g
Ferrero 120985005 Čokoládová tyčinka Bueno 30 kusů x 43 g
615,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
794,22 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 35
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
952,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
359,86 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 229,19 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
634,26 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
626,26 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,09 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
282,50 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
887,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
91,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Bueno, Chocolate snacks, 43 g, 2384 kJ, 572 kcal, 41,2 g, 8,6 g
Ferrero Kinder Bueno, Chocolate snacks, 43 g, 2384 kJ, 572 kcal, 41,2 g, 8,6 g
858,60 Kč/1kg
36,92 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
900,70 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
607,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g
Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g
869,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
20,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
663,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Duplo Classic 10 ks
Duplo Classic 10 ks
2 550,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
464,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
1 151,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tyčinka Ferrero Kinder Country z pražených obilovin 23g

Pět lahodných pražených obilovin - ječmen, rýže, pšenice, špalda a pohanka - v mléčné náplni zalité mléčnou čokoládou činí z tyčinky Kinder Country chuťový zážitek. Díky jedinečné čokoládové příchuti je nejen křupavá, ale také krémová a lahodná.

Ferrero Deutschland GmbH
Hainer Weg 120
60599 Frankfurt nad Mohanem (D)


Složení: (33,5 %) [cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor(LECITHIN: SÓJA, vanilin)], cukr, sušené odstředěné mléko, palmový olej, pufované obiloviny (7,5 %) (JEČMEN, RÝŽE, PŠENICE, DINKEL, pohanka), přepuštěné máslo, emulgátor[LECITHIN: SÓJA], vanilin. Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 30,5 %.

Alergeny: ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLÉKA, SÝR Z PLNÉHO MLÉKA, LECITHIN: SÓJA, SÝR Z ODSTŘÍHNĚNÉHO MLÉKA, VEJCE, JEČMEN, PŠENICE, DINKEL,

Výživová hodnota na 100 g: energetická hodnota: 2342 kJ/5661 kcal, tuky: 33,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 5,1 g, sacharidy: 54,9 g, z toho cukr: 49,1 g, bílkoviny: 8,6 g, sůl: 0,275 g

Skladujte na chladném a suchém místě



Obsah:940g
Složení:(cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor sójový lecitin, vanilin), cukr, sušené odstředěné mléko, rostlinný tuk, pufované obiloviny 7,5 % (ječmen, rýže, pšenice, špalda, pohanka), přepuštěné máslo, emulgátor sójový lecitin, vanilin.



Rozplývá se na jazyku a zároveň křupeKinder Country je jedinečná, lahodná čokoládová tyčinka se speciálními přísadami: Pět zlatožlutých cereálií leží v náplni z lahodného mléčného krému, který je navíc potažen hladkou čokoládou.Pouze pečlivě vybrané ingredienceKaždá ingredience pro tyčinku kinder Country byla speciálně vybrána pro svou kvalitu a chuť, aby vám tyčinka kinder Country vždy vykouzlila šťastné chvíle. Vychutnejte si pět lahodně nadýchaných a pražených obilovin ječmene, rýže, pšenice, špaldy a pohanky v mléčné náplni, obalené v mléčné čokoládě.kinder Country jsou jednotlivě balené, takže jsou ideální na svačinu mezi jídly nebo na cesty. Šikovná pochoutka pro každé roční období a každou příležitost. informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2342/561 kJ/kcalTuky 33,8 gz toho nasycené mastné kyseliny 21,9 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 54,9 gz toho cukry 49,1 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 8,6 gsůl 0,275 gVitamíny a minerální látky -

Pole

To nejlepší ze země. Pět lehce pražených obilovin - ječmen, rýže, pšenice, špalda a pohanka - v lahodné mléčné náplni obalené v jemné mléčné čokoládě dodávají Kinder Country nezaměnitelnou chuť. Jedná se o jedinečnou čokoládovou pochoutku, která chutná nejen křupavě, ale také krémově.
Seznam přísad
ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLÉKA (33,5 %) [cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor (LECITHIN: SÓJA, vanilin)], cukr, sušené odstředěné mléko, palmový olej, pufované obiloviny (7,5 %) (JEČMENNÝ, RÝŽOVÝ, PŠENIČNÝ, DINKEL, pohanka), přepuštěné máslo, emulgátor [LECITHIN: SÓJA], vanilin. Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 30,5 %.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 2342 kJ/5661 kcal, tuky: 33,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 5,1 g, sacharidy: 54,9 g, z toho cukr: 49,1 g, bílkoviny: 8,6 g, sůl: 0,275 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Laktóza
Sójové boby a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně špalda, a výrobky z nich
Hmotnost
23 g
Potravinářský podnik
Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
Prodejní název
Plněná mléčná čokoláda s mléčnou náplní (59 %) a různými obilovinami.
Výrobce
Počet kusů
25
Číslo produktu
02766S_02766
Kód EAN
4008400264004

Seznam přísad
ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLÉKA (33,5 %) [cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor (LECITHIN: SÓJA, vanilin)], cukr, sušené odstředěné mléko, palmový olej, pufované obiloviny (7,5 %) (JEČMENNÝ, RÝŽOVÝ, PŠENIČNÝ, DINKEL, pohanka), přepuštěné máslo, emulgátor [LECITHIN: SÓJA], vanilin. Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 30,5 %.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 2342 kJ/5661 kcal, tuky: 33,8 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 5,1 g, sacharidy: 54,9 g, z toho cukr: 49,1 g, bílkoviny: 8,6 g, sůl: 0,275 g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Laktóza
Sójové boby a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nich
Obiloviny obsahující lepek, konkrétně špalda, a výrobky z nich
Hmotnost
23 g
Potravinářský podnik
Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
Prodejní název
Plněná mléčná čokoláda s mléčnou náplní (59 %) a různými obilovinami.
Výrobce
Počet kusů
25
Číslo produktu
02766S_02766
Kód EAN
4008400264004
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
495,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 Sorte
FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 29
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 230
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 153,87 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
346,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Double White 40er (40x18,2g)
Double White 40er (40x18,2g)
583,42 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
424,73 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
626,26 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro kinder 3201 bueno white Schokoriegel 30x 2 Riegel
kinder 3201 bueno white Schokoriegel 30x 2 Riegel
678,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
794,22 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Pomůcka pro uchopení s magnetem - hliník 76 cm - 2 kusy
Pomůcka pro uchopení s magnetem - hliník 76 cm - 2 kusy
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 115
363,29 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro Městský batoh Školní práce a volný čas taška DINA 4 Outdoor školní batoh Sport
Městský batoh Školní práce a volný čas taška DINA 4 Outdoor školní batoh Sport
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 11
750,69 Kč
Prodejce: Tasche51
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Haribo Fruity Bussi s pěnovým cukrem a ovocnou náplní 175g
Ovocná žvýkačka Haribo Fruity Bussi s pěnovým cukrem a ovocnou náplní 175g
256,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
46,08 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
473,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hodnocení zákazníků

Na základě 10 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. května 2020 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Lahodné
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. září 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. července 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. září 2022 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2016 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. dubna 2016 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. ledna 2016 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
7 127,39 Kč
-1 067,93 Kč
6 059,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
1 726,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
6 329,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
703,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
723,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
1 954,26 Kč
-292,81 Kč
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 420,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Scholoriegel 37 g 36 ks
Scholoriegel 37 g 36 ks
813,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
610,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 151,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 Kč
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg