4,8



Na základě 31 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)703,29 Kč/1kg
6 329,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)723,96 Kč/1kg
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g1 151,67 Kč/1kg
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)1 052,24 Kč/1kg
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Kuličky s mléčnou náplní, svačina, 70 g | ROSENGARTEN
866,00 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g
69 226,96 Kč/1kg
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Double White 40er (40x18,2g)
583,42 Kč/1kg
424,73 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Ferrero 120985005 Čokoládová tyčinka Bueno 30 kusů x 43 g
615,67 Kč/1kg
794,22 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Duplo Classic 10 ks
2 550,71 Kč/1kg
464,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Snickers 5000159461122, Mléčná čokoláda, 50 g, Arašídový oříšek, Karamel, Čokoláda, 50 g, 1 kusů, 2020 kJ
1 511,00 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
474,05 Kč/1kg
19,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snickers nepřekonatelný originál v mléčné čokoládě 2 kusy 80g
500,75 Kč/1kg
40,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
626,26 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 229,90 Kč/1kg
634,63 Kč
Prodejce: somnia24

Mléčná čokoládová tyčinka Mars plněná cukrovým krémem a karamelem 51g
1 481,37 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
952,57 Kč/1kg
360,07 Kč
Prodejce: somnia24

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,86 Kč/1kg
282,67 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ferrero Duplo oplatková čokoládová tyčinka 40 kusů pultový stojan
Jemný nugátový krém s tenkými oplatkami, obalený v lahodné mléčné čokoládě. Takto neodolatelně jemné a křupavé chutnají pouze Duplo.... "Pravděpodobně nejdelší pralinka na světě".
Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt nad Mohanem
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Ferrero
DE-60624 Frankfurt nad Mohanem (EU).
Název potraviny
Plněná mléčná čokoláda s oplatkou (7 %) a nugátovým krémem (17 %).
Seznam složek
Složení:(cukr, kakaové máslo, sušené MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), PŠENIČNÁ MOUKA, LÍSKOVÉ OŘECHY (5,5 %), cukr, kakaové máslo, kakaový prášek, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin).SLEPICE (5,5 %), nízkotučné kakao, SLEPICOVÝ PRÁŠEK, emulgátor lecitiny (SOYA), syrovátkový prášek obohacený bílkovinami, PŠENIČNÝ škrob, sůl, vanilin, kypřící látka:Hydrogenuhličitan sodný.Může obsahovat MANDLE.
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na chladném a suchém místě.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2298
Kalorická hodnota v kcal 551
Tuk v g33,00
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 18,90
Sacharidy v g 56,00
Sacharidy, z toho cukr v g 50,40
Bílkoviny v g 6,10
Sůl v g 0,191
Obsahuje alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé ořechy a sušené ovoce. tj. mandle, různé ořechy, pistácie a výrobky z nich; pšenice a výrobky z ní; lískové ořechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Může obsahovat stopy ... obsahuje
Ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; mandle obecné (Amygdalus communis L.) a výrobky z nich
Plněná mléčná čokoláda s oplatkou (7 %) a nugátovým krémem (17 %).
Rozsah dodávky: 40 x 18g tyčinek
| Obsah: | 720g |
| Složení: | (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor sójový lecitin, vanilin), cukr, rostlinné tuky, pšeničná a žitná mouka, lískové oříšky, nízkotučné kakao, sušená sladká syrovátka, emulgátor sójový lecitin, sušená syrovátka obohacená bílkovinami, pšeničný škrob, sůl, kypřící látky hydrogenuhličitan sodný a uhličitan amonný, vanilin. |
duplo Schokoriegel 40 x 18 g/Pack.
duplo: speciální čokoládová tyčinkaNejoblíbenější čokoládová tyčinka společnosti Ferrero je na trhu již od roku 1964: duplo - známější jako "pravděpodobně nejdelší čokoláda na světě" Toto balení obsahuje 40 jednotlivě balených tyčinek duploIdeální svačinka pro milovníky čokoládyPro milovníky čokolády, kteří mají rádi kombinaci nugátu a mléčné čokolády, je duplo to pravé. Jemný nugátový krém s delikátními plátky je obalený v mléčné čokoládě, takže je ideální svačinkou mezi jídly - můžete se o ni podělit nebo si ji vychutnat sami.informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2316/555 kJ/kcalTuky 33,5 gz toho nasycené mastné kyseliny 19,1 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 56,0 gz toho cukry 50,4 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 6,1 gsůl 0,19 gVitamíny a minerální látky -
Ferrero Duplo Schokoladenriegel KIOSKBOX 40 Riegel (40x18g)
Pravděpodobně nejdelší pralinka na světě. duplo je již mnoho let nejprodávanější čokoládovou tyčinkou v Německu. Skládá se z tenkých oplatek a jemného nugátového krému - obalených v lahodné mléčné čokoládě. Chutná neodolatelně jemně a křupavě pro všechny příležitosti. Zde je malá specialita pro mezidobí, která zvláštním způsobem hýčká chuťové buňky.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLÉKA 49,5 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ OŘECHY (5,5 %), nízkotučné kakao, SLADKÝ PŠENIČNÝ PRÁŠEK, emulgátor lecitiny (SOYA), bílkovinami obohacený PŠENIČNÝ PRÁŠEK, PŠENIČNÝ škrob, sůl, kypřící látky: Uhličitany amonné, hydrogenuhličitan sodný; vanilin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 555,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 316,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 33,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 19,10 Sacharidy: 56,00 Sacharidy, z toho cukr: 50,40 Bílkoviny: 6,10 Sůl: 0,19g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichSója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinuMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Lískové ořechy a výrobky z nichObsahuje: |mléko a mléčné výrobky|pšenici|Mandle a výrobky z nich
- Hmotnost
- 720 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland, 60624 Frankfurt/M.
- Prodejní název
- Plněná mléčná čokoláda s oplatkou (7 %) a nugátovým krémem (17 %)
- Výrobce
- Obsah balení
- Rozsah dodávky: 40 tyčinek po 18 g
- Počet kusů
- 25
- Číslo produktu
- 3040
- Kód EAN
- 4008400304014
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- ČOKOLÁDA Z PLNÉHO MLÉKA 49,5 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin), cukr, rostlinné tuky (palmový, bambucký), PŠENIČNÁ mouka, LÍSKOVÉ OŘECHY (5,5 %), nízkotučné kakao, SLADKÝ PŠENIČNÝ PRÁŠEK, emulgátor lecitiny (SOYA), bílkovinami obohacený PŠENIČNÝ PRÁŠEK, PŠENIČNÝ škrob, sůl, kypřící látky: Uhličitany amonné, hydrogenuhličitan sodný; vanilin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 555,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 316,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 33,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 19,10 Sacharidy: 56,00 Sacharidy, z toho cukr: 50,40 Bílkoviny: 6,10 Sůl: 0,19g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichSója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinuMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Lískové ořechy a výrobky z nichObsahuje: |mléko a mléčné výrobky|pšenici|Mandle a výrobky z nich
- Hmotnost
- 720 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland, 60624 Frankfurt/M.
- Prodejní název
- Plněná mléčná čokoláda s oplatkou (7 %) a nugátovým krémem (17 %)
- Výrobce
- Obsah balení
- Rozsah dodávky: 40 tyčinek po 18 g
- Počet kusů
- 25
- Číslo produktu
- 3040
- Kód EAN
- 4008400304014
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Kuličky s mléčnou náplní, svačina, 70 g | ROSENGARTEN
866,00 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

Ritter Sport Pistazie, Mléčná čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusů, Mléko, Sója, 2252 kJ
668,50 Kč/1kg
66,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Grand Noir - jemný hořký pomeranč 70% 100g
973,40 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Milka mléčná čokoláda s želé, kakaovými dražé a praskajícími bonbóny 250 g
681,52 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ořechové čokoládové tyčinky 24 ks
654,68 Kč/1kg
659,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
418,89 Kč/1kg
331,76 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,67 Kč
Prodejce: somnia24

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
1 151,67 Kč/1kg
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,87 Kč/1kg
470,25 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 5733 Joy 3 St.
5 006,17 Kč/1kg
300,37 Kč
Prodejce: somnia24

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
971,53 Kč/1kg
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
2 049,50 Kč/1kg
491,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
856,93 Kč/1kg
575,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Double White 40er (40x18,2g)
583,42 Kč/1kg
424,73 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Duplo Bar
Je hezké, že Duplo existuje, takže opravdu pravda, za tuto cenu byste měli napsat velmi velkou chválu... ...super, super, skvělá třída!!! Tak to jsem teď udělal. Allso ksuf msl 40stk v obchodě. Přeji hezký den.
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Duplo
Duplo se rozdávalo na vánočním večírku s pěknými nápisy. Všechno bylo v pořádku
Ohodnoceno dne 13. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejdelší a nejchutnější pralinka na světě.
Duploriegel má úžasnou chuť s velmi vysokým požitkem.
Ohodnoceno dne 23. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt a rychlé dodání
Velmi rychlé dodání. Dlouhá trvanlivost. Vše v pořádku. Tak to má být.
Ohodnoceno dne 13. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodání bez problémů
Vše dobré a chutné. :)
Ohodnoceno dne 14. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top!!!
Vše podle popisu! Jasné doporučení ke koupi!
Ohodnoceno dne 29. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super rád znovu
Všechno super rád znovu
Ohodnoceno dne 8. října 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Duplo je vlastně vždycky dobré
U Dupla si není na co stěžovat
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg

Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg

Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg

GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg

Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
766,05 Kč/1kg

Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
869,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
478,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
656,68 Kč/1kg

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg

Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,88 Kč/1kg

kinder Cards Family 10x2 jednotlivě balené oplatkové speciality 256g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
158,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,26 Kč/1kg

Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
533,30 Kč/1kg

Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
576,36 Kč/1kg

Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
606,92 Kč/1kg

Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
663,75 Kč/1kg

FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
115,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
993,97 Kč/1kg